Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
34
Favori
105.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bir yerden başka bir yere taşınmasını istemiyorum, sadece ''ı'' tuşuna bastığımızda açılan karakter ekranındaki paraların aynı olmasını istiyorum her karakterde. diabloda da böyle. ve başkasına veremiyorsun zaten. sonuçta ortak kasaya bazı şeyler atılabiliyor, gemler itemler vs. hatta farkettiğime göre şu an okunanlar da tarifler bile ortak. tarifi hangi karakter ile okuduğun önemli değil, hepsi basabiliyor aynı itemden ya da gemden. karakterler arası bu kadar ortak varken para neden olmasın.

bende 2 tane karakter var skill seçimlerinden dolayı paralarını bitirdim ikisi de yatıyor. hatta bir tanesi ile şu an kolaylıkla elite yapabilirim diye düşünüyorum ama skilleri para olmadığından dolayı değiştiremiyorum.

mesela torchlight 2 de çok güzel bir oyundur, animasyon gibidir ama o kadar oyuncuya olanak verir ki oyun içinde inanılmaz. gereksiz itemleri birleştirip onladan başka başka itemler yaratmak gibi müthiş bir imkanı vardır mesela. steam mods ile de sanki en baştan bir daha yapılmıştır oyun. bu sadece örnek tabii ki.

bu Grim Dawn oyununu çok beğeniyorum, o kadar hayranım anlatmam, kamera açısının değişmesi olağanüstü bir olay ama şu, bana göre olan eksiklikleri ya da değişiklikleri yaparlarsa dediğim gibi bir daha dibalo oynamam sanırım kolay kolay..
  • An itibariyle ultimate i açtım. Lower Crossing kapısından çıktığım gibi 3 side boss a ölmem sonucu bugünlük dinlenme kararı aldım
  • Burada link atarak; elimizdeki itemlerden transfer dosyasına atabileceğimiz epic ve legend itemleri paylaşalım bence... En azından hem yardım hem farklı setleri vs denemiş oluruz...

http://s6.dosya.tc/server5/d0epwc/transfer.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXENeO -- 7 Ocak 2016; 20:33:35 >
  • Benden de bir adet nemesis hediye olsun size.

http://s6.dosya.tc/server5/rkdk1y/nemesis.rar.html
  • aldım oyunu biraz karakterlere bakıp kapatmıştım.Tekrar döneyim diyorum
    oyunda diablo daki gibi bir rift sistemi var mı arkadaşlar ?
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    Var
  • Elinde pet build için Primal Instinct amulet olan varsa paylaşabilirmi ?
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    hocam bence dön, rift sistemi mevcut. Aynen
  • bu oyunu steam etmemiz gerekiyor herhalde. başka yerlerden bulablirmiyiz?
  • fenerli2335 kullanıcısına yanıt
    sitesinden
  • sitesine baktım da 24 dolar olanı alacağız?
  • fenerli2335 kullanıcısına yanıt
    Evet'de neden steam'den almıyorsunuz ?
  • elite wardeni kestim.. biraz mola.
  • sizin su summoner buildiniz deniyorum da cok hosuma gitti devotion puanlarini nasil dagittiniz acaba?
  • Primal Instinct amuleti yapmak için baya uğraştım ve açıkcası uğraştığıma değdi. Pet build için şiddetle tavsiye ederim...
  • Ultimate de homestead e vardım sonunda. Düşürdüğüm legendary ler sağolsun deathmark setini takas yöntemiyle toplamamı sağladı. Şuanlık ultimate de resistler - %50 düşmesine rağmen bütün resistlerim 90 civarında. Chaos ve aether 50 bitek ama onların açıklarını da kapatacağım gibi duruyor.
  • Beyler Arcanist yanına en iyi sizce hangisi gider? Büyücü tabanlı istiyorum.Warlock açtım ama pek içime sinmedi nedense.
  • Burada seçmek istediğin hasar tipi de önemli. Arcanist aldıysan elemental damage ya da aether damage gideceksin demektir. Bu hasar tiplerini de bana göre en iyi demonologist (fire) veya shaman(electric) destekler, eğer aether damage gideceksen yanına soldier almak da iyi bir seçenek olabilr. Bir eline kalkan alıp full arcanist büyüleri yaparken soldier tarafından da shield savunma ile güçlenebilirsin.

Arcanist benim oynama tarzıma göre çok iyi bir destekçi sınıf. Nedeni çok sağlam 2 buff ı olması, 1. elemental hasar arttırıcı buff ve 2. savunma için verdiği balon. Bu yüzden büyücü olmak istiyorsan benim sana önerim; Ana class olarak Shaman (electric) alıp + destekçi olarak Arcanist alman.
  • Yeni bir yama da ha gelecek yakında, aslında ufak tefek hot fix ve denge ayarıymış ama ayarı kaçırmışlar

Classlara baya bir değişiklik gelecek ve büyülerin bir kısmı tamamen değişecekmiş. Aynı şekilde devoution ve legendary silahlarda elden geçmiş. 2 tane legendary set ve 1 yeni silah eklemişler. Son bossta normal ve veteranda biraz dengelenmiş.
    Bu değişiklikler ışığında elite ve ultimate deki düşmanların hasarları ve ofansif/defansif özellikleri de elden geçmiş. Detaylı açıklama bugün gelebilir.
    30. build olacak bu ve bu hafta çıkacak, 31. build oyunun çıkışı olacak artık.
  • geçenlerde toplu mavi item satma işlemi yapmıştım bayağı oldu gerçi ama dün keşfettim, arada arcanist için beklettiğim 65 level kalkan da kaynamış. keyfim kaçtı oyundan. nasıl unuttum ben onu kasaya atmayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 12 Ocak 2016; 10:03:17 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.