Şimdi Ara

GS ve FBlileri tebrik etmemiz lazım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Neyse önemli olan kalp kırmamak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Geçen sene biri 3. diğeri 4. olmuşlar, birisi Avrupa'ya daha en başta dandik bir takıma elenmiş, diğeri ön elemeyi ite kaka geçmiş, aynı gün en sevdikleri oyuncularını elinden almışız. Eh ligde bize diş geçiremiyorlar

Normal yani Onlar da etten kemikten, kim olsa böyle tepki verir, mazur görün onları yazık

2 sene evvel serefli ucunculuk avutmalariyla avunan diger 2 takimdan hep geride olan hep ezilen ve kucuk kardes olan takim taraftarinin da 2 sene basarili olunca azmasi da normal anlamak lazim kim olsa ayni tepkiyi verir.eziklik psikolojisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hahahhahahah konuya bak

• Forum:Beşiktaş.
    Konu Başlığı: GS-FB.

Hani bu ikilisi sizin anlayana açıklama için yeterli anlamayan da tinerden olabilir.
  • Sunlarin kibrine bak. Baskanindan taraftarina kibirle dolup tasmislar. Kibriniz sonunuz olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlı olarak söyleyeyim ki bu sene beşiktaş kadrosu dandik. Doğru düzgün kimseyi almadık diğerleri komple takım kurdu. Ayrıca forumdaki 3-5 beşiktaşlı trollden ben bile bıktım. Bu kadar itici tipler başka yerde yok.
  • gelin kupaları sayalım
    gs 20 tr ligi şampiyonluğu------- 17 türkiye kupası------ 5 tff süper kupa----------- 27 cumhubaşkanlığı vs ---- 1 eufa kupası 1 super kupa ------ toplamda 71
    fb 19 tr ligi şampiyonluğu ------- 6 türkiye kupası----- 3 tff süper kupa ----------- 29 cumhubaşkanlığı vs ------- ----- 56
    bjk 15 tr ligi şampiyonluğu ------- 9 türkiye kupası----- 1 tff süper kupa ----------- 26 cumhubaşkanlığı vs -------- ------ 51
    bjk o kadar büyük bir takımdır ki gs yi yakalayabilmesi için bu sezondan itibaren
    5 defa üst üste şampiyon olması
    8 defa üst üste tr kupasını alması
    4 defa üst üste süper kupayı alması
    1 defa uefa ve bir defa super kupayı alması gerekiyor.
    bizim mevcut kupa sayımızı(tr lig ve kupasından bahsediyorum) yakalamanız için minimum 8 seneniz var demek oluyor.
    toplamdaki kupa sayımızı yakalamanız içinse 20 seneniz var.
    istatistikler yine bjk den yana görünmüyor. üzgünüm beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 9 Ağustos 2017; 11:34:9 >

• Kardeş yaptık adamları.
  • Şu kardeş yaptık adamlara lafınada bitiyorum . Zamanındada Fenerbahçe'ye karşı birleşilmişti. O zaman da biz sizi kardeş mi yapmıştık ? Eğer öyleyse üzgünüm kara kedi girmiş aranıza. İki sene üst üste şampiyon oldunuz belki bu senede şampiyon olup 3.şampiyonluğunuzu kazanacaksınız. Başarımı büyük başarı tebrik etmek lazım. Ama bu sizin en büyük olduğunuz anlamına gelmez. Ne zaman başarı konusunda FB-GS yi geride bırakırsınız o zaman yukarıda yazdıklarınızı yazabilirsiniz. Fb li biri olarak futboldaki başarı konusunda şuan Türkiyede en büyük kulüp GS'dir . Ardındanda biz geliriz sonrada siz. Kızmayı gerektiricek birşey göremiyorum. Tıpkı bizimde Türkiyedeki en büyük spor kulübü oluşumuz gibi. O yüzden biraz daha gerçekçi yazsanız daha iyi olur saygıdeğer BJK'li arkadaşlarım. Kimseyle polemiğe girme bir derdim yok son yıllarda sizler daha başarılısınız tebrikler . Ama tarihte ise 3.sünüz yapıcak birşey yok.

• birkaç sene şu antipatik kartal hareketinden kurtulduk ona seviniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Geçen sene biri 3. diğeri 4. olmuşlar, birisi Avrupa'ya daha en başta dandik bir takıma elenmiş, diğeri ön elemeyi ite kaka geçmiş, aynı gün en sevdikleri oyuncularını elinden almışız. Eh ligde bize diş geçiremiyorlar

Normal yani Onlar da etten kemikten, kim olsa böyle tepki verir, mazur görün onları yazık
    Nasıl diş geçirdik ama bu sene ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Nasıl diş geçirdik ama bu sene ?

Alıntıları Göster
    Bu sene şanslıydınız gerçekten biz çok puan kaybettik maalesef Şampiyonlar liginin etkisiyle ilk yarı.

Bu arada tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 20 Mayıs 2018; 0:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Sunlarin kibrine bak. Baskanindan taraftarina kibirle dolup tasmislar. Kibriniz sonunuz olacak.
    Dedik, sezonu sifir kupayla kapattilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Sunlarin kibrine bak. Baskanindan taraftarina kibirle dolup tasmislar. Kibriniz sonunuz olacak.
  • froce1903 kullanıcısına yanıt
    Sen hadi banla kendini forumun Ahmet çakarı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.