Şimdi Ara

Modern Warfare 3 - Face off Launch Trailer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 6 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (2 mesaj) bocekgrafik (1 mesaj) gesso (1 mesaj) LeVO (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Videoları >> Modern Warfare 3 - Face off Launch Trailer
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8608 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Modern Warfare 3'ün yeni haritalarına yakından göz atalım.

|
    |
  • Yarbay
    18221 Mesaj
    Bu seride hile sorununa köklü bir çözüm getirilmediği müddetçe oynanacak bir oyun değil. Oyunu oynayıp eğlenecek miyiz, yoksa hileciler yüzünden sinir krizlerine mi gireceğiz?
    |
    |

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Misafir Üyelik
    165608 Mesaj
    bf3teki villaya benziyor mekan:D ayrıca hileci falan yok eskidendi o direk banlanıyor artık nereden çıkardınız bunu?
    165608 Mesaj
    bocekgrafik arkadaşımız sen neyin havasındasın la ben hiç ama hiç hileciye rastlamadım ve çok iyi oynayanlar gördün senden bile ezik
    |
    |
    766 Mesaj
    Oyun neredeyse hilecilerin mekânı oldu. Bu embesiller oyuna girip gönül rahatlığı ile hile yapıp milleti bezdirtiyorlar. Üstelik hile yaptığını gizledikleri söylenemez. Hile mi yapıyorsun diye sorduğunda açıkça ifşa ediyorlar. Demek ki bunları kimsenin takip ettiği, kovaladığı yok. Hatta bazılarını raporlamak istediğimde Steam hesaplarının dahi olmadığını görüyorum. Kafamıza aralıksız bombaların yağdığı oyunda Allahtan sabır niyaz ederek oynamaya çabalıyoruz.
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.