Şimdi Ara

GRID (2019) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
8.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GRID 2 - AutoSport ve 2019 da alt yazı seçeneği yokmu yoksa benmi göremiyorum ? :)
  • Oyun alınır mı sizce? Steam'de indirimde şu an ve 24 lira fiyatı var. Direksiyon setim var ama oyuna arcade diyorlar. Joystikle mi oynanır yoksa direksiyonla da keyif veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Oyun alınır mı sizce? Steam'de indirimde şu an ve 24 lira fiyatı var. Direksiyon setim var ama oyuna arcade diyorlar. Joystikle mi oynanır yoksa direksiyonla da keyif veriyor mu?
    hocam oyun 10/6..24 lira eder.Direksiyonla daha keyifli olur
  • Merhabalar oyunun kariyer modunun ilk bölümlerinde yer alan subaru wrx ile bir kaç yarış yaptım iç kameraya geçtiğimde direksiyon simiti ve sürücünün hiç bir hareketi görünmüyor hatta sürücü yok ortada nedenini bilen var mı? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GRID (2019) [ANA KONU]
    Örnekteki gibi

• Arkadaşlar selamlar. Oyunu bugun indirdim. Daha kurmadım. Guncelleme vs yuklemem gerekiyor mu? Yoksa steam otomatik olarak yapıyor mu?

• Dirt 5 çıkana kadar hazır 15 tl iken Grid'i alayım diyorum. Çevrimiçi kısmı aktif mi? Hiç oynayan var mı buradan?
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Çok sık oynamıyorum ama arada giriyorum ben fakat çevrimiçi ne durumda bilmiyorum

• Grid 2019'u bir süre önce indirimdeyken satın almıştım. Şimdi oynama isteği duydum ve yükledim. İlk izlenim: Başarılı. Türkçe yama yükleyip devam edeceğim.

• araba dokunuyor aniden kayıyor ben dokununca sanki adamlar betona civili. hem araba seceneğim yok hemde arabalar benden hızlı. yokmu bunun yolu

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Şef Türkçe Yama halen aktif mi acaba? Yada yama yapma açısından yardımcı olabilir misin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kalibrexx kullanıcısına yanıt

Yama oyunun ilk sürümünde çalışıyor. Sonraki güncellemelerde gelen içerikler yüzünden güncel sürümlerde sağlıklı çalışmaz. Paralı bir grupta yapmıştı ona bakabilirsin.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim satın aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.