Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.338
Cevap
193
Favori
133.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 689
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 74
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 193
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Iffy-Piffy (122 mesaj) AnadoluEfes (113 mesaj) Teyfik Sikret (74 mesaj) ArfMatematik (39 mesaj) 12 Angry Men (38 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1066 mesaj) Mobil (891 mesaj) Tablet (37 mesaj) Mini (141 mesaj) Uygulama (118 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]
Giriş
    79 Mesaj
    Çıkana hayırlı olsun. Benim ilk başvurumdu. İlk Entry HAS NOT BEEN SELECTED yazısını aldık. Hayırlıysa inşallah son olur:)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj

Canli ornek iste , kardesim hakkinda hayirlisi insallah cikarda hakeden birisi omrunun geri kalanini refah icinde yasar . Bu dusuncelerle zaten 10-0 ilerdesin pisman olmazsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

Güzel kardeşim çocukluğumdan beridir yurtdışında yaşama hayalim var.. dizi izlemek yerine oturup earthcam.com dan canli sokak kameraları izlerdim hiç gitmek de nasip olmadı.. bu greencard da içimden bir ses kesin çıkacak diyordu sadece bir his.. son 1 haftadır çıksa ne yaparım acaba diye düşünmeye başladım ? ya arkadaş edinemezsem gibi sorular aklımı kurcalayıp kurcalayıp durdu düşün ki daha açıklanmamıştı bile.. insanoğlu hep olayın dışından mantıklı düşünebilir ama başına gelince mantığın devre dışı kalır hayatın her kısmında bu böyledir.. Çok insan gördüm şu ülkeden... olup gitsem de bir daha geri dönmesem deyip 2. 3. ayında memleketine dönen.. umarım ne demek istediğimi anlatmışımdır, umarım anlamışsınızdır..

PS: Adam zaten çıktı ama gitmicem demiyor kimsenin hakkını yediği falan yok daha ortada.. Kısmet onunmuş insallah hayatının kalanında her şey gönlüne göre olur demek düşer bize.

|
    |
    e5Makascısı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Yeterli paran da varsa kesin olarak çıkmış sana hayırlı olsun. Mülakatı her türlü geçersin problem yok. Buradan gerçekten kurtulmak isteyen birine çıkmış bari sevindim. Yeşilkart foruma git orada her türlü bilgi mevcut. Geri kalan hayatının tadını çıkar hayatın şu saatten itibaren başlıyor

Ha ben korkuyorum ediyorum bana göre degil dersen ileride kafanı duvarlara vurursun haberin olsun çok net söylüyorum bunu.

Alıntıları Göster
    Oncelıkte tesekkur ederım. Para sorun degıl bankada param var ve aile iş yerımız var dolar kazanıyoruz o sorun olmaz hocam. Elbette korku ve heyecan var kımde olmaz kı ? Hayatım boyunca aılemın yanında yasadım, sımdı tanımadıgım bılmedıgım bır ulkeye tek basıma gıdecegım. Vızeyı alırsam kesın gıdecegım, yıllardır dua edıyorum buradan gıdebılmek ıcın.
    |
    |

• Yarbay
    3639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

Canli ornek iste , kardesim hakkinda hayirlisi insallah cikarda hakeden birisi omrunun geri kalanini refah icinde yasar . Bu dusuncelerle zaten 10-0 ilerdesin pisman olmazsin
    Sagol inşallah gerçekten isteyenlere çıksın. Birdahaki senede denerim şansımı çıkmazsa başka yolları denerim... Hayat geçip gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 6 Haziran 2020; 19:59:0 >
    |
    |
  • Yarbay
    10739 Mesaj

Tesekkur ederım hocam. Çok garıp duygu bır yandan çok ıstıyorum, yasım 28, liseden berı her gun dua edıyorum yurtdısına cıkabılmek ıcın. Multecı olarak kaçmayı bıle dusunmuştum bır ara o derece. Suan annem aglıyor, tek cocugum dıye bana cok baglı ama eger vızeyı alabılırsem gıdecegım. Nereye gıderım ne yaparım bır fıkrım yok ama gıdıp sansımı deneyecegım. Orada tutunabılırsem annemı yanıma alırım, eger almak mumkunse.
    |
    |
    SahiNN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3899 Mesaj
    Bu sene de HAS NOT BEEN SELECTED oldu.
  • Çavuş
    43 Mesaj

Yine çıkmadı :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    QuavoHuncho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

ABD vatandaşının eşi
    ABD vatandaşının 21 yaş altı ve bekâr çocuğu
    21 yaşından büyük ABD vatandaşının anne ve babası

sanırım önce vatandaşlık almanız gerekiyor ki onuda greencard ile yanınıza alabilesiniz ama iyice araştırmak lazım 5 dk baktım sadece :) inşallah alırsınız.. seneye kismetse bizede çıkarsa yanına uğrarım vayt çaklıt moka içmeye 😀

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    Belki bu konudaki herkesten çok istiyordum ama lanet olsun 3. 4. kezdir deniyorum çıkmıyor ya lanet olsun
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

geçmiş olsun bir daha denicez :) Express entry ye falanda başvurun kanadaya gitmek isterseniz.. virüs olaylarından sonra göçmen alımının daha çok artacağı yönünde söylentiler var

|
    |
    PaNoZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10739 Mesaj

Evet tam emın degılım ama once vatandas olmam gerekıyormuş dıye okudum bende. İnşallah isteyen herkese çıkar.
    |
    |
    SahiNN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

geçmiş olsun bir daha denicez :) Express entry ye falanda başvurun kanadaya gitmek isterseniz.. virüs olaylarından sonra göçmen alımının daha çok artacağı yönünde söylentiler var
    Teşekkürler hocam, çok üzgünüm şuanda ama napalım hayırlısı olsun artık.
    |
    |
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    Bu sene pasaport zorunluluğu var diye çok kişiye çıkar diye düşündüm ama herkese
    HAS NOT BEEN SELECTED çıkmış

İyi bari pasaport parası cebimde kaldı

|
    |
  • Binbaşı
    1452 Mesaj
    Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED..............
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    Bende de has not been selected
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 18 saat 25 dakika kadarı kaldı.
    benim de çıkmadı
    sanırım bu 6 veya 7 inci başvurumdu
    |
    |
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    HAS NOT BEEN SELECTED
    |
    |
  • Yarbay
    12033 Mesaj
    7 senedir başvuruyorum bu sene pasaport zorunluluğu geldiği için çıkma umutları vardı ama HAS NOT BEEN SELECTED.
    Çıkarsa bu saatten sonra ....
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 19 saat 22 dakika kadarı kaldı.

Sen de mi başvurmuştu... Sağlık olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.