Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mefce77 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.861
Cevap
59
Favori
110.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frekans 1600 mu 1333 mu yine sipariş verecem sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesSinan

Frekans 1600 mu 1333 mu yine sipariş verecem sanırım
    1333 fakat 1600 takarsanız 1333 çalışır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam teşekkür ederim

• Msata ssd taktım laptoba fakat kasanın usb3.0 ve hdmi olan tarafı dışarıda kalıyor oturmuyor. Klavye sağa sola oynuyor ve bir tuşunun arkasındaki beyaz yeri kırdım (nereden bulabilirim). Bilgisayarı açtığımda klavyenin çalışmaması haricinde bir sıkıntı yok. Bu sıkıntıları yaşayan var mı?
  • Bunda pubg mobil ya da pubg lite oynanabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Bunda pubg mobil ya da pubg lite oynanabiliyor mu?
    Kesinlikle hayır oynanmıyor denedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Kesinlikle hayır oynanmıyor denedim.

Alıntıları Göster
    Sağolun cevabınız için

• Bir adet mevcut bende bu laptoptan. Kaça satarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Bir adet mevcut bende bu laptoptan. Kaça satarım?
    450-500 gibi piyasası

• Bu cihazın orjinal klavyesini nasıl bulabilirim acaba?. Çoğu yerde muadili satılıyor.. Muadilini kullanıp da deneyimi yazan olursa sevinirim
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Bolgenizdeki grundig servisinizden temin edersiniz. Onlar takarsa iscilik alirlar siz takarsaniz iscilik yok. Kullanmayi bilene cihaz guzel cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: BarvaArtena

Bolgenizdeki grundig servisinizden temin edersiniz. Onlar takarsa iscilik alirlar siz takarsaniz iscilik yok. Kullanmayi bilene cihaz guzel cidden
    Teşekkürler.. pahalı olacağını düşünüyorum.. Muadil alabilirim ama onun da yazıları zamanla silinir veya çabuk bozulur dye düşünüyorum
  • Orjinal klavyesi 140 tl imiş. Muadili de kargoyla 80 küsürlere geliyor... Muhtemelen muadilinde alacam artık
  • Muadil batarya varmi, batarya fiyatlari nasil? Tamamen öldü benim.

• Bu pc’yi boyutu ve hafifliği nedeniyle almıştım. Şimdi 2020 yılında hala kullanan arkadaşlar varsa bu pcyi, en hızlı olabilecek şekilde nasıl kullanılır anlatayım.

Bu pc için en iyi deneyim windows 7de. Xp daha iyi fakat bazı driverları uyumsuz bu nedenle en iyi deneyim w7’de. Bunun dışında kendi driverlerini clevo sitesinden indirin. Diğer tüm driverlar kesinlikle yavaşlatıyor. Ve en önemli programlarından biri hotkey uygulaması. Bunu kurup bunun üzerinden performans ayarını seçerseniz enteresan derecede boostlu oluyor pc. Sanki overclock yapmışlar diyeceğim ancak öyle fazla ısınmıyor da. Enteresan açıkçası fakat bunu kurmadıysanız muhakkak kurun.

En hızlı tarayıcı brave browser. Hakikaten çok iyi. Bu arada google chrome altyapısını kullanıyor. Yani güvenilir. Bu pc için neredeyse tüm tarayıcılara baktım ki güvenilir olanlara baktım. Karşılaştırmalı denedim. Opera, chrome, firefox, k-meleon, brave... aklıma gelmeyenler de vardır. Fakat en iyisi kesinlikle brave browser. Yağ gibi akıyor.

En hızlı antivirüs uygulaması şu an kaspersky internet security bu pc için. Eski pcler için de sanki güncelleme yapmışlar. Hıza hiç engel olmuyor. Ben lisansını satın alıp kullanıyorum. Hem de güncel bir program en iyilerden diyebilirim.

Son olarak video uygulaması için klite codek öneririm. Hiç takılmadan seri bir şekilde çalışıyor. Bir de hala winamp kullanmaktayım:) öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 14 Nisan 2020; 0:6:49 >

• ben şu an bu laptoptan baglanıyorum, işimi görüyor. ama aç kapayaparken bazen ekran gidip geliyor, bi temassızlık var gibi. bi elden geçmesi gerekebilir.
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt
    Hotkeyden ne ayari yapiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: BarvaArtena

Hotkeyden ne ayari yapiyorsunuz
    Hiçbir ayar yok. Açtığınızda performansı seçmeniz yeterli.

• Arkadaşlar bizim webcami Chicony usb 2.0 olarak görüyor. 6.1.7601.18208 sürüm nolu yüklü. Kardeşimin bilgisayarında görmüyormuş bunu ve acil gerekli canlı ders verebilmesi için.

Windows 7 32 bit yüklü. Nerden bulabilirim sadece bu Chicony webcamin sürücüsünü?

Bir sürü site dolaştım güvenemedim. Var mıdır yardımcı olabilecek? Diğer her şey düzgün çalışıyor onu görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

Arkadaşlar bizim webcami Chicony usb 2.0 olarak görüyor. 6.1.7601.18208 sürüm nolu yüklü. Kardeşimin bilgisayarında görmüyormuş bunu ve acil gerekli canlı ders verebilmesi için.

Windows 7 32 bit yüklü. Nerden bulabilirim sadece bu Chicony webcamin sürücüsünü?

Bir sürü site dolaştım güvenemedim. Var mıdır yardımcı olabilecek? Diğer her şey düzgün çalışıyor onu görmüyor.
    Driver booster yükle o kursun

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.