Şimdi Ara

gRuP AnKaRa(148 üyemiz oldu. Son üyemiz;izeto) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
1
Favori
176.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi mehmetçik19 arkadaşım eğer beni kastediyorsan babam çankaya annem şereflikoçhisarlı.Dolayısıyla %100 has Ankaralı oluyorum.Diğer mesajlarımda da yazdığım gibi Angara kültüründen ziyade Ankaralılığı benimsiyorum.Ankaralı namık vs bana göre değil.

Bunları sadece mehmetçik19 arkadaşı bilgilendirme amaçlı yazıyorum.Lütfen yanlış anlaşılmasın.
  • Ankarayla ılgılı yenılıkler acılan yerler gezılecek yerler fılan paylasılırsa guzel olur mesela kecıoren'dekı estergon kalesi gorulmeye ve gezılmeye deger bıryer

Baska yerler varsa lutfen paylasın
  • ankaralı dostlar,

aöf den 5 zayıfım var. büt için dersane tavsiye edebilecek olan varmı ??
  • ya valla bende ankaralıyım ama link çok büyük onu biraz daha ufak sade hale getirsek çünkü imza kurallarına atkırı oluyor öbür türlü hiçbişey yazamıyoruz imzaya
  • alin size ankaradan bi haber bugün ayıptır söylemesi mezun oldum da neyde okula gideriken aboo ne göreyim akköprünün orada ki yolu uçurmuşlar neyse derken bindim sıhıyeden beytepe otobüsüne bide ne görem beytepe köprüsüde yok ne işş yaa sabah sabah dumur oldum
  • eğer alta logomuz çıkarsa tmm da benim profilde imza yerine koyup tmm dediğimde sayfada sorun veriyo

"inş vardır aynı zamanda deneme amaçlı bir mesaj bu ve ismimi listeyede eklerseniz sevinirim"
  • Arkadaşlarwww.grupankara.com u aldım beraber bişeyler yapalım bu siteye fikirlerinizi bekliyorum neler yapabiliriz....
  • bu gurup ısı gercek den buyudu ben bu kadar olacagını sanmamıstım @youdery sana boyle akıl dolu ve guzel bır topic actıgın ıcın sukranlarımı sunuyorum.

quote:

alin size ankaradan bi haber bugün ayıptır söylemesi mezun oldum da neyde okula gideriken aboo ne göreyim akköprünün orada ki yolu uçurmuşlar neyse derken bindim sıhıyeden beytepe otobüsüne bide ne görem beytepe köprüsüde yok ne işş yaa sabah sabah dumur oldum

ak koprunun ordakı yolu kopru calısması nedenıyle kapatmıslar bılgınıze
  • Orjinalden alıntı: TurkAslan

Arkadaşlarwww.grupankara.com u aldım beraber bişeyler yapalım bu siteye fikirlerinizi bekliyorum neler yapabiliriz....

grubun senbolünde kedi de olsa güzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winchester -- 27 Haziran 2006; 22:09:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifty_boss

bu gurup ısı gercek den buyudu ben bu kadar olacagını sanmamıstım @youdery sana boyle akıl dolu ve guzel bır topic actıgın ıcın sukranlarımı sunuyorum.

quote:

alin size ankaradan bi haber bugün ayıptır söylemesi mezun oldum da neyde okula gideriken aboo ne göreyim akköprünün orada ki yolu uçurmuşlar neyse derken bindim sıhıyeden beytepe otobüsüne bide ne görem beytepe köprüsüde yok ne işş yaa sabah sabah dumur oldum

ak koprunun ordakı yolu kopru calısması nedenıyle kapatmıslar bılgınıze

eywallah kardeşim böyle bir organizasyona vesile olduğum için gerçekten bende çok mutluyum. bide TurkAslan kardeşimiz site almış bizim için onun için değmeyin keyfime. böylece Ankara'lı kardeşlerim DH'de bir ilkin ayrıcalığını yaşıcaklar. arkadaşlar site düzenlensin imzalar tekrar değiştirilecektir. bu yeni imza odları tarafımdan size pm yoluyla iletilecektir. herkese ii forumlar.

• Orjinalden alıntı: süpürman

Orjinalden alıntı: TurkAslan

Arkadaşlarwww.grupankara.com u aldım beraber bişeyler yapalım bu siteye fikirlerinizi bekliyorum neler yapabiliriz....

grubun senbolünde kedi de olsa güzel olurdu
  • Onu öylesine attım işte beraber bişeyler yapalım arkadaşlar ;)
  • Çankaya / Turan Güneş Bulvarından Selamlar.

Adımın eklenmesini rica ediyorum
  • dikmenden sevgiler...
  • sıte ısı gercekten guzel bır dusunce aslında fıkır olarak ısteye her kez ysadıgı yerı anlatsın ve fotoglarla suslesın bolumlere ayrılarak kecıoren dıkmen umıtkoy vs.. gıbı herkez ordan bısıler bulsun form acılsın ıcınde genel bılgıler nerde nevar ankaranın durumu fılan guzel olurdu sahsen taam ankaralılar ve ankayı merak edenler gezmek ıcın ankara gelen tanıma amaclı bır yer olur benım dusuncelerım sıte hakında boyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifty_boss

sıte ısı gercekten guzel bır dusunce aslında fıkır olarak ısteye her kez ysadıgı yerı anlatsın ve fotoglarla suslesın bolumlere ayrılarak kecıoren dıkmen umıtkoy vs.. gıbı herkez ordan bısıler bulsun form acılsın ıcınde genel bılgıler nerde nevar ankaranın durumu fılan guzel olurdu sahsen taam ankaralılar ve ankayı merak edenler gezmek ıcın ankara gelen tanıma amaclı bır yer olur benım dusuncelerım sıte hakında boyle

Evet güzel fikir döküman,fikir paylaşmak isteyenler benimle iletişime geçerseniz sevinirim.
    alidemirci_1@hotmail.com msn adresim.
  • Bir ben kalmıştım ben de geldim....
  • Bende Ankarada oturmaktayım.
  • HOcam beni eklememişssiniz hala....
  • durun yaw, bende varım, bende
    Çayyolu'ndan selamlar...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.