Şimdi Ara

Grimm (2011) | 5.Sezon Başladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
4
Favori
6.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni sezon bugün başladı arkadaşlar altyazı daha çıkmadı yalnız.
  • İlk sezonun nasıl bittiğini unutmuşum sanırım hatırlamadığım olaylar olmuş ama sezona oldukça hızlı bir giriş yaptılar.
  • Konusu iyiye benziyor. İzlemeye başlıcam.
  • 2. sezon ikinci bölüm boş bir bölüm oldu.Başroldeki oyuncunun her an gizli güçleri çıkacakmış gibi bir hava olsa da sanırım olmayacak bu gidişle.
  • 2. sezon 3. bölümde de çıktı.

Bu grimmlerin nasıl göründüğüne dair en fuak bir ipucu vermediler hala.Herkesin bir görüntüsü var biliyoruz ama bunların ki bir türlü ortaya çıkmadı.Dizi orta kalite ilerliyor hem senaryo hem oyuncular bakımından umarım tempo artar ve senaryosu derinleşir.
  • 4 de cikti
  • şu an 2x07 de çıktı
    dizinin ne kadar kaliteli olduğu en son girilen entry nin bir ay önceye ait olmasından anlaşılıyor zaten
    dizinin görsel efektleri eski yeşilçam havasında onun dışında idare eder bir senaryo ve oyunculukla devam ediyor...

son bölümde en sonunda kız kendini uyandıran prense aşık olmaya başladı
  • Grimm lerin gücü var ilerleyen bölümlerde dahada ortaya çıkar kanımca. En basitinden ilk bölümde teyzesi yaşına hastalığına rağmen reaperı hallediyordu. Ekstradan grimm kanı hexenbiestlerin güçlerini yokediyor normal bir insana çeviriyor yani. Uyuz olduğum tek şey şu almanca isimler kelimeler. Şvaygrınştaygah ne ağa ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

şu an 2x07 de çıktı
    dizinin ne kadar kaliteli olduğu en son girilen entry nin bir ay önceye ait olmasından anlaşılıyor zaten
    dizinin görsel efektleri eski yeşilçam havasında onun dışında idare eder bir senaryo ve oyunculukla devam ediyor...

dizinin kötü yanı aslında kendinden konuşturmaması.Öyle bir senaryo yazmışlar ki kafa yorulacak tek bir konu bile kalmıyor izleyenin aklında.Benim merak ettiğim Grimmlerin nasıl gözüktüğü onun dışında zerre merak uyandırıan bir senarosu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

şu an 2x07 de çıktı

dizinin kötü yanı aslında kendinden konuşturmaması.Öyle bir senaryo yazmışlar ki kafa yorulacak tek bir konu bile kalmıyor izleyenin aklında.Benim merak ettiğim Grimmlerin nasıl gözüktüğü onun dışında zerre merak uyandırıan bir senarosu yok

şimdiye kadar grimm lerin nasıl göründüğüne değinilmedi karşı taraftakiler(wesenler) grimm i ancak onların ne olduğunu fark ettiklerinde anlıyorlar malum kişinin grimm olduğunu bu da grimm lerin normal insan görünümüne sahip olduğunu gösteriyor yani senin benim gibi adamlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

şu an 2x07 de çıktı

şimdiye kadar grimm lerin nasıl göründüğüne değinilmedi karşı taraftakiler(wesenler) grimm i ancak onların ne olduğunu fark ettiklerinde anlıyorlar malum kişinin grimm olduğunu bu da grimm lerin normal insan görünümüne sahip olduğunu gösteriyor yani senin benim gibi adamlar

Bende öyle düşünüyordum ama grimm olduğunu anladıklarında yüzlerinin şekli değişiyor grimlerin yüzlerine baktığında sanki yüzleri farklılaşıyormuş gibi aynı bizim elemanın anladığı gibi.

Muhtemelen de sizin dediğiniz gibi kalacak senaryo grimmlerin değişimleri için.Ben bu sezon ve ilerisi için pek ümitli değilim senaryo bakımından.
  • Arkadaşlar video izlerken yeni bir HQ modu çıkmış,Şimdi en kaliteli olan HQ mu 720 p mi? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Arkadaşlar video izlerken yeni bir HQ modu çıkmış,Şimdi en kaliteli olan HQ mu 720 p mi? Teşekkürler.

hocam 720p daha kaliteli sanırsam yabancidiziizle.com dan bahsediyorsunuz... size tavsiyem torrent ten indirip öyle izlemeniz eğer kaliteli izlemek istiyorsanız. 720p mkv olanlar
    örnek link
    LINK

torrent ile indirme konusunda sıkıntı yaşarsanız bir pm uzaklığınızdayım yardımcı olmaya çalışırım(sadece bu dizi için değil diğerleri için de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 16 Ekim 2012; 1:01:47 >
  • Çok teşekkürler.Şirket pc olduğu için onlıne izlemek daha mantıklı oluyor.Yine de çok saolun.
  • diziyi bir türlü bağlanamadım konuyu bir türlü toplayamadılar bu sezon gidici olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

diziyi bir türlü bağlanamadım konuyu bir türlü toplayamadılar bu sezon gidici olabilirler.

Muhtemelen bu sezon son olabilir.Ne konusunda ilgi çekicilik var ne de oyuncularında.Ne adam akıllı aksiyon görebiliyoruz ne de ana konu işlenişinde büyük bir gizem var.Grimm suçlularda yaratık yüzü farkedip oradan oraya koşuşturuyor başka yaptığı bir iş yok ve dizi 2. sezon onayı alıp hala daha devam ediyor. (Firefly,Jericho,legend of the seeker gibi diziler de çok çok iyi bir ana konu varken iptal edilir böyle diziler de devam eder anlamak zor gerçekten. )
  • DİZİNİN TRAİLERINI İZLEDİM GÜZELE BENZİYOR ŞUAN 1.SEZONU İNDİRİYORUM SUPERNATURALA BENZİYOR
  • Biraz Supernaturala benzemekle birlikte izledikçe aslında çok daha farklı olduğunu anlıyoruz. 2x12ye kadar izledim zaten şu anda yeni bölüm de çıkmadı daha. Tek sevmediğim taraf bölüm başlarında ki o yazıların resmen hard spoiler olması
  • 1.sezonu hd olarak indirdim 4 bölüm izledim ilk bölümde sarmadı sıkıldım biraz diğer bölümlerde güzelleşmeye başladı canavarlar hiç gerçekçi değil supernatural canavarları daha gerçekçiydi zaten dizi tutmadı galiba konusuna mesaj yazan yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.