Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
182
Favori
160.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ABD vatandaşının eşi
    ABD vatandaşının 21 yaş altı ve bekâr çocuğu
    21 yaşından büyük ABD vatandaşının anne ve babası

sanırım önce vatandaşlık almanız gerekiyor ki onuda greencard ile yanınıza alabilesiniz ama iyice araştırmak lazım 5 dk baktım sadece :) inşallah alırsınız.. seneye kismetse bizede çıkarsa yanına uğrarım vayt çaklıt moka içmeye 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belki bu konudaki herkesten çok istiyordum ama lanet olsun 3. 4. kezdir deniyorum çıkmıyor ya lanet olsun
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun bir daha denicez :) Express entry ye falanda başvurun kanadaya gitmek isterseniz.. virüs olaylarından sonra göçmen alımının daha çok artacağı yönünde söylentiler var

• SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Evet tam emın degılım ama once vatandas olmam gerekıyormuş dıye okudum bende. İnşallah isteyen herkese çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

geçmiş olsun bir daha denicez :) Express entry ye falanda başvurun kanadaya gitmek isterseniz.. virüs olaylarından sonra göçmen alımının daha çok artacağı yönünde söylentiler var
    Teşekkürler hocam, çok üzgünüm şuanda ama napalım hayırlısı olsun artık.
  • Bu sene pasaport zorunluluğu var diye çok kişiye çıkar diye düşündüm ama herkese
    HAS NOT BEEN SELECTED çıkmış

İyi bari pasaport parası cebimde kaldı

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED..............
  • Bende de has not been selected
  • benim de çıkmadı
    sanırım bu 6 veya 7 inci başvurumdu
  • HAS NOT BEEN SELECTED
  • 7 senedir başvuruyorum bu sene pasaport zorunluluğu geldiği için çıkma umutları vardı ama HAS NOT BEEN SELECTED.
    Çıkarsa bu saatten sonra ....
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Sen de mi başvurmuştu... Sağlık olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmadı bana da şans ok zaten... :)

Rusyadan sağlam bir şirketten iş teklifi aldım bir abim aracılığıyla ama rusça öğrenmek şartıyla bakalım.
  • Has Not Been Selected

• 2.başvurum çıkmadı. Daha önce başvurduğumda param yoktu. Şu an tüm şartlar ve para tamamdır ama çıkmadı. Ne yapalım denemeye devam durmak yok
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Daha önce de 3-4 defa başvurdum ama olmadı. Kısmet artık.
  • Amerikan rüyasını yaşamaya gidin ama bu rüya kabus da olabilir. Yaşam o kadar da kolay değil Amerika da, çünkü işsiz sayısı 40 milyona yaklaştı. Ama şansınızı deneyin şahsen Amerika değil de Avrupa ülkelerinden birinde yaşamak isterdim. Çünkü Amerika yaşanacak bir ülke değil son yaşananlarda buna örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 6 Haziran 2020; 21:54:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theabir

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED..............
    Pasaport bilgilerinden dolayı mı böyle diyor?

Bilgim yok, geçen sene başvuracaktım ama pasaport olayı geldiği için başvurmadım. Buradaki çoğu kişi o parayı sırf bir loto için verdi mi yoksa internetten bulduğu bir numarayı mı yazdı merak ediyorum. Eğer öyleyse ben de başvurayım seneye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Amerikan rüyasını yaşamaya gidin ama bu rüya kabus da olabilir. Yaşam o kadar da kolay değil Amerika da, çünkü işsiz sayısı 40 milyona yaklaştı. Ama şansınızı deneyin şahsen Amerika değil de Avrupa ülkelerinden birinde yaşamak isterdim. Çünkü Amerika yaşanacak bir ülke değil son yaşananlarda buna örnek
    40 milyonu nasıl buldun?

Amerika'ya gidip pişman olan adam görmedim ama.
  • birdahaki başvurular eylül gibi mi arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.