Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
34
Favori
105.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiziksel, vitality damage olayı tam olarak nedir? Hangi sınıflar için uygundur? Benim witchunter poison karakterim var sadece poison olarak ilerliyorum doğru mu yapıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 25 Nisan 2017; 20:23:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

Steam loyalist, karakterinin dış görünümünü değiştiren bir kaç item veriyor. Daha çok yapımcı ekibi desteklemek için satın alınıyor.
    Crucible Mode, dalgalar halinde canavarların geldiği yeni bir oyun modunu ekliyor grim dawn'a. Bu da item farmlamayı kolay hale getirmek için sunulmuş bir paket. Şahsen, oyunu kolaylaştırdığı için tavsiye etmiyorum.

Kısacası bu ek paketler çok önemli yenilikler değil. Alıp almamak sana kalmış.

Çok teşekkür ederim hocam , extra görev yeni mekan vs tarzı bir dlc deilse düşümüyorum şahsen :) aldım iniyor şu an bakalım bayadır arpg oynamamıştım iyi gelecek build rehberı bulabılecegım bır yer varmıdır ?
  • Gethron G kullanıcısına yanıt
    Kendi forumundan bakabilirsin. Türkçe içerik bulman zor maalesef.

http://www.grimdawn.com/forums/forumdisplay.php?f=17
  • Witch Hunter oynamaya karar verdim attirbutes için neye gitmeliyim ?
  • Gethron G kullanıcısına yanıt
    Daha önce konuya yazmıştım tekrar ordan kopyalayıp size yazayım.

Crucible Mode DLC'si ile 50 tane daha fazladan Devotion point elde edebilirsin. Ama her 10 tane grubu bitirdiğinde verilen coinleri toplaman gerekli. ilk 10 Devotion için 5 sonra her point için 10 istiyor ve en son 12 point istiyordu diye hatırlıyorum.

Ayrıca Crucible Mode DLC ile daha hızlı lvl kasabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.g.r.e.s.i.f

Deadsman Glich / immolation bölgesindeki aether flame görevine giderken yeşil yollardan geçerken health çok çabuk indi, 2 tane devotin skil var healt restore + pot bastım zor geçtim.Grim Dawn (2016) [ANA KONU] resistlerim chaos ve stun harici iyiler. aether kristal ve bu yollardan geçerken health çabuk inmesine karşı başka neler yapabilirim.

Aether resistance full olsa bile Aether'li yol üzerinde 4-5 saniye durursan bütün health'in biter. Burada yapacağın pek bir şey yok. Sadece Aehter'li yolların üzerinde hızlı hareket edip health'in azalınca potion kullanman gerekir.
  • Bir dönemin daha bitmesiyle tekrar oyuna dönebilirim, 41 levelda kalmıştım en son
  • Saf bir büyücü karakter yapmak istiyorum, hangi sınıflar hangi skiller, hangi dmg tipi ve hangi itemleri önerirsiniz?

Arcanist seçip hem trozan sky hemde devosition (yanlış yazmış olabilirim mavi yaşlar yağan) skilleri kullanmak istiyorum mesela saçma olur mu? Biri cold diğeri farklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 23 Mayıs 2017; 20:36:14 >
  • Steam: OnyTheGhost

Ekleyebilirsiniz beraber oynamak için.
  • Oyunu bugün aldım. Yarım saattir kontrolleri çözmeye uğraşıyorum. Oyunu ds3(playstation 3 kolu) ile pc de oynuyorum. Tuşlar genelde çalışıyor ama mesela adamın yanına gelip görev alacağım. Mouse sol tık yaptığım zaman sohbet ekranı açılıp görev alabiliyorum ama kontrollerde bunu beceremedim. Her tuşa bastım. R3 e basıp mouse imlecini çkkarıyorum. Adamın üstüne sürükleyip X tuşuna basıyorum ama haritayı açıyor.
  • Şu sıralar yaz indirmileri sağolsun 20,00 TL oyun steam de. Kaçırmayın derim, soygun gibi fiyat.
  • necromancer gelsin öyle oynamaya başlıcam dedim kaç ay oldu hala bekliyorum
  • Geçen gün büyükçe bir yama geldi, çoğunlukla denge ve sorun düzeltme üzerine. Ek paketten önceki son yama dediler, sonbahar gibi gelir diye düşünüyorum.
    http://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/1368380934242659526/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 28 Haziran 2017; 13:47:0 >
  • İngilizcem zayıf, türü sevmiyorum beceremiyorum yinede aldım, saygı duyduğum bir oyun, acaba tr yama çalışması var mı?

Youtube' dan rehberler izleyerek öğrenebilir miyim?
  • Oyunvu olarak kalabalik mi arkadaslar grup bulmada sıkıntı yasarmiyiz? Birde end game nasil ?

• Merhaba

Oyunu steam yaz indiriminden almıştım geçen ay. Oyunun Türkçe yaması maalesef yok, çıkacağı da yok.Oyuna başlamak istiyorum ancak google çeviriye devamlı bakmak gözümde büyüyor. Ancak genede başlayacağım.

Karakter ve build önerisi verebilir misiniz. Mümkünse buildle alakalı linkide paylaşır mısınız. Takip etme adına

Tşk
  • Bu konu ölü kardeşim. Burada sorularına cevap alman geç olacağı için Google da ararsan bir dolu build bulursun, ben mesela poison witchunter yazıp öyle yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdede80

Merhaba

Oyunu steam yaz indiriminden almıştım geçen ay. Oyunun Türkçe yaması maalesef yok, çıkacağı da yok.Oyuna başlamak istiyorum ancak google çeviriye devamlı bakmak gözümde büyüyor. Ancak genede başlayacağım.

Karakter ve build önerisi verebilir misiniz. Mümkünse buildle alakalı linkide paylaşır mısınız. Takip etme adına

Tşk

http://www.grimdawn.com/forums/forumdisplay.php?f=17

buradan ne oynamak istiyorsan onu bul,görseller ve anlatım ile detaylı buildler mevcut.

yukarıdaki üyenin dediği gibi konu ölü.gerçi bende son zamanlar hiç oynamadım oyunu en son mayıs bitecekken oynamıştım.oyun iyi güzel ama act 3 ve kırmızımsı mekanları sevemedim göz yoruyor o mekanlar.
  • 1 yıldır eklenti gelecek arkadaş.
  • Grim dawn forumunda iki yeni sınıfın isimleri var yakın sanırım çıkması

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.