Şimdi Ara

GRID (2019) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
8.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çıkış Tarihi: 11/10/2019
    Geliştirici: Codemasters
    Platform: PlayStation 4, Xbox One ve PC
    Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/703860/
    Türkçe Yama: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140407467

Standart sürüm 13 Eylül'de, Ultimate sürüm 10 Eylül'de çıkacak. Ultimate sürüm ana oyun ile birlikte çıkış
    sonrasında yayınlanacak ilk üç sezondaki tüm içerikleri içerecek.

-----------------------------
    Ekran Görüntüleri

GRID (2019) [ANA KONU] GRID (2019) [ANA KONU] GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU] GRID (2019) [ANA KONU] GRID (2019) [ANA KONU]

E3 2019 Videosu

Karşılaştırma Videosu

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: 64 bit versiyon Windows 10
    İşlemci: Intel i3 2130 / AMD FX4300
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GT 640 / HD7750
    DirectX: Sürüm 12
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: 64 bit versiyon Windows 10
    İşlemci: Intel i5 8600k / AMD Ryzen 5 2600x
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 1080 / RX590
    DirectX: Sürüm 12
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

GRID (2019) [ANA KONU] GRID (2019) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• GRID 2019 - Codemasters
    Beklediğimden daha hızlı yalan yok değişik bir kafayla yapılmış normalde Gamepad'e göre yapıldı ama gamepad de zor bir oyun olmuş neden çünkü Dirt Rally 2.0'ı yapan ekip yaptı :) Touring Sınıfı yarışları dışındakiler Simcade ++ diyebilirim. Direkt Arcade demem ama Simcade'ten de bi tık arcade'e yakın. Cümle garip oldu ama 2011'deki Grid Autoban daha sime yakındı. Velhasıl işin eğlence kısmı çok iyi :) Yarışırken temas eden kişi direkt Nemesis oluyor bu sayede size zor anlar yaşatmak için yapmadığı kirli hareket kalmıyor yani oyunda siz ne kadar temiz yarışırsanız, yapay zeka da size öyle yaklaşıyor. Direksiyon ayarlarını yaptım GT den Touring e geçerken en az farkın olacağı şekilde tatlı bir ayar yakaladım ilk günden. Onla çok keyifli oldu özellikle WRC - Dirt Rally Mekaniğinde etkili bir unsur olan El freni çok işe yarıyor. Kokpit ve kamera açıları muazzam. Bir tek Güneş ışığı ve güneş biraz fazla abartmışlar. HDR olan bir 4k bir tv de güzel ama HDR'li 4k bir monitörde oyun içindeki parlaklığı düşürseniz dahi çok aşırı parlıyor,bazen yolu görmekte zorlanıyorsunuz. (Bu muhtemelen benim donanımımla ilgili) Genel anlamda Asistleri azaltıp sürüldüğünde çok eğlenceli bir yapısı var. Forza'dan daha çok eğlendiğimi söyleyebilirim sanırım bunda etkili olan yapay zeka sistemi. Online da çok basit yarış öncesi sıralama özel oda kurma herşey var. Dirt Rally 2.0 kadar setup yapabiliyorsunuz oyunda. Ciddi beklentisi olmayan ve eğlenmek isteyenler için güzel bir oyun. GTR 3 gelene değin WRC ve Forzalarla çok güzel idare edilir bu geçiş dönemi. Kendi aranızdaki Forza Horizon yarışlarından daha eğlenceli olur ama GT Sport ya da Forza Motorsports, Asetto Corsa,F12019 daki ciddiyeti de çok aramayın işin o kısmı oyuncuların davranışlarına kalıyor zaten. Bu arada Ceza Sistemi çok iyi :) Yarışta cezanız anında kesilip sürenizden düştüğü için sürekli derece geliştirmeniz gerekebiliyor. Bazı simlerde bile bu kadarı yok :)
    Oyun dolby atmos destekliyor benim sistem de on numara oldu bir el frenim eksik

• Kokpit olacak mı? Fiyatı 100 lira altındayken almak lazım. Grid efsanedir eskiler bilir.
  • Grid hala daha oynanabilecek devrinin çok ötesinde bir yarış oyunu. Çok büyük sürpriz oldu bu haber.
  • Çıktıktan 2-3 sene sonra bunu da bedava olarak verirler

Grid 2 aldım bedava dağıtıldı Autosports aldım o da bedava dağıtıldı

Bu sefer kararlıyım bedava olana kadar almayı düşünmüyorum

Grid oyunlarında en büyük sıkıntı ''DLC'' olmadan oynama daha iyi resmen,umarım bu oyunu da öyle bir yanlışla çıkartmazlar

Yine de sevindim gelmesine

Şarkı:Sophie And the Giants - The Light

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 22 Mayıs 2019; 1:0:42 >
  • Grid Autosport'u dah açok sevmiştim ben ama Bu sefer dönüşümlü Grid ve Autosport ayrı ayrı çıkartırlar mı bilmiyorum. Bence Codemasters F1 serisinde ciddi başarı sağladı, Dirt Rally de aynı şekild ebunların yanına bir de Grid koydu mu bitti gitti. komunite uzun zamandır Toca Touring car bekliyor bir de ama maalesef On rush,Micromachines ile zaman kaybı yasadı. Hele ki Drive Club ı yapan kapanan Evolution Studios u da bünyesine kattıktan sonra mali yılları ve planlamaları doğru yaparak yarış oyunlarında çok iyi bir noktada olabilir. Xbox ve Playstation ın kendi exlerine karşı PC de ki simülasyonlar ile beraber iyi bir alternatif marka olurdu. Dilerim hepsi çok iyi bir şekilde çıkış yapar.
  • GRID (2019) [ANA KONU]
  • [DHTUBE=
    ]
  • Oyunun ilk 4 dakikasi ile ilgili oynanış bugün itibari ile yayınlandı.

• Dalga geçiyorlar sanırım.
  • Bu bildiğin Grid 2 olmuş ayrıca 2.oyundaki yapay zekayı alıp koymuşlar,rakip dokunduğu gibi araba yine spin atıyor

Autosport'ta o kadar eleştiri aldı berbat kokpit görüntüsü yüzünden iyi bari onu koymuşlar

Oyun beklediğim gibi gözükmüyor an itibariyle istek listemden çıkarttım,daha dün traileri izlerken öyle gaza geldim ki seneler sonra aha dedim alayım iyi ki almamışım

Oyunu alacak olanlar kesinlikle ultimate alsın stok versiyonlu bir Grid daima kötüdür 3-5 tane arabaya muhtaç bırakıyor

Oyunu şuan almayı düşünmüyorum,çünkü 2.oyunda yakındığım sadece 2 olay vardı dlc politikasını dayatması ve oyunun yapay zekasındaki ayarsızlıklar (daima spin atan sen olursun rakip olmaz)

Daha fazla video görüp kafama yatarsa alırım körlemesine gitmek istemiyorum

• Aradan geçen 11 sene...

Ciddi olamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Aradan geçen 11 sene...

Ciddi olamazsınız
    Çok büyük fark var arada efsane olmuş oyun vovvv
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Aradan geçen 11 sene...

Ciddi olamazsınız
    Bari japon dağlarında geçen gece yarışlarını koysalar.
  • Sanırım Grid reboot tan sonra Grid Autosport 2020 diye devam çıkarmazlar ne dersiniz? Sanki oyunun yarısı cadde disiplinli şampiyonalar kalanı pist eventleri gibi duruyor. Birde çok fazla dallanıp budaklanmaya başladı Codemasters bunu bu kez yaparlar mı bilemedim.
  • Bugün IGN'de çıkan GRID Reboot 2019 Makalesi;

⭕ Hundreds of AI personalities
    ⭕ The end of "polite" racing
    ⭕ Carving your own career path

Find out more about how the new GRID separates itself from the pack 🏁

https://m.ign.com/articles/2019/05/24/the-5-key-features-that-make-grid-unique
  • Oyunda yapay zeka olan takım arkadaşınıza takım emri göndermek yine eski serilerdeki gibi olacak ama buna uyup uymama ya da sizi takmayıp takım radyosunu kapatma konusu yapay zekaya kalıyor. Aranızdaki ilişki bunu belirleyecek. Ayrıca 400 den fazla ayrı karaktere sahip sürekli öğrenen gelişen ve farklı taktikler kullanan yapay zeka rakiplerimiz olacak. Her disiplinde cezalar ve yapay zeka davranışları da değişecek örneğin Kaslı araçlar serisinde daha kirli yarışlar olurken GT Yarışlarında ise daha yapay zeka daha kibar olacak ve yarış çizgisi ile kestirmelerinize daha çok dikkat edilecek. Ayrıca yapımcı son olarak;
    “Herkesin Grid ile eğlenmesini istiyoruz” diyor. “Rahat bir arcade oyuncusu veya ciddi bir sim oyuncusun. Her iki tarafıda memnun edebilirsek gerçekten başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. ” dedi.
  • Codemaster oyunlarını severim , ancak tek eleştireceğim nokta hasar modellemeleri.Arabaların metal aksamları yarış sonunda kutu kolaya benziyor.
  • Stadia nin cikisinda yer alacak tek yaris oyunu simdilik Grid
  • iki yeni E3 Gameplay videosu umarım beğenirsiniz arkadaşlar.

• 400 farklı AI kişiliğini yenmesiyle, GRID'deki her yarış sizi tahmin edilemez ve heyecan verici bir etkinliğin parçası haline getiriyor.

Bu bol miktarda Şunlar demektir:

Sollamak 🔀
    Hatalar 😳
    İletişim 💥
    Tartışma 👀

Alayı geçmişte kaldı.
    GRID (2019) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.