Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
182
Favori
160.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Kazanan arkadaşlar gittiler mi amerikaya kimseden ses soluk çikmıyor ses verin len

Ben gittim.

Neler yapıyorsun hocam bilgi verirsen sevinirim.

Bu arada kayıt yarın başlıyor arkadaşlar bilginiz olsun

Çalışıyorum şu anda. Fiziksel güç isteyen bir iş. Ama 2100 dolar civarı kazanıyorum ayda. Yaklaşık 800 dolar atıyorum kenara. Devam ediyoruz.

Günde kaç saat çalışıyorsum hocam ve iş nedir

Günde ortalama 8-8,5 saat. Depoda çalışıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan bu sene bi ciksa da bize tertemiz gitsek baba gık demem olmadi kanadaya irtica basvurusunda bulunucam aleviyim diye basvurulara daha cok var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibine cikmasi adaletli olmus Amerikaya gittiginde de konu ac dostum. Vlog tarzi bi konun olsun guzel olur :) Tebrikler

• Lan bu sayfaya cevap yazip kacirmami engelleyen kisi kim ise cikarsa gc bir adet iphone x hediye edicem amerikadan kargolucam lan ! Ona da cikarsa ilk tatili beraber denk getirelim miami nusrette yemek yiyelim :)

• Başvurdum ben de hadi hayırlısı olsun.
  • arkadaşlar bu fotoğraf işini nasıl hallettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Başvurdum ben de hadi hayırlısı olsun.

şu an başvuru açık mı reis
  • Fotoğraf nasıl hallettiniz
  • İsim vermeyeyim bir bankada geçen sene terfi alarak başka şubede yetkili oldum. Şube müdürünün bir alt basamağı yani.

Şube ile evimin arası git gel, istanbul çilesinde 4 saat sürüyor.

Kalburüstü bir üniversitenin iktisat bölümünden mezunum, yüksek lisansımı Türkiyede başta gelen üniversitelerden birinde yaptım. İngilizcem B1-C2 arasında bir seviyede, teknik konularda terim eksiklerim tabiiki var.

4 senedir para biriktiriyorum, hâlâ daha maltepe, Kadıköy arasında bir daire almam hayal. Sürünüyoruz anasını satayım, kafam çok attı ben de başvuruyorum. İş bulana kadar geçinecek, barınacak paramda var.

Eğer bana çıkarsa Portland, OR veya Seattle, WA yerleşmeyi düşünüyorum. Kazanan olupta buralara gelmek isteyen çıkarsa da beraber gideriz, hem daha kolay bir adaptasyon süreci olur.

Herkese bol şans.

• Arkadaşlar başvuru tarihleri ne zaman ve sonuçlar nezaman acaba

• canoo kullanıcısına yanıt
    Bende merak edıyorum.

• Üniversite öğrencisiyim hazırlık sağolsun C1 ingilizce var 1.sınıf öğrencisiyim zaten istediğim bölümü okumuyorum bir umut çıkarsa sat a girip bilg muh okuyabilir miyim ki hayaller hayatlar bundan 6 ay sonra eğer ki bana çikarsa bu postu editlicem çünkü enteresan fikir ve projelerim var zaten amerikaya gidince yapıcam is affilate marketing olucak herseyin hayırlısı hersey umarım değişir yeni bir hayat beni orda bekliyor olucak

• Başvuru için ücret vb. gerekiyor mu?

Sanırım konu sahibine çıkmış, bilgilendirici bir mesaj atarsa çok sevinirim.

Yaş sınırı var mı?
  • 18 yaş sınırı var ve ücret ödemiyorsun ücretsiz olarak katılıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

18 yaş sınırı var ve ücret ödemiyorsun ücretsiz olarak katılıyorsun

Üst sınır için var mı?
  • Yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Billionaire

Hocam sence üniversiteyi burda okuyup master için orayamı gitmek yoksa gc çıkarsa gidip orda mı okumak orda okursak çalışarak okulla beraber göturüp bütün masraflari karşılayabilirmiyiz

En mantıklı seçim okulu bitirdikten sonra master yapmak. Yaşanılan eyaletin yerleşiği olmadan master yapmak veya üniversite okumak pahalıya patlar.

Benim de amacım önce yerleşik olana kadar beklemek/calisip birikim yapmak. Sonra master yapmak. Bana göre en mantıklı seçenek bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru hangi siteden yapılıyor ?
  • Bir çok arkadaş sormuş fakat cevap alamamış bende sorayım resim işini nasıl yaptınız?

• Arkadaşlar ben şuan üniversite okuyorum green carda başvuru yapacağım ama şart olarak lise mezunu olmak demiş. Şimdi çıkarsa lise diploması götürmek lazım ki diploma üniversite de tutuluyor mezun olana kadar. Diplomayı almanın tek yolu kayıt silmek galiba. Bende çıkarsa dondurup gitmeyi düşünüyorum. Üniversite okurken giden arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.