Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
59
Favori
110.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: odanedemek

Bende de wifi çok sıkıntılı. Modemin bir yan odasından full gösteriyor açmıyor, sadece modemin olduğu odada açıyor. Harici adaptör takıyorum daha uzak mesafeden tıkır tıkır çalışıyor.
    Çekim gücü zayıf. Antenleri alt kasaya touchpadin soluna hoparlörün altına yerleştirilmiş.
    Bazı arkadaşlar 2-3 duvar uzaktan sorunsuz bağlandıklarını yazmışlar. Sorun wifi kartında mı, antenlerde mi çözemedim.

aygıt yöneticisinden modem ayarlarından baglantı tipini 802.11 b yerine 802.11 b/g yapın duzelecektir. ben cok yavas baglanıyordum onu degistirdim duzeldi.. denemeye değer..
  • deepinsky D kullanıcısına yanıt
    Merhaba Aydın da arçelik bayisinden aldım ellerinde kapalı kutu vardı numarası 02562251923 hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cgtyxx

Merhaba Aydın da arçelik bayisinden aldım ellerinde kapalı kutu vardı numarası 02562251923 hayırlı olsun
    uygun fiyata ve kaliteli notebook soğutucu bulan var mı arkadaşlar bizim 1150 için.

piyasada bakıyorum genelde büyük modeller 15-16 inh için. bizim alete kaba kaçar onlar.
  • Arkadaşlar gnb 1150 b1 n2 aldım ssd takmak istiyorum hangi ssd uyumlu bir bilgisi olan var mı varsa yardım edebilirmi?
  • Cgtyxx C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ürüne ait ilk izlenimleriniz nasıldı? Üründe ölü pixel vb durum söz konusu mu? Ödemeyi peşin mi yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-qut

Arkadaşlar SSD ulaştı, akşam ya da yarın deneyince bilgi veririm

Sizden gelecek sonuca göre ben de sipariş geçeceğim hocam
    Hocam kardeşim benim için peşin satın aldı kargoladi cihaz daha elime ulaşmadı malesef
  • Cgtyxx C kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum.. Umarım beklediğinizden daha güzel bir ürün olur.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drusc

quote:

Bende de wifi çok sıkıntılı. Modemin bir yan odasından full gösteriyor açmıyor, sadece modemin olduğu odada açıyor. Harici adaptör takıyorum daha uzak mesafeden tıkır tıkır çalışıyor.
    Çekim gücü zayıf. Antenleri alt kasaya touchpadin soluna hoparlörün altına yerleştirilmiş.
    Bazı arkadaşlar 2-3 duvar uzaktan sorunsuz bağlandıklarını yazmışlar. Sorun wifi kartında mı, antenlerde mi çözemedim.

aygıt yöneticisinden modem ayarlarından baglantı tipini 802.11 b yerine 802.11 b/g yapın duzelecektir. ben cok yavas baglanıyordum onu degistirdim duzeldi.. denemeye değer..

tam yolunu bir yazar mısın hocam, bulamadım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bir kaç sayfa önce de yazmıştım, gözden kaçmış olabilir.

Şu an MSI U 270 modelini kullanıyorum. 2 sene önce aldiğim cihaz. AMD E300 işlemci, 2gb ram, 500gb harddisk 11"6 ekranı mevcut. Batarya süresi ise yaklaşık 2 saat civarında. Temiz kullandığım bir cihaz.

11"6 ekranları sevdiğimden bu Grundig aklımı karştırdı. Sorum şu; elimde olan MSI'dan daha iyi bir cihaz mı, almaya değer mi?

Fikirleriniz çok değerli, yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deepinsky

Arkadaşlar bir kaç sayfa önce de yazmıştım, gözden kaçmış olabilir.

Şu an MSI U 270 modelini kullanıyorum. 2 sene önce aldiğim cihaz. AMD E300 işlemci, 2gb ram, 500gb harddisk 11"6 ekranı mevcut. Batarya süresi ise yaklaşık 2 saat civarında. Temiz kullandığım bir cihaz.

11"6 ekranları sevdiğimden bu Grundig aklımı karştırdı. Sorum şu; elimde olan MSI'dan daha iyi bir cihaz mı, almaya değer mi?

Fikirleriniz çok değerli, yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler :)

Yerinizde olsam ssd ram takviyesi yapıp yoluma devam ederdim aklınız karışmasın eğer elinizdeki cihazdan memnunsanız.

• Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum hocam. Açıkçası MSI'ın sağlamlığını Grundig'de bulabilir miyim bilmiyorum. MSI'da herhangi bir problem de yok. Zaten 350-400 lira; elimde 11"6 ekran olmasa zaten tercih eder alırdım ama evde koleksiyon gibi yapmak da istemiyorum. Sürekli alıp, kullanmadığımız elektroniklerle doldu ev
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepinsky

Ben de öyle düşünüyorum hocam. Açıkçası MSI'ın sağlamlığını Grundig'de bulabilir miyim bilmiyorum. MSI'da herhangi bir problem de yok. Zaten 350-400 lira; elimde 11"6 ekran olmasa zaten tercih eder alırdım ama evde koleksiyon gibi yapmak da istemiyorum. Sürekli alıp, kullanmadığımız elektroniklerle doldu ev
    Ben windows 7 yükledim güzel çalışıyor şu anda.Dual boot yapıp win 8.1 de yükleyeceğim yanına,win 10 u kullanmak için.1-2 hafta oldu alalı,henüz bir sıkıntı yok çok şükür.
    Bu arada çanta arayanlara tavsiyem şehrinizdeki çanta ve bavul satan esnaflara gidin onlar uygun ebatta çanta satıyor.Ben pazarlık yapıp 25 e harika bir çanta ve 15 e kablosuz mause aldım efsane oldu :)

SSD veya ram takviyesi yapmadım ama şöyle bir sorum var : Cihazdaki hdd yi sökmeden msata bağlayabilir miyiz ? ve bu msata üzerine birincil işletim sistemini kurabilir miyiz ? Yani msata sistem,hdd depo olsa ?? Alıntı yaparak cevap verin lütfen

• Arkadaşlar cihazı alalı 1 hafta oldu. Gayet güzel çalışıyordu. Ama 2 gündür açıyorum bilgisayarı ekran karanlık hiç bişey çıkmıyor. Başta sessiz çalışıyor sonra ısınınca fan devreye giriyor. İl dışımdayım servise veremem şuan. Bilgisi olan var mı?
    Bende teşekkür ederim inş sizde kısa zamanda cihaziniza kavusursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scapin

Ben windows 7 yükledim güzel çalışıyor şu anda.Dual boot yapıp win 8.1 de yükleyeceğim yanına,win 10 u kullanmak için.1-2 hafta oldu alalı,henüz bir sıkıntı yok çok şükür.
    Bu arada çanta arayanlara tavsiyem şehrinizdeki çanta ve bavul satan esnaflara gidin onlar uygun ebatta çanta satıyor.Ben pazarlık yapıp 25 e harika bir çanta ve 15 e kablosuz mause aldım efsane oldu :)

SSD veya ram takviyesi yapmadım ama şöyle bir sorum var : Cihazdaki hdd yi sökmeden msata bağlayabilir miyiz ? ve bu msata üzerine birincil işletim sistemini kurabilir miyiz ? Yani msata sistem,hdd depo olsa ?? Alıntı yaparak cevap verin lütfen

120 msata win 8 le kullanıyorum kendi hdd yedekledim oluyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirdemirel -- 24 Temmuz 2015; 0:19:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

quote:

Denetim masası--aygıt yöneticisi--ağ bağdaştırıcıları--realtek rtl8723be... üstüne çift tıkla özelliklere gir--gelişmiş sekmesine tıkla-- kablosuz modu ieee 802.11b yerine b/g yapın--en altta wifi config var onu da performance yapın tamam deyip kapatın
    ben bu sekilde problemi aştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drusc -- 24 Temmuz 2015; 0:41:20 >

• benim cihaz da servisten gelmiş bugün. araya bayram girmesine rağmen 1 hafta kadar sürede geldi. şu an sorun yokmuş çalışmasında. ilk kutuyu açtığımızda ölü pille gelmişti cihaz.
  • Drusc D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

quote:

Orijinalden alıntı: scapin

120 msata win 8 le kullanıyorum kendi hdd yedekledim oluyor hocam

Hocam m sata için pc için başka bir parça söküyor muyuz hdd gibi yada Wifi modem gibi yoksa içinde boş bir giriş mi var tam anlamadım

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.