Şimdi Ara

GS Kolay takımlarla oynadı o yüzden böyle yeaaaaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kazandığına bakmayın. Gençler devre arası transfer yapmazsa açık ara küme düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Kazandığına bakmayın. Gençler devre arası transfer yapmazsa açık ara küme düşer.

Aynen öyle. Geçrekten ligin açık ara en kötü takımı.
  • Bjknin 2 kulvarı kaldıramayacağı belli oldu artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu geyiği yapanların beyni olduğundan kuşkuluydum. Kolay maç yoktur hangi takım olursa olsun. Kısmetse önümüzde ki maçlardan mümkün olduğunca çok puan alıp şamiyon olacağız. Derbilerde en kötü berabere kalırsak %70 ihtimalle bu sezon şampiyonuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Bjknin 2 kulvarı kaldıramayacağı belli oldu artık.

Tek kulvar olsa ne olacak Allah aşkına adamlar futbolu unutmuş.
  • Gogocular gogo yapar aç karnına çalım satar (gogo = uçucu madde) zaaaaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=N1KvHZyc94Q
  • Adamlar kume duşen takımdan fark yiyordu.Ama biz zor maç oynamadıydık yaaaeaaaeeaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan büyük küçük değil maç kazanmak bana da saçma geliyor büyük takımlarla oynamadı olayı. Geçen sene Fenerbahçe bütün takımları yendi son 5 sıradaki takımları yenemedi. Büyük küçük fark etmiyor maçı kazanıyorsan iyisindir kazanamıyorsan kötüsündür.

Ama şöyle bir şey var bu puan farkına sevinmeyin izin vermez godomanlar fark açılmasına en kötü Fenerbahçe maçında operasyon olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Bjk'nin işi çok zor artık, takım +33 olmuş artık. Negredo-Lens-Babel-Atiba-Pepe-Gökhan Gönül-Quaresma-Adriano. Nerdeyse hepsi banko adamlar, tempo kaldırmıyor. Şimdi salı günü monaco ile oynayacaklar ondan sonra başakşehir maçları var, buda zor ve olası puan kaybı maçı. Bjk'nin de seneye sıfırlanması gerekiyor, bizim gibi 0 takım kurup uyum yakalarlar mı mechul, bu takımı bile 4 senede yakaladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Önemli olan büyük küçük değil maç kazanmak bana da saçma geliyor büyük takımlarla oynamadı olayı. Geçen sene Fenerbahçe bütün takımları yendi son 5 sıradaki takımları yenemedi. Büyük küçük fark etmiyor maçı kazanıyorsan iyisindir kazanamıyorsan kötüsündür.

Ama şöyle bir şey var bu puan farkına sevinmeyin izin vermez godomanlar fark açılmasına en kötü Fenerbahçe maçında operasyon olacaktır.

TR liginde şampiyonluğun yolu her zaman ama her zaman anadolu takımlarından geçer. Bu 2x2 = 4 kadar net ve değişmez bir kuraldır. Yorumunuza kesinlikle katılıyorum.
  • yalnız gençler hoca değişince evinde başakşehiri yendi deplasmanda 4 yedi, şimdi bjk yendi .

bakkalın gelişi iyi mi oldu kötü mü oldu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Bjk'nin işi çok zor artık, takım +33 olmuş artık. Negredo-Lens-Babel-Atiba-Pepe-Gökhan Gönül-Quaresma-Adriano. Nerdeyse hepsi banko adamlar, tempo kaldırmıyor. Şimdi salı günü monaco ile oynayacaklar ondan sonra başakşehir maçları var, buda zor ve olası puan kaybı maçı. Bjk'nin de seneye sıfırlanması gerekiyor, bizim gibi 0 takım kurup uyum yakalarlar mı mechul, bu takımı bile 4 senede yakaladılar

İmkansız. Gizli başkanları yabancı kontenjanını 8 e düşürmekten bahsediyor. 5-6 sene bellerini doğrultamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Önemli olan büyük küçük değil maç kazanmak bana da saçma geliyor büyük takımlarla oynamadı olayı. Geçen sene Fenerbahçe bütün takımları yendi son 5 sıradaki takımları yenemedi. Büyük küçük fark etmiyor maçı kazanıyorsan iyisindir kazanamıyorsan kötüsündür.

kadronuz yaşlı dedik kaldırmaz dedik daha başlangıc bu. sezonun başındayız daha iyi günleriniz
  • Bu 7 haftalık süreçte belli olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.