Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.375
Cevap
194
Favori
133.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 694
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 74
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 194
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Iffy-Piffy (122 mesaj) AnadoluEfes (113 mesaj) Teyfik Sikret (74 mesaj) 12 Angry Men (44 mesaj) ArfMatematik (39 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1081 mesaj) Mobil (912 mesaj) Tablet (37 mesaj) Mini (143 mesaj) Uygulama (118 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]
Giriş
    4964 Mesaj

6 aylık yeter. benim 1 ayım kaldı ama ben genede başvuruyorum. Ama önerim 10 yıllık almanız olacaktır..

|
    |
    MaXENeO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4860 Mesaj

Yeni başvurular başladı mı

• Yarbay
    2249 Mesaj

Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Anne ,baba ve çocukların bilgilerini içermelidir.)

İkametgah Belgesi

Mezuniyet Belgesi

Bunlarin ingilizce halini nereden bulacagiz? E-devletten ingilizce versiyonlari var mi?

• Yarbay
    7519 Mesaj

2018 çıkan arkadaşım parayı bulmak için annesi evini satmıştı öyle gitti. GreenCard almak için bile zengin olucan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3053 Mesaj

acaba bu sene tekrar basvursam mı diye düşünüyorum, pasaport şartı geldiginden belki daha yüksek olur cıkma sansı

|
    |
  • Yarbay
    4964 Mesaj

10 Kasım a kadar geçerli. Pasaport Kasım a kadar geçerli olsa yeriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3947 Mesaj

Amerika dönem seçimleri yakında Trump gidecek Joe Biden gelecek ki bu adam Türk düşmanı diye biliniyor bence bu sene mutlaka başvurun corona nedeni ile bir çok vatandaşını kaybetti Amerika ve bu sene çok göçmen alacak diye düşünüyorum zaten Amerika göçmenler tarafından kurulmuş bir ülke o yüzden her sene göçmen alıyorlar

Para mevzusuna takılmış arkadaşlar oldu green kart çıktı mülakata gittiniz bankadan kredi çekebiliyorsunuz online bankacılıktan kredi çekin ama paraya dokunmayın parayı 30 gün içinde iptal verme yetkiniz var siz banka hesabınızı gösterdikten sonra işiniz bitince kredi'den cayma hesabı ile parayı geriye verebilirsiniz masrafınız vs. olmaz ama Amerikaya gidip orada ev tutup yaşlayacak kadar paranızda olması lazım ki bu gün baktım istanbul - Orlando uçak biletlerine ekonomi 5.854tl ile 10.008tl arasında değişiyor

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e4/b3/99/e4b3998180a6e4c8331b6db2d104693c.png&t=0&width=480&text=1

Kısacaa ilk gittiğiniz'de Türk parasının dolara çevirinceki azizliğini yaşayacaksınız ama iş bulup çalışmaya başlarsanız rahatlarsınız hatta Türkiye'den borç almış olun Türkiye'ye göndereceğiniz 1000$ 7.900tl ediyor çok rahat borcunuzu ödersiniz

|
    |

• Yarbay
    3753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

bana çıkarsa ben dişimi sıkıp orada paramı biriktirip avrupada yüksek lisansa gitmeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Guzel karar hocam ben de Amerika dan sonra Avrupa ya once okumaya gittim master a, sonra yerlestim yasiyorum memnunum.

|
    |
  • Yarbay
    2249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Anne ,baba ve çocukların bilgilerini içermelidir.)

İkametgah Belgesi

Mezuniyet Belgesi

Bunlarin ingilizce halini nereden bulacagiz? E-devletten ingilizce versiyonlari var mi?

yok mu bilen?

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 19 dakika kadarı kaldı.

Benim annem gitmemem için elinden geleni yapıyor.

Edit: Ailem borcumu verse para sıkıntım kalmayacak ama covid yüzünden işler yavaşladı ben de alacaklarımı alamıyorum. Kimseye borç vermemek gerekiyor hayatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 20 Ekim 2020; 14:57:31 >
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4860 Mesaj
    Başvuru için her şeyi dolduruyorum continue diyprum ama sayfa bozuk gibi hata veriyor ilerlemiyor

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 19 dakika kadarı kaldı.

Merhaba. Bu siteye bak her şey detaylı anlatılmış. Kafana takılan bir şey olsa oraya sorarsın yardım ediyorlar. Ben de bu site sayesinde aracı kurum olmadan başvurdum, evrakları gönderdim ve onay aldım.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 20 Ekim 2020; 15:50:39 >
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

Bu para mevzusu illaki nakit mi olmak zorunda? Borç vs. yok, aracım var çıkarsa onu satıp geleceğim denilirse sayılmaz mı? Yoksa mecbur kredi çekeceğiz. Aracı sat bir de çıkmazsa uğraş dur 

• Yarbay
    4964 Mesaj

İlla nakit olmasına gerek yok araba ev vs de olur hocam. Çıkarsa satip gidersiniz

|
    |
    TheDeviLofDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj

Kaç senedir başvuruyorum talih yüzüme gülmüyor bakalım bu sene ne olacak, diğer katılımcı arkadaşlara da iyi şanslar diliyorum.  

|
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Geçen sene başvurdugum aynı fotoğraf ile gene başvurdum bir problem olur mu?

• Yüzbaşı
    416 Mesaj

İyi şanslar. Formu doldurduk sıra geldi beklemeye.  

|
    |
  • Yarbay
    2046 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EnjoyTheWeed

Geçen sene başvurdugum aynı fotoğraf ile gene başvurdum bir problem olur mu?
    Yönergeyi okumadınız mi? Eski fotoğraf ile başvuru direk elenme sebebi. Foto güncel olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 22 Ekim 2020; 0:28:20 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

Çıktığında satıp bankaya koyma kısmı kafa karıştırıyor hocam satıp bankaya koyduk mülakatta elendik mesela, bir daha aynı arabayı alamam o yüzden sormuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gtx295 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4964 Mesaj

Mülakatta sorulan sorulara doğru düzgün cevap verir iseniz elenmezsiniz hocam. Zaten sorular çok basit yani bence %98 gecersiniz

|
    |
    TheDeviLofDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.