Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
12
Favori
50.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemiyorda . Daha günceli yok diyor :) Bir umut işe yarar bir uygulama gelir.
  • http://www.teknosa.com/urunler/110015756/grundig-49-vlx-9600-sp-2xdvb-tcs2-4k-uhd-3d-smart
    Bu gece 49vlx9600 ü aldım magazadan teslim seçeneği ile 2575 liraya geldi.Bakalım hakkımızda hayırlısı pek fazla bilgi sahibi olmadan aldım allah utandırmasın
  • Hayirli olsun.
    Hocam saat kaçta aldınız acaba?
    Birde 2575 liraya, hediye çeki ve/veya kredi kartı planlarıyla mi yoksa ürünün fiyatı gece bu fiyata indide mi aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 24 Aralık 2016; 12:07:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaynun

http://www.teknosa.com/urunler/110015756/grundig-49-vlx-9600-sp-2xdvb-tcs2-4k-uhd-3d-smart
    Bu gece 49vlx9600 ü aldım magazadan teslim seçeneği ile 2575 liraya geldi.Bakalım hakkımızda hayırlısı pek fazla bilgi sahibi olmadan aldım allah utandırmasın

Hayırlı olsun. Şuanda 2699 gösteriyor fiyatı. Siz nasıl aldınız. Mağazadan teslime indirim yapıyorlar mı? Bir alt modeli 8600 da 2150 civarı. Önerir misiniz?

• Ben teknosa.com dan 40VLX8600'ün siparişini vereli 3 gün oldu ama halen kargoya vermediler. Bende burakkaynun un faydalı paylaşımını görünce hemen teknosa yı arayıp siparişimi sordum. Kargoya verdilerse işlem yapmayacaktım. Ancak halen vermediklerini söyledikleri için siparişimi iptal ettim ve 49VLX9600'ü 2699₺ 'ye sipariş geçtim. (49" benim için biraz büyük ama 100hz, 1900vpi değerleri ve 3D için değer diye düşündüm).

Umarım bende bir problem yaşamam.

Teşekkür ederim burakkaynun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 24 Aralık 2016; 13:6:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.yalvac

Ben teknosa.com dan 40VLX8600'ün siparişini vereli 3 gün oldu ama halen kargoya vermediler. Bende burakkaynun un faydalı paylaşımını görünce hemen teknosa yı arayıp siparişimi sordum. Kargoya verdilerse işlem yapmayacaktım. Ancak halen vermediklerini söyledikleri için siparişimi iptal ettim ve 49VLX9600'ü 2699? 'ye sipariş geçtim. (49" benim için biraz büyük ama 100hz, 1900vpi değerleri ve 3D için değer diye düşündüm).

Umarım bende bir problem yaşamam.

Teşekkür ederim burakkaynun .

Hayırlı olsun modeltaş olduk demek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazyowl C kullanıcısına yanıt
    İnternet sitwsinden usb diske indirip o şekilde güncelleme yaptım ama değişiklik göremedim

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim Hocam. Neye niyet nete kısmet.. İnş bir sorun yaşamam. Bende mağazadan teslimi seçtim. Mağazada koliyi begenmezsem (açıldığını anlarsam) teslim almam diye düşündüm. Test videoları da elimde. :) Tekrar sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 24 Aralık 2016; 15:33:59 >
  • attbesli A kullanıcısına yanıt
    işlemleri anlatabilir misiniz bende indirdim usb ye attım pdf de sözü geçen bin dosyasını bulamadım . Siz nasıl bir işlem yaptınız acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaynun

http://www.teknosa.com/urunler/110015756/grundig-49-vlx-9600-sp-2xdvb-tcs2-4k-uhd-3d-smart

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Hocam magazadan teslime 125 lira indirim var normal fiyati 2699 oldugu icin 2575 liraya dustu fakat soyle bir durum var internetten alindigi icin tivibu hediyesini vermediler bende siparisi iptal edip magazadan 2699 liraya aldim.

Yani 125 liraya 1 yillik tivibu almis oldum :)

8600 50 hz ve 3d yok 300 lira icin 100 hz paneli tavsiye ederim ama tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaynun -- 24 Aralık 2016; 21:00:15 >
  • m.yalvac kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam bakalim insallah bir sikintisi cikmaz

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• quote:

Hayirli olsun.
    Hocam saat kaçta aldınız acaba?
    Birde 2575 liraya, hediye çeki ve/veya kredi kartı planlarıyla mi yoksa ürünün fiyatı gece bu fiyata indide mi aldınız?

Sagolun . Gece nobetteyken 4 gibi aldim normal fiyati 2699 lira magazandan da alsaniz bu fiyat. Internetten alinca hemen teslim magaza teslimi alirsaniz 125lira indirim oldu. Ama internetten aldiginzda tivibu vermiyorlar. Bilginize

• burakkaynun kullanıcısına yanıt
    Bende mağazadan teslimi seçtim ancak 2699 oldu. Tivibu da yoktu seçeneklerde. Veya fiyatta ekstra bir daha indirim olmadı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yalvac -- 24 Aralık 2016; 21:35:13 >
  • burakkaynun kullanıcısına yanıt
    Hocam bem de size yazdıktan sonra kontrol ettim hemen teslimle indirim yapıyorlar evet. Esas mesele tivibu paketi. Hemen teslim şubesi bana uzak olunca yakındaki Teknosa şubeyi aradım.Ellerinde olmadığını diğer şubelerden istetip aynı fiyattan yardımcı olabileceklerini söylediler. Yarın gidip alacağım insallah. Ellerinde tivibu şifresi olduğunu ve tv ile verebileceklerini söylediler.
    Eğer hemen teslim şubesi uzaksa, yakındaki şubeyle pazarlık yapılabiliyor. Alacak arkadaşlar böyle yapabilir. Selamlar

• quote:

Bende mağazadan teslimi seçtim ancak 2699 oldu. Tivibu da yoktu seçeneklerde. Veya fiyatta ekstra bir daha indirim olmadı:)

İndirim için mağazadan teslimi değil, hemen teslimi seçmelisiniz hocam. Eğer yakınızda yoksa hemen teslim şubesi, size en yakını arayıp pazarlık yapın. Tivibuyu da alabileceksiniz böylelikle

m.yalvac kullanıcısına yanıt
    Bayi fiyati zaten 2699 lira bunun icinde tivibu dahil. Ben baya tartistim hem magaza calisaniyla hemde musteri temsilcisiyle internet satislarinda tivibu vermiyorlar maalesef dedigim gibi zaten butun magazlarda fiyat 2699 lira tivibu icinde@frdbb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaynun -- 24 Aralık 2016; 23:20:12 >
    Bilgi için çok teşekkür ederim Hocam. Afyonkarahisar dayım ve çevre illerin hiç birinde hemen teslim yok. Burada ki mağazadan teslimi seçip öyle sipariş etmiştim ben sabah. Acaba teslim alacağım mağazaya yarın gitsem söylesem yardımcı olurlar mı ki aktivasyon kodu konusunda? Olmazsa da çok mühim değil aslında. Bana TV sorunsuz gelsin de :)
  • Mağazadan teslim alacağın için şansını dene hocam. Güle güle kullanın hayırlısıyla.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.