Şimdi Ara

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
19
Favori
41.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arada şunu da soralım bari. Ölü pixel ve ışık sızması yok. Ama bulutlanma baya var. O da sadece test videosunda görünüyor. Kafaya takmalı mıyım bu durumu acaba? Bilemedim.

• assos1 A kullanıcısına yanıt
    Normal seyir zevkini bozmuyor ise bulutlanma, ve sizi de huzursuz edecek derecede degilse degistirmeyin derim. Oled almiyorsaniz az yada cok butun tvlerde bulutlanma muhakkak oluyor. Bu tv de samsung panel kullaniyor. Samsunglardaki bulutlanma aynen bunlarda da var...

Baska bir sorun yoksa tvde gule gule kullanin hocam :)

Gece karanlikta birkac farkli acidan ekran siyahken resim cekip paylasirsaniz forumdaslarla beraber bakariz hocam, herkes fikrini soyleyecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 14 Aralık 2016; 17:50:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Google playde grundig uygulamasi var. Klavye ordan kullanilabiliyor ama fare olayi sıkıntı hocam.. Soyle guzel bi uygulama olsa aslinda klavye setine de ihtitac kalmayacak ki..

Ama bu klavye de denenebilir yani, calisirsa kolaylik saglayacaktir.. Alan kullanan var mi ki

• 8586 siparisi verdim yorumlariniz sayesinde. 1 ay once lg 49uh770 almistim karanlik sahnelerde cok kotuydu diye iade ettim. Birde isik sizmasi cok kotuydu tv den soğudum valla. Biraz arastirdim ve sizlerin yorumlarini okuduktan sonra hemen siparisi verdim.

• Arçelik ve Beko 55" 9672 modellerinde kampanya yapmış. Va panel ve hdr olduğunu hatırlıyorum, incelemek isteyen olur diye yazayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Arçelik ve Beko 55" 9672 modellerinde kampanya yapmış. Va panel ve hdr olduğunu hatırlıyorum, incelemek isteyen olur diye yazayım dedim.

Merhaba. Nasıl bir kampanya yapmış. Sadece 55 demi kampanya olacak acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Arçelik ve Beko 55" 9672 modellerinde kampanya yapmış. Va panel ve hdr olduğunu hatırlıyorum, incelemek isteyen olur diye yazayım dedim.

Merhaba. Nasıl bir kampanya yapmış. Sadece 55 demi kampanya olacak acaba.

http://www.beko.com.tr/televizyonlar-quatro-serisi-b55l-9672-5b-tv.html

http://m.arcelik.com.tr/televizyonlar-ultima-serisi-a55l-9672-5w-tv.html

Normalde fiyatı 3500 civarındaydı farklı yerlerde ancak Arçelik beko mağazalarında 2,999 a çekilmiş görünüyor. Bir vlx 8586 olmasa da incelemeye alınabilir bir ürün.

• quote:

Arçelikten aşağıdaki bilgileri aldım....

Grundig 55"vlx
    9600 =100 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var
    8600 = 50 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var
    8586 = 100 Hz., DIRECT LED (BMS), Local Dimming yok, Micro Dimming yok, HDR yok

Arçelik A55L
    9683 = 100 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var
    9672 = 50 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var

Beko B55L

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Arçelikten aşağıdaki bilgileri aldım....

Grundig 55"vlx
    9600 =100 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var
    8600 = 50 Hz., EDGE LED (BMS), Local Dimming Var, Micro Dimming Var, HDR Var
    8586 = 100 Hz., DIRECT LED (BMS), Local Dimming yok, Micro Dimming yok, HDR yok

Arçelik A55L

Beko B55L

Gözlerim direct led ibaresini aradı ve 8586 varken bu ürün alınmaz dedim :)

Bendeki 9600 ü bir şekilde değişim-iade isteyip 8586 mı alsam diyorum iyiden iyiye. (az bir ışık sızması var şükür başka sorunu yok)

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    salı günü Bana gelen 8586yı servis iade aldı, dün yeniden 8586 siparişi verdim, başka TVye gerek yok bu fiyat aralığında...

2 günde gözümüz alışmış valla, idareten kullandığımız TV hiç tad vermiyor...
  • idrisaltnts kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, tv kurulunca yorumlarinizi ve kiyaslamalarinizi bekleriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

salı günü Bana gelen 8586yı servis iade aldı, dün yeniden 8586 siparişi verdim, başka TVye gerek yok bu fiyat aralığında...

2 günde gözümüz alışmış valla, idareten kullandığımız TV hiç tad vermiyor...

- bu tv de wifi yok mu?

- android var mı? uygulama oyun yüklenebiliyor mu?
  • 48VLX8586 ile 55VLX8586 arasında boyut dışında bir farklılık var mıdır.
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Dahili WiFi'ı var.
    Smart Hub'ı var fakat Android değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görüntü ayarlarını farklı şekillerde kaydedebiliyor muyuz acaba? Mesela film izlerken film ayarlarımı, maç izlerken maç ayarlarımı seçebiliyormuyum? Oluyorsa nasıl yapılıyor yardımcı olursanız çok makbule geçer.
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla ses sistemi disinda fark yok. Sadece 55 inc olan 8586`da 8 hoparlor var. Daha kucuklerinde 2+1 var.

• Beyler sizinde başınıza geliyormu 8586da bazen pip fonksiyonu çalışmıyor ancak tekrar çift tuner üzerine kanal araması yapıyorum öyle düzeliyor 3 kere başıma geldi moral bozucu herhalde 2. Tunerin kanalları siliniyor geçende radyolar silinmişti başına gelen varmı varmı çözümü yoksa çok maralbozucu birşey sinir oldum
  • Ben hiiic kullanmadim pip ozelligini..

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.