Şimdi Ara

GRID 2 (ANA KONU) 'ÇIKTI'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
5.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun resmi olarak duyurulmuş. Hayırlı olsun

http://www.theracereturns.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 2 Haziran 2013; 19:31:23 >

• Düzenli aralıklarla duyuruldu haberi ortaya çıkıyor sonra oyun ortadan kayboluyor. Çıksın artık yahu, Codemasters biliyor bu işi.
  • Sevdiğim bir yarış oyunuydu... Özellikle Drift yapmak çok keyifliydi. Hasar bakımından bu oyundan iyisi varmı bilmiyorum
  • InsAllah Grid cizgisinden uzaklasmazlar.
    Tarih 8.8.2012 mi yazdi banami oyle geldi acba oyun ici video falanmi yayinlicaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 3 Ağustos 2012; 14:04:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

InsAllah Grid cizgisinden uzaklasmazlar.
    Tarih 8.8.2012 mi yazdi banami oyle geldi acba oyun ici video falanmi yayinlicaklar

Gameplay videosu gelir herhalde.
  • nfs den bize hayır yok
    grid 1 çok güzeldi
    en yakın zamanda İnşAllah çıkar
  • sabirsizlikla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzeellll... İlk bilgiler 8 ağustosta,sanırım fazla bekletmezler, 2013 ilk çeyrekte oynarız gibime geliyor, en geç 2. çeyrek... codemasters seviyor o dönemleri, Dirt in o miadı dolmuş grafik motoruyla yapmasınlarda başka bişe istemez, beklediğimize değsin bunca yıl

ehee eve gider oynarım ki ben şimdi ilkini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 3 Ağustos 2012; 14:35:28 >
  • İlk oyun çok kötüydü.Hele üçgen viraj dönüşü tam bir faciaydı.İnşallah aynı hatayı grid 2'de yapmazlar.Gerçekten çok berbat bir oyundu grid.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

İlk oyun çok kötüydü.Hele üçgen viraj dönüşü tam bir faciaydı.İnşallah aynı hatayı grid 2'de yapmazlar.Gerçekten çok berbat bir oyundu grid.

ilk oyun pc ye çıkmış en iyi yarış oyunuydu bence ps3 te gt5 oynuyorum bence ondanda güzel geçen seneye kadarda haftada 2-3 gün oynardım online kapatmasalar hala oynarım bence gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunudur grid hız hissi bu kadar mükemmel veren fiziği bu kadar güzel oyun hala oynamadım ama bence 2.ilki kadar güzel olmıyacak ilk dirt oyununda olduğu gibi
  • quote:

İlk oyun çok kötüydü.Hele üçgen viraj dönüşü tam bir faciaydı.İnşallah aynı hatayı grid 2'de yapmazlar.Gerçekten çok berbat bir oyundu grid.

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/grid
    87 ortalaması var oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibre

quote:

ilk oyun pc ye çıkmış en iyi yarış oyunuydu bence ps3 te gt5 oynuyorum bence ondanda güzel geçen seneye kadarda haftada 2-3 gün oynardım online kapatmasalar hala oynarım bence gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunudur grid hız hissi bu kadar mükemmel veren fiziği bu kadar güzel oyun hala oynamadım ama bence 2.ilki kadar güzel olmıyacak ilk dirt oyununda olduğu gibi

/>

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: excalibre

quote:

/>

Açıkçası bende Gridden keyif almıştım ve gayette eğlenceliydi. O kadar kötü bir oyun değil , hatta gayette eğlenceliydi .

• Simulasyon taklidi çıkıp, ondan zerre nasibini almamış.Virajları üçgen şekilde döndüğümüz, araç fiziklerinin balon gibi olduğu,araçların ağırlıklarını hissetmediğimiz, zevksiz, ruhsuz bir oyundur grid.Tabi seveni vardır, eğleneni vardır ona bir lafımız yok.Ama bu arcade manyağı oyunu gt5 ile karşılaştırmak, elma ile armut misalidir.Hele bu oyunu en iyi yarış oyunu ilan etmek çok yanlıştır.Şu shift bile grid'den çok daha kaliteli bir oyundur.Araç fizikleri,dönüşler filan daha iyidir.
    Dediğim gibi, araç fiziklerini düzeltsinler, şu dönüşleri düzeltsinler yeterli benim için.Yoksa oynanabilirliği fena halde etkiliyor.
  • quote:

Simulasyon taklidi çıkıp, ondan zerre nasibini almamış.Virajları üçgen şekilde döndüğümüz, araç fiziklerinin balon gibi olduğu,araçların ağırlıklarını hissetmediğimiz, zevksiz, ruhsuz bir oyundur grid.Tabi seveni vardır, eğleneni vardır ona bir lafımız yok.Ama bu arcade manyağı oyunu gt5 ile karşılaştırmak, elma ile armut misalidir.Hele bu oyunu en iyi yarış oyunu ilan etmek çok yanlıştır.Şu shift bile grid'den çok daha kaliteli bir oyundur.Araç fizikleri,dönüşler filan daha iyidir.
    Dediğim gibi, araç fiziklerini düzeltsinler, şu dönüşleri düzeltsinler yeterli benim için.Yoksa oynanabilirliği fena halde etkiliyor.

bende aynı şeyleri gt5 için düşünüyorum tamamı ile balon bir oyun similasyon diyor ama hasar yok oyunda grafikleri ise tam anlamı ile rezalet bunda ps3 ömrünün sonuna gelmeside etkili tabi gt5 bugünün grafik teknolojisi ile (pc ye göre uyarlasalardı) yapılsaydı çığır açardı grafikte ama simülasyon anlamında shiftin ötesine geçemezdi çünkü oyunda hasar yok gerçekçilik yok herkesin kendi görüşü tabi saygı duyarım ama grid candır

• Oyunun ismi sürüş simülatörü olarak geçiyor.Kaza simülatörü olarak çıkmıyor.Oyunun sürüş dinamikleri simulasyon üzerinedir.Grid gibi saf arcade bir oyun değildir.Virajlar üçgen dönülmüyor.Gerçekte arabalar griddeki gibi gitmez.Misal gridde dönüşlerde 15-20 sahne hesaplanırken gt'de en 150-200 hesaplama yapılır.O yüzden dönüşler gerçeğe daha yakındır.Simulasyon oyununda fizik hesaplaması içinde ,tekerlek hava basıncı,lastik sıcaklıkları,süspansiyon hareketleri vs. vs. hepsi ayrı ayrı hesaplanırken, grid gibi arcade oyunlarda bunların hiçbiri bu kadar detaylı bir şekilde olmaz.O yüzdende sürüş manasında simulasyondan çok uzaklardır.Senin için çarpışma,kaza fiziği simulasyon ise o zaman bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.Konu grid 2 konusu.İstersen daha fazla uzatmayalım.Grid 2'den konuşalım.Gt5 kelimesi geçmesin artık bu konuda..

• Yeni Video geldi

• Yeni nesil grafikleri gibi duruyor ama bu nesil nasıl iş anlamadım. Platformlarda PS3 XBOX STEAM var .Yeni nesile gelse daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

Yeni Video geldi

yine mükemmel olcak..

• quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

Yeni Video geldi

49. saniye berbat.Bir araba böyle sert üçgen bir dönüş yapabilir mi?İşte ben bunu bir yarış oyununda gördüğüm zaman oyundan direk soğuyorum..Anlatmak istediğim buydu anlık sert dönüşler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 8 Ağustos 2012; 15:11:01 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.