Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.862
Cevap
59
Favori
110.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bence ses yeterli akabinde ekstra bir çözüm şöyle sunabilirim yazılımsal olarak bazı video veya müzik dosyalarinin sesleri az çıkıyor olabilir bunu şöyle aşabilirsiniz vlc media playeri indirip ordan izlerseniz veya dinlerseniz , orda şöyle bir alternatif var sesi %200 e kadar çıkarabiliyor uygulama ki buda tatmin edici bir ses veriyor cızırtısız
  • PM atıldı

Not:satıcı ile müşteri olmak dışında herhangi bir bağım yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cgtyxx -- 22 Temmuz 2015; 20:48:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-p-BD304579

beyler bu ram uyumlu değil mi? sipariş geçtim.

75/25 çek aldım 10 liraya, kargo dahil 78.09 liraya gelmiş oldu. yalnız çek kullanınca taksit yapmaya izin vermedi, alacakların bilgisine.

ram hakkında yorum bekliyorum, alan varsa özellikle.

edit: beyler hepsiburada'da 75 lira altı tüm ödemeler tek çekimmiş, bilsem 75 liraya tamamlardım. uzun zamandır hb kullanmıyorduk unutmuşuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 22 Temmuz 2015; 21:23:31 >

• Man Down kullanıcısına yanıt
    doğru rami sipariş vermişsiniz. açıklama kısmında da zaten 1.35v modüller diye belirtiyor. bende şuanda aynı ramı kullanıyorum çok iyi sonuç aldım. zaten verimlilik testlerinde kingston bir hayli yukarıda.
  • beyler 60 gb msata alacağım bir de, alan var mı aranızda, en uygun fiyat nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-pm-bd304579

Bu ram uyar mı?

aldım taktım calısıyor hocam hepsiburdadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-p-BD304579

beyler bu ram uyumlu değil mi? sipariş geçtim.

75/25 çek aldım 10 liraya, kargo dahil 78.09 liraya gelmiş oldu. yalnız çek kullanınca taksit yapmaya izin vermedi, alacakların bilgisine.

ram hakkında yorum bekliyorum, alan varsa özellikle.

edit: beyler hepsiburada'da 75 lira altı tüm ödemeler tek çekimmiş, bilsem 75 liraya tamamlardım. uzun zamandır hb kullanmıyorduk unutmuşuz :)

bu ramı aldım bende bugun geldi bu ram taktım gayet guzel msatayıda taktım yanlız ram bile tek basına kafıymıs

• demirdemirel kullanıcısına yanıt
    msata hangisini aldınız hocam?
    ram aldıysanız bence sadece ram yeterli olacakıtır,mstaya gerek olacagını düsünmüyorum.Raminiz gelsin sonra sizde göreceksiniz zaten.1-2 sayfa geride 1-2 kisi 38 tlden mstata almıslar 32 gb bir model ancak yazma hızı çok düşüktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

msata hangisini aldınız hocam?

gitti gidiyordan aldım satısı kapanmıs bakiim link koyabilicemmmi ama msata işletim sistemi kurmak amma sıkıntılıydı cok ugrastırdı beni
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    hemen montajını yapmayacağım, henüz doğru dürüst kullanıp kontrolleri yapamadım. özellikle şu batarya konusunda sorun olmadığından emin olmam lazım. bir de touchpad arada gidiyor, umarım ram yetersiz diye donuyodur. birden çalışmayı kesiyor cihaz kastığında bazen.

msata istememin sebebi de mevcut harddiski çıkarıp daha hafif bir cihaz elde etmek. hoparlörleri beş para etmez bu arada.
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kingspec-msata-ssd-128gb-sifir-kutusunda-174504410

satıcı vidada eklimiş kutunun ustune ama bizim makiinanın anakartında vidası hazır sizi bekliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirdemirel -- 22 Temmuz 2015; 23:22:02 >
    anladım.tabi bir süre daha inceleyip öyle montajını yapın,çünkü ram montajı yapınca cihaz garanti dışı kalacak.gerçi olacagı varsa ram taktıktan sonrada olur ancak umarım kimse garantiye işi düşmeden ürünü sıkıntısız kullanabilir.
  • hoporlorler konusunda hem fikiriz
  • Arkadaşlar dün havale ile sipariş verdiğim 35 liralık 32 gb msata disk bugün kargoya verildi, satıcı kargo fişinin fotografını yolladı, ürünler yarın elime geçer inşallah, hem ulaşınca hem de deneyince bilgilendireceğim
  • Win7 attım süper oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mSata takan arkadaşlardan detaylı bilgi bekliyoruz

Sistem açılışı kapanışı nasıl, program açılışları hızlandı mı, HDD meşgulkenki gibi kasma durumları mevcut mu vs..

• Cgtyxx C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Rica etsem bana da bilgi verebilir misiniz?
  • Arkadaşlar SSD ulaştı, akşam ya da yarın deneyince bilgi veririm
  • ben 120ssd aldım yanına ram 8lik alayım diyorum. 4 90lira civarı 8 150lira. 11 n11 yeni üyelik var 8 daha makbul. servise taktırayım diyorum da ssdye yeni yazılım atmak zorunda kalacak. Bakalım kaç para alacak

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.