Şimdi Ara

grupanya profilo fırsatları yeniden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> grupanya profilo fırsatları yeniden
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    144 Mesaj
    grupanyada yeni indirim çekleri satışa sunulmuş

http://www.grupanya.com/istanbul-avrupa?irc=head-logo

• Yarbay
    2050 Mesaj
    Hepsine baktım.. tırt

|
    |
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    çok teşekkür ederim hemen birkaç çek aldım
    |
    |

Zaman çok kısıtlanmış.

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Bu fırsat 27-28-29 Ocak 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Zaman çok kısıtlanmış.

zaman benim için önemli değik çünki aldığın ürünü değiştirebiliyorsun nike kampanyasından aldığım ürünlerin hepsibi bir ay sonra geri verip 1 tane ayakkabı aldım

hem de şöyle birşey yapmış oldum normalde çekler birleştirilemiyor nike mağazasından 3 tane çekimle ayrı ayrı ürünleri alıp hepsini geri verdim sonra 1 tane ürün aldım

tek kötü yönü geçen kampanya ya göre fiyat biraz artmış
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

oyuncakçı yine baya iyi yüzde 50 ile.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2352 Mesaj
    önceki kampanyaya göre pek cazibesi yok

çoğu markada yüzde 50 indirim bile sağlamıyorlar
    |
    |
    Teşekkürler bilgi için, sabah olduğunda gratis, dr, remzi ve elit bitmiş olacak... Bu konu sayesinde söz konusu mağaza çekleri tükenmeden alabildim.
    |
    |

misal D&r, veya remzi kitap evi kontör satıyor mu?
    |
    |
    farklı emaıl hesaplarından toplamda 6 tane koton aldım kullanırken sıkıntı yaşarmıyım ?
    |
    |

ama bence herşeyi tadında bırakmak gerek, suistimal ettikçe bu tip durumları firmalar önyargılı yaklaşıyor duruma. ayrıca başkalarının da hakkını almış oluyorsunuz bana kalırsa. zaten kontejanı çok düşük tutuyorlar 30-20 çekten 6 sının tek kişiye gitmesını doğru bulmuyorum
    |
    |
    unv ogrencısıyiız kalıtelı ve ucuz gıyınmek bızımde hakkımız, bu saate kadar durup sureklı ne var ne yok dıye etrafı kontrol edıyorsak az da olsa hak etmişizdir.
    |
    |
    haklısın kısmen ama fazla da suistimal etmemek gerek kanımca. zaten senin için söylelemiştim işi abartıp 10larca çek alanlar oluyor övüne övüne de yazmayı da ihmal etmıyorlar forumlarda. sözüm daha çok o kişilere, neyse..

ayrıca koton un outlet mağzalarından bu tip çeklere ihtiyaç duymadan rahatlıkla daha uygun fiyatlara giyinebilirsiniz. normal mağzalarda 69 tl ye satılan trikoyu daha geçen 5,9 Tl ye bir outlet mağzalarından satın aldım. yıllardır da gayet ucuza ürünler satın alabiliyorum outletlerinden. bu tip çek indirimleri bence piskolojik etkisi var daha cok. indirim mindirim denilince insan dayanamayıp ben dahil pek çok gereksiz şey alıyoruz
    arkadaşlar gözlük alacağım ama 2 dükkan var optikçi.. fiyatları konusunda bilen yorum yapacak olan var mı acaba
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

haklısın kısmen ama fazla da suistimal etmemek gerek kanımca. zaten senin için söylelemiştim işi abartıp 10larca çek alanlar oluyor övüne övüne de yazmayı da ihmal etmıyorlar forumlarda. sözüm daha çok o kişilere, neyse..

ayrıca koton un outlet mağzalarından bu tip çeklere ihtiyaç duymadan rahatlıkla daha uygun fiyatlara giyinebilirsiniz. normal mağzalarda 69 tl ye satılan trikoyu daha geçen 5,9 Tl ye bir outlet mağzalarından satın aldım. yıllardır da gayet ucuza ürünler satın alabiliyorum outletlerinden. bu tip çek indirimleri bence piskolojik etkisi var daha cok. indirim mindirim denilince insan dayanamayıp ben dahil pek çok gereksiz şey alıyoruz

İstanbul Avrupa yakasında outlet mağazası varmı Koton' un?
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    AIRPORT AVM de butun markaların outletleri var.Bende 2 hafta önce 180tl e gorupde kıyamadıgım bır ceketı 69tl e almıştım.Ama çok fazla çeşit olmuyor erkek reyonunda, yakalarsan şansına güzel ürünler olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2mostt -- 18 Ocak 2012; 3:07:45 >
    |
    |

şirinevlerde mesela koton outlet var bir tane, arada bir uğrarım sağlam indirimler yapıyorlar bazen.
    |
    |
    cok kısa bir zaman dilimine sıkıştırmışlar ürün çeşidi çok olmaz iyi şeyler kısa sürede tükenir sonra çekler elde kalır hiç cazip değil bu fırsat
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.