Şimdi Ara

Grup arıyorum. Whatsapp TM 2015 Boş adam değilim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazırda whatsapp grubu TM var mı? Hedef Ankara Hukuk. Gümbür gümbür geliyorum. Yalnızca mezuna kaldım..

• up
  • alt tarafı grup linki kardeşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazychildiso

Hazırda whatsapp grubu TM var mı? Hedef Ankara Hukuk. Gümbür gümbür geliyorum. Yalnızca mezuna kaldım..

At özelden numaranı
  • up
  • up
  • up
  • hacı telefon alınca kurarız. şuan whatsapp lı telefon yok ama mesajı silme. kurarız seninle
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

hacı telefon alınca kurarız. şuan whatsapp lı telefon yok ama mesajı silme. kurarız seninle

ayıpsın kurarız kardeşim attım seni beynime ;)
  • crazychildiso C kullanıcısına yanıt
    morel 0 benim ya. iyice sıçmışım. mezuna hiç kalmak istemiyorum ama kalıcam gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

morel 0 benim ya. iyice sıçmışım. mezuna hiç kalmak istemiyorum ama kalıcam gibi

kardeş bu işler çalışma işi olduğu kadar beynini kullanma işi.

Sana bişey anlatayım mı
    trt1 de bi program var joker diye. bi tane coğrafya hocası çıktı. Sorulan soru da hangi başkent daha güneydedir diye. Kadın dedi ki ben hiç bu açıdan düşünmemiştim. Sunucu adam da dedi ki bizim insanlarımız düşünebilse neler yapar neler. Tam bu anda kafamda şimşekler çaktı. ÖSYM adayların düşünme kabiliyetini sınıyor. Bu dediklerim YGS bazında. LYS ise tecrübeye dayanıyor. Sen istersen 10 milyon ygs sorusu çöz. Bi tanesini düşünerek bilinç çözmezsen sana bişey katmaz. DÜŞÜN DÜŞÜN DÜŞÜN...

• crazychildiso C kullanıcısına yanıt
    o programı bende takip ediyorum. o yarışmacıyıda hatırladım. aynen düşünmek önemli. ama gel gör ki her konuda düşünür fikir yürütürüm ama iş sınavlara gelince tıkanıyorum ya. bu puan gözümün önüne geldikçe sanki boşuna emek harcamışım gibi geliyo
  • up
  • up
  • Watsap ygs lys gruplarina girerim beni almak isteyen bana pm atsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up

• up
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.