Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.862
Cevap
59
Favori
110.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazın alt kaapağını açtığımda alttaki ızgaranın ( hoparlör ızgarasının arkasındaki) iç taraftan bir bantla kapatılmış olduğunu gördüm.. Buna bir anlam veremedim zira fanın havayı çekeceği hiçbir ızgara yokken bu ızgaranın kapatılma nedeni ne olabilir? Daha iyi hava dolaşımı için bantı söküp attım
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Cihazın sıcaklığında olumlu yönde bir gelişme olursa bize haber verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emironurlular

Cihazın sıcaklığında olumlu yönde bir gelişme olursa bize haber verebilir misiniz?
    Cihazın sıcaklığını nasıl öğrenebilirim?
    Speccy adlı uygulamayı kurup açtığınızda CPU bölümünde görebilirsiniz

• Daha önce sıcaklığını bilmediğim için şimdi sıcaklığı ölçüp kıyas yapmak mümkün değil ama en azında ordan içeriye bir hava akımı oluşmuştur
  • Bu konudaki Win 10 LTSB sürümünü deneyen oldumu ?

500-600 mb ram kullanımı görünüyor. F/P için kullanılabilir.

https://forum.donanimhaber.com/windows-10-ltsb-ucretsiz-9-aylik-yasal-lisans-maksimum-performans-stabilite-ve-temizlik--132589707-11#132692940

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an kaç derece boşta?

• 10 tllik sogutucu kullanin bence

hocam sizden okuyunca bende kontrol ettim ayni sekilde benim cihazda da bant var. hangi akla hizmet anlayamadim.

• ilk izlenimlere göre sanki fan daha geç ve az çalışıyor gibi.. Bunda daha az ısınan ssd veya serinleyen havanın da etkisi olabilir veya tamamen ızgaraları açtığım için de olabilir.. o ızgaranın açık kalması için bayağı mücadele etmiştim ama hepsi boşunaymış; kapalı ızgara için kendimi paralamışız meğerse
  • emironurlular E kullanıcısına yanıt
    Süreyle alakası yok hocam nedense girmiyor güncelliğini hemen giriyor sonra bir daha girmiyor tekrar güncelliyorum böylece bir daha girebiliyorum.Nedenini anlamadim
    Sizin dediğiniz şeklide Kurtarma-Gelismis başlangıç altında Yeniden başlat deyince sonra pcyi kapat seçeneği çıktı PC kapandı sonra tuşa basıp açtım ve F2 ile biosa girebildim şükür
    Bu sorunun nedeni nedir acaba hızlı başlat seçeneği kapalı bu arada
    Edit: İkinci defa birşey yapmadan girebildim. Sanırım başarısız boot etmede iptal etmede işlemi yarida kesme halinde bu sorun çıkıyor çünkü daha önce öyle olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 7 Mayıs 2018; 13:42:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaza ssd taktım... dricve booster programından sistem bilgilerine baktığımda arayüz türü IDE diye yazıyor sistem bilgilerinde.. Halbuki bu laptop sata2 destekliyor.. Neden IDE yazıyor acaba?
  • Benim cihaz çok geç açılıp kapanmaya başladı sizde de böyle mi? Ekran kapandıktan sonra 5 dakikayı buluyor tamamen kapanması. Açılırken de 1 buçuk dakika falan (hızlı başlatma açık)

Geç Kapanma durumu var doğrudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSATA SSD + 8 GB RAM + Windows 8.1 de cihaz harika çalışıyor

acilis ve kapanis ayri dert hele yeniden baslat dersem baslayana kadar git çay demle gel yani. benim son 3 4 aydir wifi de sikinti her zaman baglandigi aglara baglanamiyor. sinirli baglanti isareti cikiyor. keyfi isteyince baglaniyoruz ki o keyif hic acil isim oldugunda gelmiyor. ucuz etin yahnisi kisaca hocam.

• Wifi sorunu bende de vardı 1 buçuk yıldır ama nedense 1 haftadır sıkıntı yok nazar değmesin. Driver güncellemesi yaptım önce arada bir sınırlı bağlantı oldu sonraları iyice düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: emironurlular

Benim cihaz çok geç açılıp kapanmaya başladı sizde de böyle mi? Ekran kapandıktan sonra 5 dakikayı buluyor tamamen kapanması. Açılırken de 1 buçuk dakika falan (hızlı başlatma açık)
    hangi programlar vs yüklü durumda sizde bilmiyorum o yüzden çok net birşey diyemiyorum,ben bu cihazı sadece webde gezinti-film vs izlemek için kullanıyorum.Tarayıcı(opera-chrome) dışında birtane player yüklü onun dışında herhangi birşey yüklü değil cihazda.Cihazın açılış hazı maksimum 15 saniye kapanış süreside 10 saniyeden az sürüyor.Cihaza herhangi bir upgrade(yükseltme yapılmadı standart donanım ile devam ediyorum) üzerinde yüklü gelen win 8.1 yerine windows 10 (güçsüz bilgisayarlar için bazı şeyler çıkartılmış bir sürüm) ile kullanıyorum.Çok memnunum kısacası.

• ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    hocam bahsettiginiz win10 surumune nasil ulasabiliriz, win8 den 10 yukseltince verilen orijinal 10 keyim var onunla aktif edilebiliyor mu ?

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    o şekilde aktif edilebiliyormu bilmiyorum açıkcası,denemedim yani.bahsettiğim yapıyı pmden yazıyorum
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.