Şimdi Ara

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
19
Favori
41.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avastos

Sagolun hocam bilgiler icin.

Firsatim olunca magazalarda inceleme yapacagim tekrar.

Benim tv 48vlx8586 eve geçince detaylı inceledim kaliteli hd lerde hiç bir sıkıntı yok örn trt1 star knald vs sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bende grundig 55vlx8586 siparişi verdim vatan bilgisayardan.3099 liraya.Önümüzdeki günlerde kuruluma gelecekler.

• aliok1 kullanıcısına yanıt
    hocam mağzadan mı aldınız ? site de bir hafadır yok
  • Evet İzmir buca vatandan aldım.Netten girince stok görünmüyor ama mağazada arkadaşlar var dediler.Ödemesini yaptım.3500 e samsung 55 ku 7000 verelim dediler.Kabul etmedim.Bilmiyorum iyi mi ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kungfuiknow

hocam mağzadan mı aldınız ? site de bir hafadır yok

Bulunduğunuz yerdeki mağazanın telefonunu netten bulup ellerinde bu tvden olup olmadığını sorun isterseniz.

Bulunduğunuz yerdeki vatan a giderseniz ödemeyi yaptıktan sonra getirtiler 2-3 gün içinde. kutu var vatanda da 55''.
  • Grundig 55 vlx 8586 nın iki ayak arası kaç cm dir arkadaşlar.Bu tv ye sahip olan arkadaşlardan rica etsem ölçebilirlermi.Netten tv ünitesi siparişi verdim 120 cm uzunluğa sahip.Bu üniteye sığar mı diye şüphelendim biraz.Tv nin uzunluğu 124 cm gözüküyor nette.Ama ayaklar tahminen 10 ar cm kadar sağlı sollu biraz içerde olduğundan sığar gibime geliyor.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Sığıyor merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proscd

Sığıyor merak etmeyin

Teşekkür ederim cevabınız için. sipariş ettiğim Tv ünitesi bu.

http://images.hepsiburada.net/assets/Mobilya/1500/9472001114162.jpg

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her ŞeyGrundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey
  • Bugün vatan bilgisayardan aldığım Grundig 55vlx8586 geldi.Tv de problem çıktı geri paketleyip götürdüler.İlk açıldığında sd show tv vardı sanırım.Görüntüdeki insanların yüzü aşırı pastelsiydi.Tek kelimeyle vasat ötesi.Sonra tv yi test ederken üsten kararma vardı.Paketleyip geri götürdüler.Açıkçası korkmaya başladım bu tv nin sd performansından.Yenisini bi kaç gün sonra getirecekler.

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliok1 -- 30 Ocak 2017; 17:53:34 >
  • Sd yayın performansı tıpkı böyleydi.Hayal kırıklığı

• Bu 55 vlx8586 yı kullanan arkadaşlar sizin tv nin sd kanalların görüntüsü nasıl?Tamam sd kananallardan aman aman keskinlikte bir resim istemiyorumda yukarıdaki fotoğraftaki gibi görüntüde insana işkence olur be.Haksız mıyım arkadaşlar.
    48'' kullananlarda da var mı böyle bi sorun?
    O resimdeki kadar değil tabiki de. Ama televizyona 1 metreden bakinca net goruyorsunuz durumu. Uzaklastikca farkedilirlogi kayboluyor. Ben 3 metreden izliyorum, goze batan ya da dikkat ceken bi sorun olusmuyor. Ama bahsedilen sorun var, kalitesiz fullhd ve sd yayinlarda o efekt gorunuyor. 4k olunca minimuma iniyor.

• chizyo kullanıcısına yanıt
    Vardir tahminimce. Ama boyut kuculdugu icin farkedilirligi daha az olabilir.

• Bu 55vlx 8586 yı iade edip grundig 55vlx 9600 alsam mı.1200 daha vererek.Nedersiniz.
    1200 daha verirseniz fiyat cok yukselir, bu durumda sony ya da her ne kadar cok sikayet olsa da philips dusunulebilir. Cevremde philips kullananlar goruntu anlaminda cok memnun.

• quote:

1200 daha verirseniz fiyat cok yukselir, bu durumda sony ya da her ne kadar cok sikayet olsa da philips dusunulebilir. Cevremde philips kullananlar goruntu anlaminda cok memnun.

Evet bi ara bende philips 55pus7181 düşünmüştüm .Ses sistemi falan grundigle aynı segment sayılır.Sonra forumda arkadaşlar philips ips panel falan grundig va panel daha iyidir v.s.vazgeçtim.İyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-55pus7181-12-55-in%C3%A7-139-cm-ekran-dahili-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-uhd-4k-android-smart-led-tv-1168786.html

Biraz önce bende arçelik müşteri temsilcisiyle görüştüm.Ürünün değişim sürecinde olduğunu ne zaman değişimin gerçekleşeceğini bilmediğini söyledi.
  • Philips in pus7xxx serileri basarili diye biliyorum. Magazalarda da begenmistim incelerken. Fiyati uymadigi icin pek dikkate almamistim. Servisi icin kotu yorumlar var. Ama goruntu kalitesi iyiydi. Inceledigim 2016 model philipsler ips idi.

Grundigin 8586`si va, 8600 ve 9600 ips panel.

Zamaniniz varsa teknoloji maketleri bi gezin, 8586 bazi teknosalarda var. Inceleyin biraz hosunuza gitmezse direkt para iadesi isteyip yeni tv bakabilirsiniz, hosunuza giderse degisimi bekleyebilirsiniz.

• quote:

Philips in pus7xxx serileri basarili diye biliyorum. Magazalarda da begenmistim incelerken. Fiyati uymadigi icin pek dikkate almamistim. Servisi icin kotu yorumlar var. Ama goruntu kalitesi iyiydi. Inceledigim 2016 model philipsler ips idi.

Grundigin 8586`si va, 8600 ve 9600 ips panel.

Zamaniniz varsa teknoloji maketleri bi gezin, 8586 bazi teknosalarda var. Inceleyin biraz hosunuza gitmezse direkt para iadesi isteyip yeni tv bakabilirsiniz, hosunuza giderse degisimi bekleyebilirsiniz.

Teknosanın ürün listesinde 8586 yı göremedim.
    http://www.teknosa.com/urunler/110015659/grundig-55vlx8586-bp-2xdvb-t2cs2-4k-uhd-3d-smart-interactive-40-led-tv-2-gozluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliok1 -- 1 Şubat 2017; 21:52:50 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.