Şimdi Ara

Grid 2'nin Kokpit Kamerası Modder'lardan Geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kim ne derse desin 2013 yılında ve simülasyon adı altında çıkan bir oyunda kokpit kamerası olmalıdır. Helal olsun mod yapımcılarına. Belliydi zaten böyle bir şey olacağı.
  • Şu PC lerdeki mod sistemi kadar dandik bir şey yok resmen oyunların orjinalliğini bozuyor...
  • xbox one adlı arkadaşım sana acıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Şu PC lerdeki mod sistemi kadar dandik bir şey yok resmen oyunların orjinalliğini bozuyor...

10'da 3'ü öyle doğru.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • kokpit kamerasının grid 2 ye yama olarak sunulması iyi olmuş oyunun en büyük eksiklerinden biriydi codemasters neden böyle bir yapıya gitti onuda anlamış değilim.bir pist yarış oyununda kokpit kamera seçeneği sunulmalı bence
  • İçimden bir ses kokpiti DLC'ye ekleyip satmak için ana oyundan çıkardıklarını söylüyor. Ayrıca modderlara helal olsun.
  • Xbox One adlı kullanıcın yorumu uzereıne..
    Pcde kımseye zorla mod yuklettırmıyorlar. Istemeyen yuklemıyor orjınal oynuyor. Hatta ıstemeyen patch bıle yuklemıyor.. ama mod yuklemek ıstersen?
    1. Oyunlara mod sayesınde Turkce yama eklıyebılırsın.
    2. Oyunların grafık kalıtesını, detay sevıyesını ust sevıyelere cıkartabılırsın. Orn:GTA4
    3. Seneryoyu bıtırdıkten sonra 1000lerce gorev eklıyebılırsın. Orn: Skyrım, Oblıvıon
    4. Oyunda begenmedıgın ozellıklerı mod sayesınde degıstırebılırsın.
    5. Oyunlara mod sayesınde Turkce dublaj eklıyebılırsın. Orn: Pes serısı Turkce yama - Turkce yama sıtesının hazırladıgı Cod Turkce Dublaj calısması gıbı.
    6. Oynadıgın oyundan farklı bır seneryo hatta farklı mekanlarda yenı oyunlar eklıyebılırsın.
    7. Karakterının yerıne ıstersen baska karakter eklıyebılırsın. Yenı kıyafetler eklıyebılırsın.
    8. Half Lıfe gıbı bır efsane oyunu modluyarak gunumuz grafıklerınde yenıden oynayabılırsın.
    Daha aklıma gelmeyen onlarca ozellıklerde cabası..
    Sımdı kalkıpda mod hakkında sacma sapan yorumlar yapmak ya bır konsolun fanatıklıgıdır ? yada moddan hıc anlamıyordur.

• Logitech g27 ile kokpit dışında oynamazdım zaten. Güzel oldu bu. Oyun için böyle bir kamera yapılmış ama sonradan koyulmamış galiba. Yoksa modcuların yapacağı iş değil.

• quote:

Şu PC lerdeki mod sistemi kadar dandik bir şey yok resmen oyunların orjinalliğini bozuyor...

PC'lerdeki mod sistemi kadar iyi bir şey yok PC'lerin konsola karşı her zaman elinde tuttuğu en büyük avantaj bana kalırsa eski oyunları ya da oyunların beğenmediğimiz , geliştirirmesi gereken yanlar yetenekli ellerin elinde geliştiriliyor ve yenileniyor.Half Life ve Skyrim'e bakmanı tavsiye ederim.
  • oyun grafikleri dışında bildiğin çöp... araç kullanımı NFS serisinden bile daha arcade...bu oyunda kokpit kamerası olsaydı sırf grid ismine duyduduğum saygı sebebiyle grid2 ön sipariş yapacaktım. kokpit kamerası koymadığı için çok kızdığım codemasterse şimdi buradan teşekkür ediyorum :) iyiki para vermemişim şu oyuna... efsane oyun GRID e geri döndüm ne olduğu belli olmayan ''GRID 2'' ile işim olmaz.
  • Grid 2 cockpit ile online yarışında nerden kim çarptı yolda iken ben nerelerde geziyorum sorularını sormaya başlarsınız... Mercedes SLR Mclaren zaten hızlı araç viraja gelmeden hali ile önceden yavaşlıyorsun virajı alayım araçı toplarlayım derken arkadan gelen hayvan bodozlama tam gaz sana çarpıyor, güncelleme ile powerup'da eklesinlerde tam Grindin 2 olur...

Mercedes SLR Mclaren yoldan çıkardılar yarışa döneyim diyorsun hızlanmak isterken lastiklerin çıkardığı dumandan önünü göremiyorsun, Split Second bu kadar absürt değildi.
    Pistde yarışıyorsun belli hızla sana çarpan kişiye süre cezası var madem 1 daha yapmasın ,bu hali ile Grid 2 oynanmaz, Online Grid 2'de curcuna seviyorsanız oynayın fakat 1 yerden sonrada sinir bozucu oluyor..

• görüntü kötü ama sanırım öyle oynanmazki
  • Zaten hazır olan ve dışarıdan görünebilen araç içine kamerayı koymuşlar ve düşük detaylar göze çarpmasın diye bulandırmışlar.Gayet başarılı bir çalışma olmuş.Yarış oyunlarını direksiyon ile kokpit kamerasından oynamayı seven biriyim.

• Video biraz bulanık gözüküyo ama güzele benziyo bi deniycem.

• quote:

Hayatında hiç Nexus'a girdin mi? Adını bile duymamışsındır aslında.
  • Aslında grid çok güzel bir seri olarak devam edebilirdi ama grid 2 ile oyun gerçekten çok kötü olmuş resmen arcade oynanış var ilk oyunda kokpit kamera olmadan yarışamıyordum baya güzeldi hadi onu kaldırdınız bari biraz simülasyon tadı bıraksaydınız oyunda hep mi arcade olur yeter artık zaten o tarafda need for speed var siz olmasaydınızda olurdu.Ah ah ilk oyunun adını kullanarak berbat bir oyun daha çıkardılar bu böyle gidiyor artık yeni moda böyle.Yine hüsran :(

• quote:

"Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş." git microsofta ağla belki o dekoderede mod desteği sunarlar
  • bu kokpit kamerası çok iyi olmuş.birçok oyunda aradığım özelliklerden birisiydi.
  • nereye yükleniyor ne yapılıyor bir açıklama yapmayacak mısınız ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.