Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacak .ek paket yükledim ama anaoyunu bitirdim tekrar basladim yeni zorluk seviyesinden daha önce .ek pakete direk gecmek istiyorum ama bulamadim .menu de yok .diablo gibi secemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek paket oyunun içinde oluşan bir bölge.Şimdi tam adını hatırlamıyorum kapalı bir köprü vardı birinci bölümde oradan devam ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Arkadaşlar bir sorum olacak .ek paket yükledim ama anaoyunu bitirdim tekrar basladim yeni zorluk seviyesinden daha önce .ek pakete direk gecmek istiyorum ama bulamadim .menu de yok .diablo gibi secemiyoruz.

Her zorluk seviyesinde ek pakete geçmek için ana oyunu bitirmek gerekiyo yani Elite yada Ultimate zorluk seviyesinde direk ek pakete geçemezsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • angeLord_07 kullanıcısına yanıt
    1 defa bitirdim yeniden basladim yeni zorluk seviyesinde bitirmek zorundayim yani ..tesekkur ederim.

• necro+shaman bir karakter oynamak istiyorum.Oyunun forumlarında buildlere baktım yalnız benim sorum şu:

1}yakın dövüşmü yoksa uzaktan çalışan bir silahmı kullanmalıyım? 2}puanları spiritmi yoksa phsy olarak mı dağıtmalıyım?
    benim dps oranım önemlimidir ?
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Ritualist için en iyisi pet build bence. İtem gereksinimlerini karşılayacak kadar spirit gerisi phys dağıtmalısın.
  • Benim kullanacağım silah ve dps? Bu arada ana hasarım light/electric üzerine olacak sanırım ikincil olarak chaos mu vitalitymi daha uygun olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 17 Mart 2018; 0:20:18 >
    http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=64362

İşini görür bu build
  • Eyvallah sağol, bu buildden tek fark ben occulist yerine shaman seçeyim, sonra bu verdiginize göre gelistirmeye çalışayım.iyi oyunlar..

cabalist için en iyi build tavsiyem şudur;

https://www.grimtools.com/calc/xZyb8bKN

skilleri buna göre veriyorum ben. itemleri düşürmek daha nasip olmadı gerçi:D
  • Ben shaman + necro yaptım.Kendim electro/ light ve chaos olarak item bulup kullanacagim.deneye yanıla öğreneceğim artık.Önceki karakterle oynarken sürekli pet özelliği veren itemler çıkıyordu şimdi ihtiyaç var ya bir tane zor düştü.Gerçi bu tür oyunların klasik özelliği bu da..

Sizin verdiğiniz linkte karakterin dps bölümü neden soru işareti olarak görünüyor? Bir iki kere daha denk geldim buna.

Bu arada benim yaptığım ritualist oynayan pek yok sanırım az build çıkıyor.

• normal grim danw oynuyorum pc de dlc siz olan kısım. 48 lvl druid kastımda daha önceden de 85 lvl yapıp oynamışlığım var. Oyunun bir kaç yere aklım takıldı. arkovian foothils kısmı açılınca yolda bir adam arkadaşı isaiah reddan ı bulmamızı istiyor ve ilerleyip onu buluyorum. cevaplar kısmında takıldım, isaiah ı öldürürsek köprünün orada kızıda çıkıyor unuda öldürüyoruz galiba. öldürmezsek onunla homestad ta tekrar karşılaşıyoruz ve item satıyor. ben daha öncede onu öldürmeyip homestad ta karşılaştım ve sattığı itemler ve taşlar çok çeşitliydi ve blacksmithten yapmamız gereken potionlarıda satıyordu. normal+veteran olarak başladım 48 lvl druidle oynuyorum bu sefer isaiah reddanın sattığı itemler hep polished emerald, scavenged plating, çok nadir diğer taşlardan satıyor, potlarda yok. verdiğim cevaptanmı kaynaklandı bu durum acaba. başka bir sorumda ectoplasm taşı blacksmith yapım aşaması yok ve blueprint kağıdı olarakta hiç düşmemişti. oyunun ilerleyen kısımlarında blueprinti düşüyormu bunun yoksa yaratıklardan toplamam mı gerekiyor.

• Oyun steam'de %75 indirimle 9,75 Tl oldu dostlar,kapıyorum oyunu. Benim gibi bekleyen varsa tam sırası.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Hocam itemler konusunda yardimci olabilirim istersen . Farm yaparken o itemlerin çoğu düştü heralde
  • angeLord_07 kullanıcısına yanıt
    olabilir, neden olmasın hatta.
  • a.g.r.e.s.i.f A kullanıcısına yanıt
    ectoplasm benim blacksmith te yapılabiliyor, kavanoz şeklinde olan. küçük olanı da yerden toplanıyor, monsterlardan falan düşüyor.
    pet itemler biraz zor düşüyor. dps ile ilgili olarak bilgim yok maalesef. ben sadece yol göstermesi için kullanıyorum build sayfasını.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Evet pet item düşmüyor benim petlerde zayıf kalıyor.Mecburen kalabalık guruplar geldimi bende yakın dövüşe giriyorum bu sefer de benim üzerimde ki silahın güçlü olması gerekiyor.Lighting özellikli itemler kullanmam gerekiyor. O zaman da oyun melee karakter agirlikli oluyor..

Neyse ilerde bulurum çıkar güzel pet itemlerse ben sadece geriden seyrederim çakallarımı

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

cabalist için en iyi build tavsiyem şudur;

https://www.grimtools.com/calc/xZyb8bKN

skilleri buna göre veriyorum ben. itemleri düşürmek daha nasip olmadı gerçi:D

Linkteki buildi yapıyordum 65 levelim sizce iş görür mü

• Doubleimp kullanıcısına yanıt
    o da güzel bir builde benziyor. beastcaller set bende şu an mevcut. diğer build için 2 parçasını dışarı çıkardım ama bu da iş görür tabi..
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.