Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
182
Favori
160.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuruyu tamamladık site çöktü başvuru yarıda kaldı hayattaki şansım tam olarak bu herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Başvuruyu tamamladık site çöktü başvuru yarıda kaldı hayattaki şansım tam olarak bu herhalde

:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafçıya gidip normal biyometrik desem, fotoğrafı yazıcıdan taratıp upload edebilirmiyim?
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt
    E-devletten alabilirsin.

• LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    Ben telefona attırdım jpg olarak, evde de pcye upload ettim usb kablo ile sonra da başvurdum. Kazandım ve gitmeyi düşünüyorum en kısa sürede. Hem iyi olan ingilizcemi speaking açısından geliştirmeyi ve genel olarak her açıdan kazanım sağlamayı hedeflemekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vortex-

E-devletten alabilirsin.

Neyi e devletten alabiliriz ?

• Arkadaslar green card a basvurup kazanirsam abd vatandasi olup gitmesem iptal olma ihtomali var mi ?

• Şuan üniversite okuyorsak ve başvuru yapacaksak

"Some University Courses"mu? seçeceğiz yoksa "High School degree"'mi?
  • Liseden mezun olduğunu gösteren belgeyi. (Diploma)

• quote:

Liseden mezun olduğunu gösteren belgeyi. (Diploma)

Konsolosluğa götürmek için mi diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Nixon -- 4 Ekim 2017; 15:31:35 >
  • Cessabit kullanıcısına yanıt
    Bak beni dinle ben başvurdum ve seçilenlerden oldum geçen seneki çekilişte. Başvurumu kazandığım gibi (1 ay içinde) yapmıştım. Kentucky'deki genel merkezde bütün bilgilerim mevcut bulunmakta şu anda. E-mail gelmesini bekliyorum yaklaşık 1 senedir, her gün düzenli olarak kontrol ediyorum ama gelmedi henüz bir e-posta.

• quote:

Bak beni dinle ben başvurdum ve seçilenlerden oldum geçen seneki çekilişte. Başvurumu kazandığım gibi (1 ay içinde) yapmıştım. Kentucky'deki genel merkezde bütün bilgilerim mevcut bulunmakta şu anda. E-mail gelmesini bekliyorum yaklaşık 1 senedir, her gün düzenli olarak kontrol ediyorum ama gelmedi henüz bir e-posta.

Adamın sorusuna cevap cermemişsin ki hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Arkadaslar green card a basvurup kazanirsam abd vatandasi olup gitmesem iptal olma ihtomali var mi ?

Abd vatandaşı olmak için Green card ile 5 yıl Amerikada yaşaman gerekli.

Green card sadece çalışma ve oturma izni veriyor sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Cessabit

Şuan üniversite okuyorsak ve başvuru yapacaksak

"Some University Courses"mu? seçeceğiz yoksa "High School degree"'mi?

Başvuruyu hala tamamlayamadım, hangisini seçmem gerekiyor?
  • Basvurular basladı mı ki?

• Cessabit kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın cevap yazmayı unutmuşum derste iken cevap yazınca böyle oluyor. Şu an aradayız rahat rahat yazayım bari.

Some university degree seçeneğini elinde halihazırda üniversite diploması olan kişiler işaretlemeli. Eğer şu anda istendiğinde gösterebileceğiniz resmi belge bazında sadece (en yüksek) lise diploması varsa "high school degree" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bazı sitelerde rehberler oluyor, zamanında çok incelemiştim bu sürecin başındayken, çoğu yanlış çeviriyor ingilizceden türkçeye çevirirken. University degreeyi sadece elinde halihazırda bir üniversite diplomasi bulunan kişiler seçmeli. Siz benim dediklerimi dinleyin çünkü inanılmaz bir uğraş vermiştim ve sonuna kadar da bütün her şeyi tüm aşamalarını biliyorum bu sürecin her aşamasını. Güvenebilirsiniz bana bu konuda.

Özetlemek gerekirse lise mezunuysanız high school degree, üniversite mezunuysan university degree yi seçmek gerekiyor. Üniversite mezunuysan (yani başarılı bir şekilde tamamlayabildiysen) university degree, üniversitede okurken, kaç sene okuduğunuz önemli değil, eğer okulu bıraktıysanız da some university coursesu seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex- -- 4 Ekim 2017; 21:34:56 >

• Benim anlamadığım madem kazandın hala neden buradasın ? :D neden mail göndermediler?

• Her kazanan gidemiyor zaten ama ben büyük ihtimalle kazandım çünkü kazananlar için avrupadan kayıtlar açıldığında kaydımı ilk yaptıranlardan oldum. (bölge bölge açılıyor avrupa,amerika,asya vs) Araştırıyorlar her kazananı sapına kadar e haliyle uzayabiliyor.

• quote:

Her kazanan gidemiyor zaten ama ben büyük ihtimalle kazandım çünkü kazananlar için avrupadan kayıtlar açıldığında kaydımı ilk yaptıranlardan oldum. (bölge bölge açılıyor avrupa,amerika,asya vs) Araştırıyorlar her kazananı sapına kadar e haliyle uzayabiliyor.

Bize çıktığı taktirde bu kadar beklemeyiz umarım.Hemen gitme şansımız olursa çok iyi olur.

• Hem online başvuru için hem esas kayıtlar için. (Ankaradaki konsolosluktaki)

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.