Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
182
Favori
160.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuru fotoğrafında sakal olsa sorun olur mu ki ?

• GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Olmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir şey sormak istiyorum; şimdi diyelim ki green carda başvurdum ve şansım yaver gitti ve çıktı, peki ben abd ye gittikden sonra ailemi yanıma aldırabiliyor muyum ?

• Eş ve çocukları albiliyorsun. Ebeveynlerini alamazsınız. Ancak vatandaş olduktan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insafsızherif kullanıcısına yanıt

18 yasından büyükseniz kendi adınıza başvurun. Boşunanadamı sürüklemeyin bence.

Babanızın adına başvuru yaparsanız onunda gelmesi gerekir. Yada en azından ilk altı ay içerisinde bir giriş çıkış yapması lazım

• arkadaşlar 24 yaşındayım şubatta 25 olucam açıktan okuyorum acaba öğrenci pasaportu alıp başvuru yapabilir miyim lütfen yardım ?

• Amerika vizesi için foto mu diyoruz greencard fotosu için ?

• MrCaner kullanıcısına yanıt

hocam kendin çekebilir ve linkteki aracı kullanarak uygun şekilde kırpabilirsin

• Teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başvuruldu. Hadi bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirmem lazım. Sonra mayısa kadar aylarca hayal kurarız artık

• Son tarih ne zaman beyler ?

• Pasaport sart mi basvuru icin ?? Pasaport basvurusu yapsak yetisir mi basvuru bitmeden

• şart,yetişir.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Birkaç ay önce sizinle yazışmıştık hocam. Karar verdiniz mi ne yapacağınıza dair?

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Nick mi değişti hocam ? Mesaj geçmişimde göremedim, yazıştığım birkaç arkadaş var ama sizinle mesajlaşmamızı göremedim. Gideceğim eğer şartlar izin verirse, pek izin verecek gibi durmuyor. Pek çalışmıyorlar maalesef, günde 2-3 kişiye evrak talebi ya da onayı geliyor. Topluca bir işlem olmazsa 2020 ve 2021'lerin yaşadığı mağduriyeti 2022 kazananları da yaşayacak gibi duruyor.

5 ay geçmiş üstünden. https://forum.donanimhaber.com/greencard-cekilisi-2020-basvurulari--119613485-125#149153911

Hayırlısı olsun hocam. Sizden kaynaklı bir sorun yok. En azından gelecekte kendinize kızmazsınız.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler. Elbette hocam ama beklemek de insanı yıpratıyor. Kazanınca sevindik, bilseydim böyle olacağını kimseye de söylemezdim. Süreç biraz yıpratıyor, henüz hayal bile kuramıyorum.

Sıralamanız kaç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sadece sıra mı bekleme durumu var yoksa hiç sıra gelmemesi gibi bir şey de olabilir mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.