Şimdi Ara

GRID Autosport (2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
16.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Her yeni oyun çıkışında hep aynı laf....kokpit......istemiyoruz kardeşim,olmasın...grid serisinde kokpit istemiyoruz,çünki lüzum yok....nokta....bir sürü kokpitli oyun zaten var,isteyen oynar.

Hani nerde bir sürü kokpitli oyun? Grid serisi gibi sim-arcade karışımı kaç tane oyunda kokpit var. 2. oyunun tutmamasının en büyük sebebi kokpitin olmayışıdır. Ortalık NFS gibi oyun kaynıyor asıl kokpit olan sim oyunları haricinde oyun yok. Ben kokpit olmayan oyunda direksiyonla süremiyorum. Senin gibi kafalar yüzünden batırdılar güzelim seriyi

Senin gibi kafalar dediğin codemaster sanırım....ona söyleyeceksin derdini.....kokpit istemiyoruz,hem gereksiz hem oyunu kastırıyor,gereksiz şekilde grafiksel tasarım gerektiriyor.,üretici zaten bunun farkında...siz istiyorsunuz ve bizde kesinlikle kokpit istemiyoruz...saygı gösterin.

GRID Autosport (2014) [ANA KONU]

kokpitin sana ne zararı var. istemiyorsan kokpitten oynamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 28 Nisan 2014; 18:32:50 >

• ya şu nfs'ci bebelere ne laf anlatıyorsunuz ki ilk grid'in başarısı ortada kokpit sürüşü zevki mükemmeldi grid 2 tamamen baştan savma bir oyundu hiç yeni özellik eklenmemesine rağmen var olan özellikleri de kaldırdılar. bu oyun oynanış olarak grafik olarak ilk grid'in havasını yakalayacak. senelerce online oynadık ilk oyunu bu da umarım uzun süreli olur.
  • Aynen kokpitten oynamazsın olur biter, bu neyin kafası
  • Kokpit diye ağlaşmayın burada arkadaşım....adamlar yapmayacak anlayın artık....codemaster bunu defalarca söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 29 Nisan 2014; 1:46:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda kokpit kamerası olacak.Hatta iki türlü kokpit kamerası var.birinde sürücünün elleri gözükecek.Diğeri ise biraz daha yakın açı olacak.Yakın acida eller gözukmeyecek te belki direkt ön cam ve konsolun biraz üstü görünür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda kokpit kamerası olacak yalnız.
  • Grid 2 nin nesi kötüydü ki ben gayet beğenmiştim bunu da onun gibi yapmışlardır tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Her yeni oyun çıkışında hep aynı laf....kokpit......istemiyoruz kardeşim,olmasın...grid serisinde kokpit istemiyoruz,çünki lüzum yok....nokta....bir sürü kokpitli oyun zaten var,isteyen oynar.

Hani nerde bir sürü kokpitli oyun? Grid serisi gibi sim-arcade karışımı kaç tane oyunda kokpit var. 2. oyunun tutmamasının en büyük sebebi kokpitin olmayışıdır. Ortalık NFS gibi oyun kaynıyor asıl kokpit olan sim oyunları haricinde oyun yok. Ben kokpit olmayan oyunda direksiyonla süremiyorum. Senin gibi kafalar yüzünden batırdılar güzelim seriyi

Senin gibi kafalar dediğin codemaster sanırım....ona söyleyeceksin derdini.....kokpit istemiyoruz,hem gereksiz hem oyunu kastırıyor,gereksiz şekilde grafiksel tasarım gerektiriyor.,üretici zaten bunun farkında...siz istiyorsunuz ve bizde kesinlikle kokpit istemiyoruz...saygı gösterin.

Troll sanırıım ? Yoksa bu kadar mantıksız konuşacak insanoğlunun yeryüzünde daha yaratılmadığını düşünmekteyim.

• Sepang pisti Grid Autosport'ta..Ayrıca San Fransisco'nun yokuşlu yolları tekrar bizlerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 29 Nisan 2014; 14:15:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

quote:

quote:

quote:

Troll sanırıım ? Yoksa bu kadar mantıksız konuşacak insanoğlunun yeryüzünde daha yaratılmadığını düşünmekteyim.

Farklı düşünce olunca troll mü oluyor? Yemiyor kimse artık ,terket bu modası geçmiş düşünceleri.
    Not: Farklı düşüncelere saygı göstermeyen, konu harici kişiyi hedefe oturtan yorum yazmayı sürdürme niyetinde olanları şikayet edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 29 Nisan 2014; 17:55:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Grid 2,5 diyebiliriz sanki bu oyuna..ama alıp oynayacağız tabi, el mahkum
  • ilk oyundan sonra boyle saçmalamak için baya bi salak olmak lazım

cod serisi bile bu kadar bozmadı
  • Sistem gereksinimleri açıklanmış dostlar. Bence iyi. Codemasters optimizasyon konusunda zaten iyi. Ama PC'ye offical HD patch çıkacakmış. O zaman perfomansa bakarız.
    http://blog.codemasters.com/grid/05/grid-autosport-pc-system-requirements/

Minimum:

Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
    Memory: 2GB RAM
    Graphics: Intel HD3000 or AMD HD2000 Series or NVIDIA Geforce 8000 Series
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 15GB available space
    Sound Card: Direct X compatible soundcard

Recommended:

OS: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit
    Processor: Intel Core i7 or AMD FX Series
    Memory: 4GB RAM
    Graphics: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 20GB available space
    Sound Card: Direct X compatible soundcard

• Kokpit niye bulanık aynı grid 2 deki camera modu gibi
  • Project Cars geliyor grid serisi 2 ile hakkını boşa kullandı şimdi de bu yapımla şansı mı var sizce ? Tamamen boş yatırım olmuş firma adına.Artık seneye inşallah toparlarlar.Bu oyuna boşuna para vermeyiniz.(GRID 1 zamanının DOMINATOR ıdır. halen oynamaktayım.)

Buda 1 ay öncesine ait "yapım" aşımasında olan oyunun bir videosu.Düşünün yani yapım aşamasında böyle ki çıkmasına daha aylar var."2014 ün sonuna doğru çıkıcak deniliyor"

http://www.youtube.com/watch?v=9gbdQ5bDw1E
  • tamamen takibini kaçırdığım bir oyun olmuş steam de önsiparişi görünce fark ettim beklemeye başladık bakalım nasıl bişey cıkacak...
  • Videolar gelmiş 5:16 İstanbul Park var menu undergraund 2 benzemiş texture değişimi var Kontroller Simulasyon olmuş

Buda neredeyse oyunu bitirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 4 Haziran 2014; 0:41:59 >

• Ön sipariş halen yok kutulu versiyon ülkemizde ???
  • gelsin bakalım asphalt 8den kurtuluruz
  • gelsin bakalım beklemedeyiz hala önce malum yerlerden bir deneyelim de sonra değiyorsa ederini veririz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.