Şimdi Ara

GRİ KOÇ VE FOSFORLU TAYFA MUHABBETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler forumda bu hususla ilgili çok yorum var. Gri Koç (Gökhan Müftüoğlu) ile mardinde 2 saat muhabbet etme firsatim oldu öncesinde de çok fazla takip ediyordum ilk videoları evet biraz bana hitap etmiyordu ama son 1-2 senedir yani benim takip etmeye başladığım sürecin 4 ay sonrasında daha fazla faydalı olmaya başladı ve böylece kendini daha iyi duruma getirdi. Dediğim gibi 2 saat muhabbet etme fırsatım oldu ve inanın tanıyıp tanışabileceğiniz nadir insanlar dünya görüşü çok hoş biri şimdi 2 saatte nasıl anladın diyenler olacak ama önceki videolarının konuştukları ile sebep sonuç uyumu gözden kaçırılamayacak kadar muhteşemdi sonrasında da sınav süresinde wp den ve telefondan iletişim kurma fırsatım oldu . Tekrar tekrar kendini ispatlamış biri olduğunu düşündüm evet katılıyorum takip eden fosforlu tayfa var ama onlarda yanlış yolda olduklarını anlıyor ve daha stratejik çalışmaya başlıyor. Bu yazıyı yazma amacım Gökhan Hocaya kendimi borçlu hissetmem umarım faydalı olmuştur. Son olarak şunu demek istiyorum, evet bir insanı etrafındaki insanlardan tanıyabilirsiniz ama unutmamak lazım ki etrafındaki insanlar onun dediklerini anlamıyor olabilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben hayatımda böyle bir konu görmedim şimdi okuduklarımı unutuyorum

• +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 1 Nisan 2021; 23:6:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 sn kuralı normaldir.

• Ne diyim la bu yoruma😂

• İlk 20k da hiç fosforlu olmaması sorunsalı ???

• Justinian J kullanıcısına yanıt
    Bu konuda katılıyorum boş yapıor o tayfa hocam benim değinmek istediğim nokta şu, gerçekten gökhan hocayla bi kısım takipçi kitlesinin kendisiyle alakası yok yani tutarlılık yok. O yüzden gökhan hocaya burda yazılan olumsuz yorumlara yanlış anladıkları kanısında olduğumu söylemek istedim .

• Hocam güneşi selamladıktan sonra mı açtın bu konuyu?Eğer güneşe selam vermediysen günün berbat geçecek

• Secim propagandasi yapan, aktroll birini dunya gorusu cok iyi falan diyorsan sen daha dunya gorusu cok iyi olan biri gormemissin demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • skeylove S kullanıcısına yanıt
    Klasiksiniz hocam.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Dostum zaten bu görüşte olmadığı için demiştim de neyse.

• Toplumumuzun en büyük sorunu, LİYAKATIN değil ideolojinin öne çıkarılmasıdır

Gri koç bir şeyler yaptı ve yapıyor.

Adam ücretsiz yaşam koçlugu yapıyor ve bunu da kişi, fikir, din, ideoloji ayrımı yapmadan, herkese açık bir şekilde herkese açık bir platformda yapıyor.

Ama bazılarımız sırf onun dünya görüşünden ötürü yaptıklarını kötülüyor ve eleştiriyor.

=========

Gelelim fosforculara.

Bu grup, Gri Koç video atsa da atmasa da bunları yapacak

Yani yine instagramda sabahlayacaklar ve boş paylaşımlarla zamanlarını öldürecekler.

=======

Beni endişelendiren nokta ise şu:

Hiçbirimizin birbirine tahammülü yok.Her konuda herkesi ayrıştırıyoruz.

• Alastor Moody kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın güzel kardeşim.

• Bu adam referandumda bazıları gerçekleri göremez diye tayyibi desteklemiyormuydu fldnfşvıdjdl bu adamın neresinden tutsak elimizde kalıyoe

• Böyle bir söylemi var mıydı görmedim ama bi ara böyle bişeyle ilgili kastının siyasi olmadığını söylediği bir yazsını okumuştum. Yani benim tanıdığım insanla hala da görüştüğüm kişiyle sizin anlattığınız bambaşka kişiler ki var sayalım siyasi görüşü farklı ben insanları iyi ya da kötü olmasına göre hayatımda yer edinip edinmemesine gerektiğine karar veriyorum yani böyle eğitim gördüm böyle öğrendim.

• istediği siyasi oluşuma üye olsun istediği ideolojiye sahip olsun umrumda değil ama eğitim adı altında seçim propogandası yapması bu adamı yok etti başarısız bir "eğitimci" olması değil

• Gerçekten siyasi anlamda görüşünğ yansıtan bir yorumunu vs gördüyseniz sizden benle paylaşmanızı rica ediyorum.

• seyidkutub kullanıcısına yanıt
    çok videosu var birinde gelmiştim referandum zamanı imalar yapıyordu bolca

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.