Şimdi Ara

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
19
Favori
41.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 50ku7000 eger 1500 liraysa al. Zira ederi o. 50hz panel, akicilik yok. Renkleri cilali diye aldanmayin derim.

Vlx8586 ise gercek 100hz paneldir. Hareketli sahneleri akicidir. Siyahlar guzeldir.

Bence dogru bir tercih yapmissiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 8 Aralık 2016; 19:29:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avastos A kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ku7000i zaten pek beğenmedim sırf markayada fazladan para vermek istemiyorum ayrıca kasasında kullanılan plastik bir milyoncularda satılan ıvır zıvırın plastiği ile aynı kalite de samsung resmen mal bu demiş yersen diyor bize

Tek sorun 8586'yı canlı görme imkanım olmaması bulunduğum ildeki teknosada yok spariş ettirdik ve bu model iyice suyunu çekti stoklarda az kalmadı acaba teknosa gibi buyuk firmalar bize iade ayıplı mal keklermi o konudada şüphelerim var çünkü ürün yok denecek kadar az kaldı.

Ayrıca bu konuyu açtığınız için size ayrıca teşekkür ederimin ara ara soru ve yorumlarım olur

• ku 7000--LG 55UH605V ve 55vlx 8586 arasinda kaldim sanirim 8586 yi alicagim ama smart tv si hakkinda bilgim yok..Forumdan biri tv yi 3dk video cekebilirmi acilis smart cerceve vs.
    100 hz olmasi ve daha saglam kasasi beni 8586 ya yonlendirdi ama 3100 den asagi yok..Bunu nasil cek vs ile daha ucuza alabilirim..

• Her zaman her konuda sorularinizi ve fikirlerinizi bekleriz..

Ilk mesajda bahsettigim sorunlar disinda tv cok iyi. Sd yayinlar ile dusuk kaliteli hd yayinlar biraz pudraliymis gibi gorunuyor ama 2 metreden farkedilmiyor. Ben 3 metreden izliyorum, hic sorun yok. Gercek FullHd ve 4k konusunda zaten mukemmel... Sesi de cok iyi. Begenirsiniz umarim.

• Gundig 55vlx8586 su an teknosanin gittigidiyor magazasinda 2882 tl. Chip para ile 2782 liraya geliyor. Takip eden varsa kacirmasin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 9 Aralık 2016; 12:53:42 >
  • Smartini cok begenmeyebilirsiniz. Lg ve samsungdan smart konusunda 1 adim geride olabilir. Ama tvnin esas gorevi olan goruntu ve panel kalitesi konusunda ayni paraya benzer ozellikte samsung yada lg yok..

• Bu akşam babam gile 50ku7000 televizyon kurulumu yapıldı ilk izlenimlerim

Işık sızması testini başarıyla geçti

Ölü px testini başarıyla geçti

Banding testi yapmaya gerek kalmadı çıplak gözle çok net gördüm ku7000 ile ilgili çok fazla v banding şikayeti görmemiştim ama gözümle gördüm benim tv olsaydı beni rıhatsız ederdi

TRT4k çok çok başarılı

Hd yayınlar başarılı

sd yayınlar çamur bulamaç izlenecek gibi değil

Kanal geçişleri çok başarılı

Ses sistemi çok çok kötü

Kumanda ve kanal menüsü tamamen kullanıcı düşmanı ( anneme kanal değiştirmesini öğreteme kadar yüreğim şişti)

Smart özelliğini kullanamadım net yok

Velhasılı ön yargı olmasın 1 saatlik izlenim tv ye ben 10 üzerinden 7 verdim (aslında fiyatından dolayı daha az vermek gerekiyor )

Bu ürün kesinlikle f/p ürünü değil eğer fiyatı 2000-2400 arası olsaydı bir nebze f/p ürünü olurdu 10üzerinden 8 verirdim ama bu tv 3000 tl yi hak etmiyor ks49 ile arasında 800tl kalmış yav el insaf

Bunun sorumlusu bizim tüketicimiz bu tv gerçekten türkiyede çok satıyor

Pazartesi günü benim 8586 montajı yapılacak eğer dediğiniz gibi ise ku7000 halt etmiş

Ku7000 alan kafadan 1000 tl markaya veriyor NET

• Paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

Son cumleniz her seyi ozetliyor. Ku7000 iyi mi kotu mu tartisilabilir. Ama su net; kesinlikle ederinin cok ustu fiyati var. Paranin yarisini onde yazan samsung yazisi icin vermis oluyorsunuz.

Sonucta kullanici memnun ise bize hayirli olsun diyerek guzel gunlerde kullanilmasini temenni etmek duser..

• digital görüntü filitresi yok mu? keskinleştiren bir takım ayarlar olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

digital görüntü filitresi yok mu? keskinleştiren bir takım ayarlar olacak...

Bir nebze düzeltebildim zaten daha fazlasını beklemiyorum dediğim gibi benim 8586 yarın veya öbür gün kuruluyor o zaman karşılaştırma yapabilirim

• Arkadaşlar bu videoyu tv lerinizde deneyip bana dönüş yaparmısınız bakalım titreme varmı

https://m.youtube.com/watch?v=DtmqhAtdjE0

İkinci bir soru sd yayınlar o kadar kötümü çünkü benim çocuklar arada çizgi filim izliyor ve hepsi sd

Birde bir ricam daha olacak herhangi bir çocuk kanalının resmini çekip atabilirmisiniz mümkünse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD436C14A -- 11 Aralık 2016; 20:55:14 >
  • 2 hafta evde olmayacagim icin elimden bisey gelmiyor. Evde olsaydim videoyu oynatir yorumlardim..

Musayit olan arkadaslar yardimci olacaktir

• Ben videoyu izledim bir titreme yok.

SD yayınlar vasat kanal kanal da değişiyor ama belli bir mesafede fena sayılmaz. Aslında biraz göreceli benim beğenmediğim yayınları başkaları iyi diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhansim

Ben videoyu izledim bir titreme yok.

SD yayınlar vasat kanal kanal da değişiyor ama belli bir mesafede fena sayılmaz. Aslında biraz göreceli benim beğenmediğim yayınları başkaları iyi diyor.

Teşekkürler

• Grundig VLX8586 serisinin 40 yada 43 inch olanı varmı.
  • 48 ve 55 inc olanini biliyorum. Daha kucugu var mi yok mu bilmiyorum ama zaten en az 48 inc tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 12 Aralık 2016; 13:02:27 >
  • Arkadaşlar bu vlx8586 nın radyosunu nasıl açıyoruz varmı bir kısa yolu ve açtığımızda tv ye nasıl geri döniyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBATROS96

Arkadaşlar bu vlx8586 nın radyosunu nasıl açıyoruz varmı bir kısa yolu ve açtığımızda tv ye nasıl geri döniyoruz

Kanal menüsünü açınca mavi tuşa basıp filtrele deyin sonra oradan radyo kısmına geçiş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

quote:

Orijinalden alıntı: ALBATROS96

Arkadaşlar bu vlx8586 nın radyosunu nasıl açıyoruz varmı bir kısa yolu ve açtığımızda tv ye nasıl geri döniyoruz

Kanal menüsünü açınca mavi tuşa basıp filtrele deyin sonra oradan radyo kısmına geçiş yapabilirsiniz.

Zormuş :) kısayolu yok demekki Teşekkürler

• Birde arkadaşlar tek kanal arama oluyormu oluyorsa nasıl oluyor

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.