Şimdi Ara

Grid Autosport mu Grid 2 mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki oyundan birini alıcam ama tam karar veremedim. İnternette incelemelerini okudum iki oyunun benzerlikleri ve üstün olduğu konular var. Oynayan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 25 Ekim 2015; 3:51:46 >

• Bende internette ve steam üzerinde bolca inceleme okudum grid sonrası grid 2'nin pek de istenileni veremediği ve oyunun pek sevilmediğini yazıyorlar ama autosport biraz toparlamış. Bence autosport al...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Bende internette ve steam üzerinde bolca inceleme okudum grid sonrası grid 2'nin pek de istenileni veremediği ve oyunun pek sevilmediğini yazıyorlar ama autosport biraz toparlamış. Bence autosport al...

Tam karar veremedim hala iki oyununda birbirinden ustun oldugu yanlar var grid 2 de az biraz modifiye yapıyorsun sehir içi pistler daha fazla ama kariyer konusunda pek begenilmemiş autosportta standart pist yarısları daha fazla sehir içi yarıslar daha az koppit kamerası berbat ama araç ve pistler fazla ve sim tarzında.

Grafik ve oynanıs konusunda hangisi iyidir ? autosport 5 gb grafik yaması gelmişti. O yamanın etkisi tam olarak ne oldu ?
  • Cadde pist ağırlıklı istiyorsanız GRID 2, pist yarışları ağırlıklı istiyorsanız da GRID Autosport

Her iki oyuna da orjinal olarak sahibim, başka sorunuz varsa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin2016 -- 30 Ekim 2015; 2:23:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Cadde pist ağırlıklı istiyorsanız GRID 2, pist yarışları ağırlıklı istiyorsanız da GRID Autosport

Grid 2 aldım hocam cevabınız için tesekkurler. İncelemelerde grid autosport ile ilgili cok olumsuz yorum okudum. O yuzden grid 2 aldım.

İki oyunun oynanısı hikayesi türü vs. bir cok değişikliği var peki grafiksel anlamda hangisi daha iyi aklımda o kaldı video incelemelerde grid 2 daha iyi yazılıyordu. 5 gb grafik paketi grid autosportu grid 2 den daha iyi mi yaptı grafiksel anlamda ?

Birde iki oyunuda oynamış biri olarak hangisi daha iyi geldi sizin için ? (oynanıs grafik kariyer modu için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 30 Ekim 2015; 3:15:05 >
  • Grid 2`den ben daha çok keyif almıştım Autosport`tan grafiksel olarak pek farkı yok, en azın benim gözüme çarpan bir detay olmadı ayrıca Autosport`un menüleri vs. ölüm araç değiştirme menüsü filan çok sıkıntılı ve Autospot`un bir kokpit kamerası var ki modcuların yaptığı kamera vardı bildiğin onu alıp koymuşlar alın size kokpit diye hiç detay vs. yok berbat neyse sonuç olarak ben 2`yi daha çok sevmiştim 2.oyunu almakla iyi etmişin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Cadde pist ağırlıklı istiyorsanız GRID 2, pist yarışları ağırlıklı istiyorsanız da GRID Autosport

Grid 2 aldım hocam cevabınız için tesekkurler. İncelemelerde grid autosport ile ilgili cok olumsuz yorum okudum. O yuzden grid 2 aldım.

İki oyunun oynanısı hikayesi türü vs. bir cok değişikliği var peki grafiksel anlamda hangisi daha iyi aklımda o kaldı video incelemelerde grid 2 daha iyi yazılıyordu. 5 gb grafik paketi grid autosportu grid 2 den daha iyi mi yaptı grafiksel anlamda ?

Birde iki oyunuda oynamış biri olarak hangisi daha iyi geldi sizin için ? (oynanıs grafik kariyer modu için )

Daha fazla yarış disiplini olduğu için Autosport'u sevdim.

Grafik olarak büyük farkı yok ikisinin. Kokpit kamerası detaylı değil ama yola odaklanmanızı sağlıyor. GRID 2 bittiği zaman ona geçersiniz benim gibi. 58 saat civarında % 100 başarık yaptım GRID 2'de.

Ek olarak Autosport size yarış uzunluğu seçme şansı tanıyor. 5 kata kadar uzatabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.