Şimdi Ara

Grundig GNB 1450 B2 B8 Notebook Kullanıcılar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
8
Favori
13.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ettim yetkili kişi orada yokmuş gelince beni telefonla arayacaklar bekliyorum
  • Bu arada benim pc geldi fakat acmadim kutusunu.

1007u yani aldigimiz islemci numarasi yaziyor kutuda umarim icindende o cikar.Cikmazsa ugras dur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    Kutunun açılma dilinin üstünde orjinal bandı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ürün geldi, teslim almayacağım dedim ama aldım. İşlemci 1007U çıktı ama batarya şarj almıyor dolmuyor . Şimdi arayacağım aldığımız yeri. Kutusunda koruma bandı ve benzeri herhangi bir şey yok.
  • Şimdi ben de aradım, işlemci farklı çıkarsa iade edeceğim dedim. Ürünler kapalı kutu dedi konuştuğum kişi, içeriklerini bilmiyorlar. Farklı çıkması durumunda iade alırız sıkıntı olmaz dedi. Fabrikasyon hatası olabilir dendi.
    Sorun çıkacağını sanmıyorum, işlemci farkı olursa karşı ödemeli iade edebiliriz.
    Gerçi düşük işlemci bile olsa bu fiyata iade edilesi değil :)

• Kucuk bir seffaf bant var sanki daha acmadim ama oyle gozukuyor.

Onun ustundede kargo sirketinin yapistirdigi fatura hazneli seffaf bant var buyuk bir parca.Acim mi acmayim mi diye cekiniyorum aslinda direk iade mi etsek ? Islemciyi gectim batarya bozuk cikarsa o da sikimti yani.
  • WİRELESS görmesine ragmen ... dns değiştirmeme ragmen İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM ... bu sorunu nasıl çözeceğim lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cugkul

WİRELESS görmesine ragmen ... dns değiştirmeme ragmen İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM ... bu sorunu nasıl çözeceğim lütfen yardım

Hocam bataryasinda islemcisinde sorun var mi ? Hersey iyi guzel sadece wireless sorununuz mu var ?
  • Eğer firma ile alakall değilse içinde farklı çıkma durumu servise gönderip değişim isteme şansımız var mı arkadaşlar? Bence iadeyi son seçenek olarak düşünmeliyiz. Benimki gelsin inceler yazarım yine

• aldığım Arçelik. bayici.com ile görüştüm. iade alırız dediler. sorun çıkarmadılar. ben değiştirmek istiyorum. dedim.
    elimizde yok değiştiremeyiz dediler. baklım biraz beklicem temin edebilirlerse değişim olacak.
  • Sabah sürat kargo getirdi. Işlemcide, internete baglanmada sorun yok. Batarya bitik yalnız şarj olmuyor. Telefonla istesek getirirler herhalde.

• Slitheen kullanıcısına yanıt
    Pc tosbaha hizinda calisiyor rezalet googleda birsey aramak eziyet asiri derecede agir.

Neden boyle guncelleme yapmak mi lazim ne yapmak lazim cok kotu.ayrica batarya bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onder Akbas -- 20 Temmuz 2015; 14:34:39 >
  • Hiç düzgün çalışan, batarya saglam, işlemci kutuda yazan gibi olan çıkmadımı kmseye?

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Hiç düzgün çalışan, batarya saglam, işlemci kutuda yazan gibi olan çıkmadımı kmseye?

Pc bana yavas geldi bilmiorum asli astarini.Batarya olu o herkeste ayni sorun.

Islemci yazdigi gibi cikti sorun yok onda.Batarya icin birseyler yapmak lazim.
  • Batarya için servise vermek yeterli diye düşünüyorum sadece bataryada sorun varsa. Vay arkadaş ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

Batarya için servise vermek yeterli diye düşünüyorum sadece bataryada sorun varsa. Vay arkadaş ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar resmen

Pc cok yavas.11 nchlik modelde var bende o bundan cok cok hizli ve duzgun calisiyor ve sikintisi yok.bunu ekrani biraz buyuk diyerekten alalim dedim agrisiz basimiza agri aldik tam anlamiyla rezalet.
  • Ben batarya değişimi için servise gidiyorum. Yavaş olmasının sebebi güncelleştirilme yapması ilk başta nete baglaninca. Yoksa işlemci daha iyi 11 inç lik modele göre nasıl yavaş olsun.

• Bence buna 400 tl yerine 500 tl fiyata 15.6 ayni ozellikte batarya sorunu olmayan cihaz almak daha mantikli.Cihazlar ya refurbished ya da Grundig markasi bu cihazlar uretim hatasi icermekte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servisteyim şuan 2 tane sıfır batarya denedik olmadı. Bilgisayarın kendisi arızalı

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

Servisteyim şuan 2 tane sıfır batarya denedik olmadı. Bilgisayarın kendisi arızalı

O zaman bizdekilerde arizali.Ne yapmamiz lazim iade mi yoksa baska ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.