Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
59
Favori
110.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 7 kuran arkadaşlar klavye fonksiyon tuşlarını nasıl kullanıyorsunuz? Windows 7 kurdum fakat FN ile çalışan tuşları, ses açma, ses kısma vb. kullanamıyorum.
  • uzun süre sonra cihazın temizligini yapmak için tekrar içini açtım ancak bu sefer açarken klavye flex kablosunu sıkıştırmaya yarayan küçük kahverengi plastik kırıldı bu yüzden flex kablo yerinde durmuyor bu kahverengi renkteki parçayı nereden bulabilirim acaba?
  • Bu cihazın bataryasını nereden temin edebilirim? Kendi orijinal bataryası artık eskisi kadar dirençli değil. Yeni bir tane almak istiyorum fakat bulamadım sanal marketlerde.
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    Arçelik servisinden talep edebilirsin. Ben garanti süremin bitmesine 10 gün kala şarj gitmiyor,sorunlar var pilde bahanesiyle değiştirttim. Belli bir kullanımdan sonra sorun çıkarmaya başlayan bir bataryası var ürünün.
  • benim bir sorunum var,

normalde bir problem yok ama chrome da video açınca renkler birbirine karışıyor, edge den açıyorum sorun yok. chrome u kapatıp açıyorum bu sefer de simsiyah ekran çıkıyor. masaüstünde falan problem yok sadece chrome sayfasında. bilgisayarı açıp kapatınca normal görünüyor ama video açınca yine aynı. (her zaman değil ara ara oluyor)

ekran kartını güncelledim, chrome u silip tekrar kurdum. ama işe yaramadı.

çok garip geldi bu sorun bana, fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 11 Eylül 2017; 15:28:14 >
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Chrome - Ayarlar - Sistem - Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan açıksa kapatıp dener misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Merhaba. Chrome - Ayarlar - Sistem - Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan açıksa kapatıp dener misiniz?

bunu çözüm olarak bir yerde görmüştüm ama yerini bulamamıştım, kapattım şimdi. Her zaman olmadığı için test edemiyorum ama büyük ihtimal düzelecek, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sorun tekrarlarsa haber verir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Sorun tekrarlarsa haber verir misiniz? Teşekkürler.

tamam hocam, teşekkürler.

edit: hiç sorun çıkarmadı, tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 13 Eylül 2017; 19:6:28 >
    Rica ederim dostum. Bu seçenek açık olduğunda tarayıcıda oynattığınız videolar CPU üzerindeki yükü hafifletmek için GPU tarafından oynatılıyor. Kapattığınızda CPUya daha fazla yük biniyor.

• Hdmi ile tv ye bağlandığımızda ekran tam sığmıyor dışarılara taşıyor. Windows ta ve linux mint te böyle. Buna çare bulabilen varmı?

Tv den ayarlamalar yaptm olmadı malesef. Yazılımsal bir çare lazım

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Manuel ayarlayabilirsiniz ekrana sığacak şekilde küçültme yapabilirsiniz intel uygulamasında Windows üzerinde.
  • Chrome da 3-4 sekme açınca bellek kullanımı %100 oluyor bilgisayar kilitleniyor. Chrome kapatsam da düzelmiyor. hangi program artırıyor bulamadım. Format attım win 7 yükledim yine aynı. Benzer sorunla karşılaşan var mı? Ayrıca 8g ram istiyorum hangi marka model almalıyım?
  • chrome da 3-4 sekme demişsiniz cihazın işlemcisi celeron n2830 zaten yapabileceğini yapmış dahada bi şey bekleme cihazdan bende 4 gb ram + 120 gb kingston suv400 ssd taktım bende de en fazla 5-6 sekme sonra cpu tavan yapıyor intennette çok dolaşıyorum diyorsan sana tavsiyem yeni nesil bi laptop alman
  • Fanı çok ses yapıyor diye fanının orijinalini gittim servisten aldım.

Yeni taktiğin fan ile eski fan arasında ses olarak çok da fark yok.

Sadece eski fanda biraz anırma sesi gibi çıkıyordu ses.

Yeni fanda biraz daha insaflı

Sizde de durum böyle full sessiz kullanamaz miyiz bu fanı

• freelion06 F kullanıcısına yanıt
    Termal macunu nasıl temizlediniz ? İşlemciye ulasabildiniz mi

• enorton E kullanıcısına yanıt
    8 9 sekmeyi sorunsuz açıyor. Nedeni SSD ve 4gb ram.

• ramudi R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Şuan cihaz windows 10 ile güncellenmiş sistem kurtarma veya ilk aldığımız gibi ilk kuruluma dönebilir miyiz ?

Cihaz çok ağır çalışıyor.fotmat atıcam bu seferde windows serial yazmıyor altında orjinal windows gidicek.var mı yardımcı olucak ?

• enorton E kullanıcısına yanıt
    8 gb ddr3L 1.35v kullanan bir bellek işinizi rahatlıkla cozer

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.