Şimdi Ara

Grundig ev aletlerinde ikinciye yüzde elli indirim HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada ile ilgili açtığım konu silindiği için bu konuyu açtım.
    https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/grundig-elektrikli-mutfak-urunlerinde-kacirilmayacak-firsatlar

Son zamanlarda dikkatimi şu çekti.

Hepsiburada 4x4 Luk kampanya yaparken hafizam yaniltmiyorsa elektronik ürünler gayet iyi fiyat la fazlaca olurdu. KDV indirimi olurdu. Nedense ihtiyaçlar bu süreçte elektronige kayınca KDV indirimi yok. Üstüne 4x4 daha çok elektronik dışı ürün görür olduk. Yapsana Xbox u 4x4 kampanyasına dahil. Veya başka ihtiyacı.
    Diğer teknosa mediamarkt vatan gibi şirketlerde benzer yolda gibi. 2499 xbox onex varken şimdi 4 bin küsür x box one.
    Konuyu buraya açmak istedim. Kusura bakmayın. Sonuçta sıcak fırsatlara yönelik ir değerlendirme bundan sonraki süreçte alış veriş yapacaklara yol gösterici fikirleri ve taktikleri de ortaya çıkarabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4x4 geldi sattılar grundig ama bana pahalı geldi diye almamıştım halen pahalı 250 ye sattılar çay makinesi ve tostu takip ettiğim bunlardı 350 bnm için ikisi olursa sıcaktır yoksa boş bence pahalı bekliyorum umarım güzel fırsat yakalarım diğer ürünleri bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaliteli oldukları bir gerçek fakat aynı işi daha ucuza yapabilecek çok ürün var. zam ve dövizin artmasıda fiyatları çoşturdu.

369 liraya tost makinesi mi olur? diye düşünürken evdeki tost makinesinin fiyatıyla karşılaştırma yapayım dedim en ucuz 389 liraya var (tabiki bu fiyata almadım zamanında)

ihtiyacım olsa ben değerlendirirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 5 Mayıs 2020; 3:23:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.