Şimdi Ara

Grundig GNB 1150 B1 N2 Trendbook Notebook (699 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
6.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/grundig-gnb-1150-b1-n2-trendbook-notebook-P165909045

699 TL

Çek satış bölümündeki kuponlarla daha uyguna getirilebilir
    http://www.n11.com/kampanyalar/indirim-kuponu-kampanyasi

Satıcının kendi sitesi
    https://www.umutinternet.com/grundig-gnb-1150-b1-n2-trendbook-notebook3065

Alternatif satıcı
    http://www.tuanamobilya.com.tr/arcelik/grundig-gnb1150-b1n2-trendbook-notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 28 Şubat 2017; 23:15:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne zamandı hatırlayamadım 350₺ ye forumun büyük kısmı almıştık bunu. Hey gidi günler hey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya okul için ucuz bişey bakıyorum kullanan var mı acaba iş görür mü Word internet vs için çok memnun olurum yardımcı olan olursa

• 350ye alanlardanim.Anca 350 eder cidden.700e felan alinmaz.

• 2 yil kullandim hic sorunsuz. Servisi arcelik. Bozulsa bile orjinal parca ile degisiyor tamir etmiyor. Alinir. Sonra bende sattim. İyi bir fiyata

• 350 ye alıp 450 ye satmistim

Arkadaşın dediği gibi 700 etmez.

paranizi çöpe atmayın...

• ürün tanıtımı
    https://www.youtube.com/watch?v=w6T9SCtkjQM

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Ne zamandı hatırlayamadım 350₺ ye forumun büyük kısmı almıştık bunu. Hey gidi günler hey

1 sene oldu 325 tl ye almıstık oyle hatırlıyom
  • Bkm expressten bihaber oldugum icin 350 ye almistim. Bkm kullanan 20 tl indirimli almisti, alsat yapmalik urunmus hakaten piyasa ucmusken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna bu kadar verilmez

• 350 ye alıp 4 ay sonra 450 ye sattım. çok kötü cihaz. klavye berbat hele ses kalitesi leş. bilgisayardan bir ses gelmesin diye dua edersin sanırsın bacaya hoparlör takmışlar. cacık. 350 ye bile aldığıma çok pişman olmuştum şans yüzümüze güldü de alet para etti. bilip etmediğiniz çöpten malları millet alsın diye kazık fiyatlara buraya koymayın.
  • 64 GB msata SSD ve 8 GB ram takip hala aktif olarak kullandığım cihaz. Şarjı şaşırtıcı biçimde 3 saatten fazla gitmektedir. İnternet ofis dizi film müzik için biçilmiş kaftan. Verdiğim her kuruşu fazlasıyla hak ediyor.

• 700 fazla. Ama bu kur ortamında 500'e kadar rahatça verilir. Eleştirenlere bakmayın. Sonuçta 350 liraya ikinci sınıf bir tablet bile alınamıyorken, word/excel/internet işlerini halledebileceğiniz bir cihaz bu. Çok hafif ve pratik, göze çarpan bir kusuru da yok. Sorun da çıkarmadı şu ana kadar. Kızıma ve babama almıştım. İkisi de halinden memnun. 2000 TL fiyatlı ürün alsaydım daha da memnun olurlardı tabi ama ben 1/6 fiyatla idare edebilecek bir ürün aldım.

Tekraren; 700 fazla, 500 en fazla veriniz sıcak fırsat olması için. 700'lü fiyatlara çıkılıyorsa, ufak bir miktar daha eklenip, ikisi bir arada modeller bakılmalı kanaatimce...

• sabbra kullanıcısına yanıt
    Taktığınız ilavelerin marka/model bilgilerini ya da linklerini verir misiniz? Ben de almıştım ancak hiçbir ekleme yapmadığım için kullanırken zevk vermiyor çok yavaş o sebeple kullanmıyorum uzun süredir.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Taktığınız ilavelerin marka/model bilgilerini ya da linklerini verir misiniz? Ben de almıştım ancak hiçbir ekleme yapmadığım için kullanırken zevk vermiyor çok yavaş o sebeple kullanmıyorum uzun süredir.

Kingston 60 GB msata sms200s3/60G

Kingston 8GB DDR3 1600 1.35V KVR16LS11/8

• 8 GB diski ilave olarak mı taktınız, öncekini çıkarıp mı taktınız? İlave ram slotu var mıydı cihazın ? Herhangi bir uyum sorunu, mavi ekran şu bu olmadı değil mi bu bellek eklendiğinde ?

Aynı soru, disk için de geçerli. Önceki disk duruyor ve ek mi taktınız, yoksa önceki diskin yerine mi taktınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Kingston 60 GB msata sms200s3/60G

Kingston 8GB DDR3 1600 1.35V KVR16LS11/8

Tşk ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

8 GB diski ilave olarak mı taktınız, öncekini çıkarıp mı taktınız? İlave ram slotu var mıydı cihazın ? Herhangi bir uyum sorunu, mavi ekran şu bu olmadı değil mi bu bellek eklendiğinde ?

Aynı soru, disk için de geçerli. Önceki disk duruyor ve ek mi taktınız, yoksa önceki diskin yerine mi taktınız?

cihazda;
    1 adet ram slotu
    1 adet hard disk slotu
    1 adet msata/3g modül slotu

bulunuyor.

üstünde gelen 2 gb lik rami söktüm ve üst mesajda belirttiğim rami taktım.
    üstünde 320 gb hard diski söktüm ve Seagate 500GB 16MB ST500LT012 Laptop Thin HDD taktım.
    boş duran msata/3g modül slotuna da yine üst mesajda bahsettiğim msata ssd yi taktım.

cihazda şu an 64 gb ssd, 500 gb hdd, 8 gb ram bulunmakta.

• Kabus87 kullanıcısına yanıt
    Kaca sattınız hocam ve yerine başka bir Laptop mi aldınız?

• 700 lira verene kadar ikinci el i3 veya i5 li laptop alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.