Şimdi Ara

Greenify da facebook ve soundcloud sürekli uyanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Greenify programında bazı uygulamalar özellikle facebook ve soundcloud sürekli uyanıyor bunu nasıl önleyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunun çözümünü yabancı sitelerde buldum ayalar> exposed tabanlı özellikler> uyandırma takipçisini işaretleyin. Daha sonra facebook uyandığında greenify uygulamasına girip seçili hale getirince makas işareti gelir ona tıklayın uyandırma kısayolunu keser. Google aramada türkçe kaynak bulamadım umarım aramalarda bu sorunu yaşayanlara yardımcı olur. Bir teşekkür etmeniz yeterli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Sorunun çözümünü yabancı sitelerde buldum ayalar> exposed tabanlı özellikler> uyandırma takipçisini işaretleyin. Daha sonra facebook uyandığında greenify uygulamasına girip seçili hale getirince makas işareti gelir ona tıklayın uyandırma kısayolunu keser. Google aramada türkçe kaynak bulamadım umarım aramalarda bu sorunu yaşayanlara yardımcı olur. Bir teşekkür etmeniz yeterli :)

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Uc Browser la başım dertte.Devamlı kendi kendine uyanıyor. Greenify Donation Package yükleyeceğim ama cihazım root suz. Root olması şartmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: codename_lord

quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Sorunun çözümünü yabancı sitelerde buldum ayalar> exposed tabanlı özellikler> uyandırma takipçisini işaretleyin. Daha sonra facebook uyandığında greenify uygulamasına girip seçili hale getirince makas işareti gelir ona tıklayın uyandırma kısayolunu keser. Google aramada türkçe kaynak bulamadım umarım aramalarda bu sorunu yaşayanlara yardımcı olur. Bir teşekkür etmeniz yeterli :)

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Uc Browser la başım dertte.Devamlı kendi kendine uyanıyor. Greenify Donation Package yükleyeceğim ama cihazım root suz. Root olması şartmı ?

Android 6.0 ve üstü için root gerekmiyor diyor ama bence root yapsan daha iyi olur.

• sybercomp S kullanıcısına yanıt
    EyvAllah saolasın cevap için. Uygulamayı satın alıp yükledim ama işime yaramadı geri iade ettim. Root olmadığı için kendi kendine uyanan uygulamaları izleme özelliği çalışmıyor. Neyse artık cihazın garantisi bitmeye yakın root atarım yüklerim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • codename_lord C kullanıcısına yanıt
    Ya roottan korkma geri alınabiliyor orjinalliği bozulmaz, orjinal romu geri yüklersin garanti kapsamına tekrar döner.

Yalnız rootta bazı programlar izin vermiyor çalışmaya mesela snapchat root kontrolü yapıyor çözümünü bulamadım hala araştıracam mutlaka vardır bir çözümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sybercomp -- 19 Eylül 2017; 16:28:4 >
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Senin çözümü de ben söyleyim magisk ayarlarda root u uygulamalardan gizleme var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    Play store dan o tür gizleme programları indirdim bakalım magiski de deneyeyim işe yararsa çok iyi olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.