Şimdi Ara

Grundig 65 GDU 7810B 65'' mi? Vestel 65UD9000 65'' mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bu 2 tv'yi kısaca karşılaştırıp yorumlarınızı iletirseniz memnun olurum.

GRUNDIGhttps://www.hepsiburada.com/grundig-65-gdu-7810b-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000MXZ5R

VESTELhttps://www.hepsiburada.com/vestel-65ud9000-65-164-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000IY508

not: bu arada grundig garantisi 3 sene, vestel 2 sene.

teşekkürler.

• Up ben de Grundig konusunda fikir edinmek İstiyorum
  • bunu ben de merak ediyorum.
    özellikle düsük fiyatli 65" Tvlerde önerilere acigim.
  • Şuan grundiglerde hepsiburadada indirim var.Bende 55"Grundig gdu7810 baktım .3000tl genelde yorumlar olumlu fakat bir arkadaş bu TV Arçelik yazmış görüntü mat şeklinde.
    Bir kere alınıyor TV görüntüde canlılık ve detaya çok takılmıyosanız alınır .Bundan 7-8 ay öncede mağazaya gidip 65" Vestel ud 9000 alacaktım indirimdeydi.Tv yi mağazada görünce soluk ve cansız ekrandan dolayı almakdan vazgeçip
    65nu8000 almıştım.Tamamen beklenti ve bütçeyle ilgili bir durum.
  • Vestel 65u9500 tavsiye ederim.
  • Vestel 65u9500 ile 65ud9000 arasında kaldım ama sonunda 65ud9000 modelini aldım. Tv henüz teslim edilmedi. Sanırım yarın teslim edilecek. Aralarında ne fark var acaba bana hemen hemen aynı gibi geldi. Sadece arkadaki bağlantı noktlarında farklılıklar var sanırım.
    Biliyorsanız yanıtınızı beklerim. :)
  • 65U9500 de MB230 anakart var, UD9000 de MB130S, MB230 yeni çıkmış bir kart, üst model.

65UD9500 donanımsal olarak bir tık önde ama aşırı fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: heart06

65U9500 de MB230 anakart var, UD9000 de MB130S, MB230 yeni çıkmış bir kart, üst model.

65UD9500 donanımsal olarak bir tık önde ama aşırı fark yok
    Teşekkürler. bende karşılaştırma yapmıştım ama fark görememiştim. bakalım gelince cihaz yorum yaparım.
  • Grundig 49GDU7810B Hepsiburada 500 İndirimle 2599 a düşüyor ama N11 de zaten 2799 fiyat politikası tam kurnazlık. Baktım geçen aylarda 2500 e kadar satılmış. Sizce alınır mı arkadaşlar Mayıs da yeni 2020 modellerle fiyatlar iner diyorlar ama dolar kuru da artıyor. Bir türlü karar veremedim. Yukarıda da bahsedildiği gibi biraz mat yorumları var bilemedim 500-1000 fazla verip Samsung mu alsam ?
  • Ben fiyatların pek ineceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi kurdan dolayı yukarı bile çıkabilir.
  • Ama benim hissiyatım kur 6 ya geri çektirilir. Çünkü bu kurda gerçekten ülke olarak alım hizmette vs baya sıkıntı yaşabilir. 1.5 hafta önce traş makinesi aldım Trenyoldan 49,5 TL şuan aynı satıcı aynı ürün 119 TL yani şunun gibi çok örnek var maalesef bizim kendi satıcımızın çoğu da ahlak yoksunu/fahiş fırsatçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamangaribi

Ama benim hissiyatım kur 6 ya geri çektirilir. Çünkü bu kurda gerçekten ülke olarak alım hizmette vs baya sıkıntı yaşabilir. 1.5 hafta önce traş makinesi aldım Trenyoldan 49,5 TL şuan aynı satıcı aynı ürün 119 TL yani şunun gibi çok örnek var maalesef bizim kendi satıcımızın çoğu da ahlak yoksunu/fahiş fırsatçı.
    fırsatçılık konusu doğru katılıyorum. ama kurun geriye geleceğini sanmıyorum. ekonomik yapımız iyi değil ve ekonomi iyi yönetilmiyor. bu yüzden daha da yukarı çıkacaktır kur. böyle giderse TL çok daha değer kaybeder.
  • Tv’yi teslim aldım. Gayet güzel. Resimlerde küçük gibi duruyor ama dev gibi bir Tv. Tavsiye ederim düşünenlere. Fiyat performans açısından gayet iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.