Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.375
Cevap
194
Favori
133.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 694
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 74
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 194
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Iffy-Piffy (122 mesaj) AnadoluEfes (113 mesaj) Teyfik Sikret (74 mesaj) 12 Angry Men (44 mesaj) ArfMatematik (39 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1081 mesaj) Mobil (912 mesaj) Tablet (37 mesaj) Mini (143 mesaj) Uygulama (118 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]
Giriş
    10746 Mesaj

En az 15.000 dolar göstermen gerekiyor diyorlar. Adına araba veya evde olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 28 Şubat 2021; 18:56:46 >
    |
    |
    -Hattori- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1700 Mesaj

15.000 ABD Doları eşittir 111.379,50 Türk Lirası  

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1700 Mesaj

ah be hocam 7k bile 62 bin tl yapıyor bu kadar paramız olsa türkiye dede idare eder bir şey yapardık  

|
    |
    into007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj

Gir bir işe çalış, para biriktir sabit bir maaşın olsun, gerekirse 2 işte çalış, üstüne birde kredi çekersin. Zaten seneye daha çok var, çıksa bile minimum tüm işlemleri halletmek 1 yıl sürüyor, yani önünde 26-27 ay var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -Hattori- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj
    Bu yılki başvurumdan umutluyum. Bu yazdan itibaren para biriktirmeye başlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

üçüncü kez başvurduk, umut fakirin ekmeği misali, daha önce 2 kere wat programıyla Amerikaya gittim, yıl sonuna doğru da şirket ile yeniden anlaşıp internship ile 1 yıllığına gitmek istiyorum, üzerine bir de green card çıksa tadından yenmez de nerede biz de o şans :D

• Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aboveusonlysky21

üçüncü kez başvurduk, umut fakirin ekmeği misali, daha önce 2 kere wat programıyla Amerikaya gittim, yıl sonuna doğru da şirket ile yeniden anlaşıp internship ile 1 yıllığına gitmek istiyorum, üzerine bir de green card çıksa tadından yenmez de nerede biz de o şans :D

Internship ben de yapacağım hocam.
    Hangi şirket, planınız ne? Özelden yazın isterseniz paslaşalım.

2018'de wata gittim ben de İzmir'den bir acentayla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adsizbedevi

Internship ben de yapacağım hocam.
    Hangi şirket, planınız ne? Özelden yazın isterseniz paslaşalım.

2018'de wata gittim ben de İzmir'den bir acentayla.

Alıntıları Göster

yazdım kardeşim, mesaj kutuna bak

|
    |
  • Yarbay
    2672 Mesaj
    2021 Başvuruları ne zaman başlıyor?
  • Yarbay
    6832 Mesaj

2022 başvuruları ekimde olması lazım hocam. 2021 mayısta açıklanıyor.

|
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj

Hocam internship olayı nasıl oluyor ? Daha önceden wat yapma şartı var mı ? Hukuk mezunu için olabilitesi var mı ? Yardımcı olabilir misin ?

|
    |
    aboveusonlysky21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj
    green card ciksa bile oraya gidip yerlesmen masraf. is bulabilecek misin? yoksa green card hicbir anlam ifade etmiyor. amerika cazibesini yitirdi. tamam git ama super bir hayat bekleme.

• Çavuş
    40 Mesaj

Daha once wat şartı diye bişy yok ama daha önce amerikada bulunup geri dönmek vize almada karşıya guven yaratır, internship bildiğim kadarıyla en çok turizm mezunları ile ön planda fakat sizin bölümünüz için de fırsatlar olacağını düşünüyorum, bunu bir danışman şirketle konuşman daha iyi olacaktır, ben turizmciyim ama diğer bölümlerin de bu programı kullanma olanağı olduğunu biliyorum
    |
    |
    into007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj

Bir şekilde kendimizi oraya atsak, 2-2.5k da kazansak ve bir yandan greencard’a başvursak çıkana kadar her türlü çok iyi olur, sen hangi danışman şirketine başvurmayı düşünüyorsun peki hocam ? Ben istanbuldayım şuan.

|
    |
    aboveusonlysky21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj

Herkes bütçesine göre bir yere gider, çalışmak isteyen de iyi kötü her türlü bir iş bulur, en olmadı bisiklet alır onla yemek dağıtır, yine yolunu bulur. Orada daha refah bir hayatta olacağı kesin, kazanacağı parayla kendisine araba da alır, her sene telefonunu da yeniler, bilgisayarını da alır, ileride krediye girip evde alır. Zaten oraya gidipte direk 1 yıl sonunda Lamborghini alma hayali kurmuyoruz. Sadece insan gibi yaşayalım yeter, sonrasında zaten nasipte varsa daha iyi yerlere de gelinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi into007 -- 1 Mart 2021; 15:46:48 >
    |
    |
    Ria Punkcat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.