Şimdi Ara

GSKILL Ripjaws 2x8 CL15 3000mhz - GSKILL Sniperx 2x8 CL16 3000mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G.SKILL Ripjaws V Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3000 (PC4 24000) Desktop Memory Model F4-3000C15D-16GVRB

CL15 ramdir.

6 aylık, halen sistemde kullandığım ramlerdir. 2933 mhz - cl15'de kullanıyorum.

Herhangi bir voltaj-oc işlemi yapılmamıştır.

Ömür boyu garantilidir. Newegg'den almıştım. Garanti ihtiyacı olursa yardımcı olurum.

FİYAT : 680-TL
    https://www.hepsiburada.com/g-skill-ripjaws-v-16g-2x8gb-3000mhz-ddr4-ram-f4-3000c15d-16gvrb-p-HBV0000019ALU?magaza=Tekramarket&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.8

G.Skill 16GB(2x8) SniperX Orman Kamuflaj 3000mhz CL16 DDR4 Ram (F4-3000C16D-16GSXFB)

CL 16 ramlerdir.

2 aylık. Ofis bilgisayarımda 2400mhz'de kullanıyorum. Yurtiçi alınma.

Herhangi bir voltaj-oc işlemine tabi tutulmamıştır.

Ömür boyu garantilidir. Garanti ihtiyacı olursa yardımcı olurum.

FİYAT : 580-TL-

Takas yoktur. Başka yerde şu kadar, burada bu kadar diyorsanız, bence oradan almalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerros -- 21 Haziran 2019; 15:48:47 >

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Evet şakayım. Önce okumayı öğren sonra yazarsın.

Alıntıladığın linkteki ramler CL16.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harbi yazık ya hazmedin artık Ram fiyatları düştü

Kardeş sen çeşit misin?

Ne yazdım ilana? Orada şu kadar, burada bu kadar diyorsan git oradan al. Neden ağlıyorsun bu kadar? Hazmedemediğin nedir?

Milletin ilanına gidip, "pahalı istiyorsun" diyince ne oluyor? İşin gücün milletin ilanına pahalı yorumu çekmek mi? Az faydalı işler yap.
  • Boş ilan kardeşim bosuna ilan acıyorsunuz bahane Bulamayınca hemen niye baltalıyorsun.

Ne ağlak bir çocuksun sen. Sen önce millete garantili diye sattığın ama garantisi olmayan ürünlerin hesabını ver, ondan sonra millete forumda ders vermeye çalışırsın.

Ne olduğun belli, uzatma dedikçe uzatıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.