Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
34
Favori
105.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıkıntı olmuyor ki pek fazla. Genelde de hep böyle oynarım yıllardır. Stash yeterince item alıyor hem.
  • Beyler merhabalar, bir şey danışmak istiyorum.
    Kymon's Choosen'i mi seçmeliyim yoksa Order of Death Vigil mi seçmeliyim?
    Sizce neden? İkisinin de hikayelerini okudum ama kaçırdığım bir şey var mıdır?
  • 38 level Hardcore karakterim 5 dk önce öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXENeO

38 level Hardcore karakterim 5 dk önce öldü
    Cabalist aç. 60 yaptım da başarım vermedi, 85 yap diyor. Yalnız zor, hatta imkanı yok benim gibi beceriksiz biri gelemek oraya kadar.
  • Purifier Terminatördi ölen karakter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXENeO

38 level Hardcore karakterim 5 dk önce öldü
    Shaman + Soldier aç hocam. Shaman'da Wendigo Totem var, bildiğin hayat kurtarıcı. Ben 3 kere öldüm 3'ü de benim kendi dikkatsizliğim. O yeşil Aether alanı öldürüyormuş, ben gevşek davranınca affetmedi. Yoksa bileğimi bükebilen yok.
  • Step of torment de mefta, normal artı veteran zorluk.

• Birisi de bana bir fikir verse de oyuna devam edebilsem

Kymon's Choosen anladığım kadarıyla "Bu topraklar için ölürüz, vatan millet Sakarya" derken Order of Death Vigil "Zombileri gönderebiliyorken canlı kanlı insanları niye ölüme gönderelim" diye bir argümanla geliyor. İtem şu bu çok umrumda değil, sizce senaryo olarak hangisi daha makul?
  • Death vigil mütavazi, kymon ise küstah geliyor bana hep

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    İtem olarak düşünmek lazım biraz Hikayesel anlamdan Order daha mantıklı, Kymon'un spoiler lık bir olayı var. Order cold, vitatlity, summon lara yüklenirken Kymon fire, lightning, tank gibi kısımlara bakıyor. Ona göre hareket etmek daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

İtem olarak düşünmek lazım biraz Hikayesel anlamdan Order daha mantıklı, Kymon'un spoiler lık bir olayı var. Order cold, vitatlity, summon lara yüklenirken Kymon fire, lightning, tank gibi kısımlara bakıyor. Ona göre hareket etmek daha mantıklı.
    Hocam aslında tank gibi bir karakterim oldu. İnternetten bir builde baktım mantığını çözmek için. O build üzerinden bir build yapıyordum. O build 1H + Shield üzerinden giden bir Warder buildiydi, ben ise 2H yapıp DPS yükseltecektim. Baktım o builddeki gibi gidince 1H + Shield ile de DPS 2H ile aynı oldu, o buildi devam ediyorum.

Ama item olarak değil de senaryo olarak bakmak istiyorum. Daha ilk oynayışım hem ilk zorluk. Order'ın argümanı daha güzel olsa da onları seçince de Kymon'ları öldürüyoruz, ne anladım canlı kanlı insanları savaşa göndermemekten. Zaten katlettik. Kymon'u seçsem diye düşünüyorum şu anda.
    2 tarafta aslında kendi çıkarları için savaşıyor, bize öyle çılgınlar gibi yardımları dokunmuyor. "İyi" diyemem iki tarafada. Kymon tarzı fanatikleri oldum olası sevmemişimdir ama lore ları daha enteresan ve süprizli. Süprizi görmek için arayı çok iyi tutup sona dayamak lazım tabii.

Bunun gibi bir kaç seçim daha var bu arada oyunda. Ek paket kısmında iyice coşuyor. İlk oyunsa içinizden gelen RP veya lore bazlı tarafları seçmek daha mantıklı tabii.
  • quote:

2 tarafta aslında kendi çıkarları için savaşıyor, bize öyle çılgınlar gibi yardımları dokunmuyor. "İyi" diyemem iki tarafada. Kymon tarzı fanatikleri oldum olası sevmemişimdir ama lore ları daha enteresan ve süprizli. Süprizi görmek için arayı çok iyi tutup sona dayamak lazım tabii.

Bunun gibi bir kaç seçim daha var bu arada oyunda. Ek paket kısmında iyice coşuyor. İlk oyunsa içinizden gelen RP veya lore bazlı tarafları seçmek daha mantıklı tabii.
    Bir tarafı seçince diğer tarafla düşman olma sebebimiz nedir hocam? Doğrusu hikayeyi Homestead'a ulaştıktan sonra pek takip edemedim.
    İki tarafın çıkarları çatışıyor ve birbirlerini hiç sevmiyorlar. Zaten çatışma halindeler biz gelmeden de önce, 2 taraftan birinden yardım almamız gerekiyor ilerisi için, öteki otomatik düşman ediniyor bizi diğerlerine katıldık diye.
    Görevleri de çakışıyor zaten biri ile kurtarmaya gittiğimiz adamı öteki ile kesiyoruz mesela.
  • quote:

İki tarafın çıkarları çatışıyor ve birbirlerini hiç sevmiyorlar. Zaten çatışma halindeler biz gelmeden de önce, 2 taraftan birinden yardım almamız gerekiyor ilerisi için, öteki otomatik düşman ediniyor bizi diğerlerine katıldık diye.
    Görevleri de çakışıyor zaten biri ile kurtarmaya gittiğimiz adamı öteki ile kesiyoruz mesela.
    Şimdi anlaşıldı hocam. Normalde bu tür oyunlarda mümkün mertebe herkesi hayatta tutmaya çalışırım ancak Grim Dawn'da ne yazık ki mümkün değil sanırım.
    Ayrıca bir yandan yeni bir char açıp hem kendi buildim hem de tüm konuşmaları okuyarak bir oynayayım diyorum, bir yandan da 47 level olmuşsun, yakında 2. tura başlayacaksın o zaman okuyarak oynarsın diye devam ediyorum.
    Teşekkürler hocam Kymon's'u seçmiş bulundum.
  • oynayan arkadaşlar buradan dm atın, steamden kontak kurup beraber oynayalım. bazı görev bosslarını tek başıma kesemiyorum. level 57 veteranım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ǻlucard

oynayan arkadaşlar buradan dm atın, steamden kontak kurup beraber oynayalım. bazı görev bosslarını tek başıma kesemiyorum. level 57 veteranım.
    Henüz 47 Levelim, yine de isterseniz eşlik edebilirim.
  • Arkadaşlar merhaba, Grim Dawn a başlamayı düşünüyorum. İlk başta oyunu indirip expansion ı indirmesem ve ilerlesem olur mu? Expansion u indirmeden başlayınca birşeylerden mahrum kalır mıyım ilk etapta?
  • zatoichii Z kullanıcısına yanıt
    Hayır , problem olmaz. Ana oyunun sunduğu itemlere , içeriğe ulaşırsın . İstediğin zaman expansionı alır kaldığın yerden devam edersin.

• 52 level Ritualist hc karakter yine aether hasardan gitti. Yokmu bu hasara karşı önlem, su gibi çekiyor canı.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.