Şimdi Ara

GSC Token

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GSC Token

Ethereum ERC20 Token üzerine kuruldu.

Tahmini değeri 1-5 $ aralığında.

Gelişmelerden haberdar olmak için Telegram grubuna üye olun --->https://goo.gl/CQmbtS

Telegrama giriş yaptıktan sonra MyEtherWallet ETH adresinizi de girerseniz 20 GSC Token hediye alabilirsiniz.

• ilk mesajdaki linke girdiğinizde ETH Wallet adresinizi girin. (ETH wallet'ınız yoksa MyEtherWallet üzerinden edinin)

ikinci ekranda;

1. bölümdeki Telegram grubuna katılmak için tıklayın.

2. bölümdeki kodu katıldığınız GSC Telegram kanalına gönderin.

20 adet GSC token alacaksınız.

• Geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıldı. 4 dolar ediyor şuan 20 adeti. İnşallah tek token şöyle 20-100 doları bulur.

• Hocam ilk sayfada eth kodu girdim sonra telegram a girdim .

Sonrasında tekrar ayni işlemi yaptım ama törenler gelmemiş nerde yanlış acaba ?

• İçinde 500 XT (şu an 500*0,06=30 dolar) olan WCX.ico hesaplarından isteyen varsa bana özelden mesaj atabilir. Sadece aktivasyon yapacaksınız ve 500 XT sizin olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Hocam ilk sayfada eth kodu girdim sonra telegram a girdim .

Sonrasında tekrar ayni işlemi yaptım ama törenler gelmemiş nerde yanlış acaba ?
    bu airdrop bitti.

Thank you all for your support! The GSC Referral Event is now completed. You can check your airdrop balance by using your ETH wallet address and feel free to contact us at Telegram. The GSC Tokens you've earned from this event will be distributed within 30 business days.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.