Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek paket gelse de oynasak. Tarih var mı?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Daha hangi ek paket var ki ? Ben 1.6.4 deyim ashes of malmouth da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni bir paket bekleniyor. Bir yazıda çölde geçeceğini görmüştüm. Hatta Diablo 2 deki bir bölüme benzettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar, Torchlight 1-2 ve The Adventures of Van Helsing gibi oyunları çok seven biri olarak önerir misiniz bu oyunu acaba ? Oyunun uzunluğu ve hikayesi nasıl ? Bir süre sonra sıkıyor mu mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

Daha hangi ek paket var ki ? Ben 1.6.4 deyim ashes of malmouth da.
    Var demedim zaten çıkacak dedim. Ancient Gods mı ne pakedin adı bu yıl içinde çıkacak diyorlardı.

vaaay. çıksında görelim bakalım merak ettim tanrılar falan
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    evet torchlight çok da iyi değil. van helsingi çok sevdim bende.

grim dawn öneririm tabiki. titan questten tut diablo 2-3 van hellsing karışımı çok da başarılı bir oyun. oyna oyna bitmiyor her saniye zevk alıyorsun.
  • Hamachiden server kurup oynayalım mı ? 4 kişiye kadar multiplayerden oynayabiliyoruz hihi

ama sıfırdan başlayalım benim saveler fiction yüzünden buglandılar.

Discord'dan da konuşuruz çok keyifli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceRulez -- 9 Eylül 2018; 22:0:51 >
  • Ek paket çıkınca yeniden oynamaya başlayacağım. Beraber oynamak isteyen olursa steamden ekleyebilirsiniz. Steam id: dentorium.
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    3000 saattir oynuyorum. Oyunun bütünü sıkmıyor ama sıkıcı detaylar var. Ya da bazı detaylar zamanla çok can sıkmaya başlıyor diyeyim. Örneğin ulaşım, sık sık aynı sete ait aynı parçaların düşmesi, ödüllerin tatminsizliği, 100. seviyeden sonra oluşan boşluk hissi vs vs. 2bin saatten sonra ufak ufak baymaya başlıyor bunlar ve daha aklıma gelmeyen başka detaylar. Ama halledilemez şeyler değil. Belki ilerleyen zamanlarda değişir.

Amma velakin Torchlight, Van hellsing, diablo 3 gibi oyunlarıun esamesi okunmaz bu oyunun yanında. Hayli zevklidir onlaraa kıyasla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 12 Ekim 2018; 0:47:49 >
  • Nevi şahsına münhasır kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Oynanış videoları ilgi çekici. Bahsettiğiniz oynanış süreleri gayet tatmin edici. Yakın takibe alayım oyunu, teşekkür ederim.
  • Pişman olmazsınız
  • Titan questden sonra veteran çok kolay geldi ama

• teşekkürler.
  • darkandcold D kullanıcısına yanıt
    Veterandan sonra elite ve ultimate var :) :D
  • oynamak isteyen varsa eklesin arkadaşlar. yeni karakter açtım. 40. seviye ve bölüm 2 deyim.
  • ilk oynadığımda pet buid yapmıştım 15 lvl kadar oynadım kolay gelmişti,şimdi zor gelmeye başladı.Titan quest e göre daha detaylı yapmışlar
  • Özlemişim meredi. Titan Questte eksik ne varsa kapattı adamlar bu oyunla. Zibil gibi item yağıyor tam da karaktere uygun. Forgotten Gods çıkmadan şu karakteri en azından bir altmış yapıp başarım alayım diyorum. Yalnız az daha ölecektim iki defa. Petler zorlanmaya başladı. Ben zaten hasar falan vermiyorum ortalarda dolaşıyorum öyle. Bakalım olmazsa altmış yapana kadar aynı mekanlarda dönüp duralım biraz. Resistlerin hepsinden biraz biraz olsun istedim.

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

Neden gemlerin hepsini üstünde taşıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

Neden gemlerin hepsini üstünde taşıyorsun
    Aynı hastalık bende de var, satıcam/çantaya atıcam diyorum diyorum kalıyor hep.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.