Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.375
Cevap
194
Favori
133.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 694
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 74
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 194
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Iffy-Piffy (122 mesaj) AnadoluEfes (113 mesaj) Teyfik Sikret (74 mesaj) 12 Angry Men (44 mesaj) ArfMatematik (39 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1081 mesaj) Mobil (912 mesaj) Tablet (37 mesaj) Mini (143 mesaj) Uygulama (118 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI]
Giriş
    199 Mesaj
    İlk sene boş çıktı seneye devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

Kardeşim hayırlı olsun 😀

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
    https://www.youtube.com/watch?v=c7MQsbBj_to
    |
    |
  • Yarbay
    10752 Mesaj

Çok tesekkur ederım.
    |
    |
    SahiNN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10752 Mesaj
    Bana çıktı dıye annem şuan aglıyor.
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Bu kafayla zaten amerikayı bırak ugandada bile tutunamazsın kardeşim

|
    |
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

hocam case number i tam değilde ortalama olarak söylermisiniz merak ettim 16-17k arasi gibi

|
    |
  • Yarbay
    10752 Mesaj

Hocam neden oyle soyledınız ? Tanımadıgım bılmedıgım bır yer elbette bu kafada olmam normal.
    |
    |
    e5Makascısı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

hocam case number i tam değilde ortalama olarak söylermisiniz merak ettim 16-17k arasi gibi
    3000-3500 arasında.
  • Binbaşı
    1980 Mesaj
    Siteye girilmiyor site çökmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

yanlış anlama da senden bu kafayla hiçbir şey olmaz.. Hiç tanıdığın, planın olmadığı yeni bir serüvene atılmaktan bahsediyoruz burda, adamın psikolojisini bilemezsin herkes aynı değildir. En çok amerikaya taşınmak isteyen birini bile getirsen onunda aynı psikolojiye girmesi çok yüksek ihtimal.. 2 dakikalığına empati kuramazsınız başkası için sevinmezsiniz siz

|
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Kardeşim kafanda zibilyon tane soru işareti,korku,endişe var annem ağlıyor vs diyorsun o zaman neden başvurdun? Başvurmak için başvurulmaz . Madem başvurdun çıkma olasılığını düşünmedinmi ? Cebine paranı koyacan en az seni 1yıl idare edicek işe gircen bakıcan ekmeğine yaşantına . Bak burda gitmeyi kafasına koymuş kaç tane adam var , ne gerek var onların haklarına girmeye...

|
    |
  • Yarbay
    4365 Mesaj

Hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Kardeşim bana anlatma bunu, korkma kimse seni yemez orda cebine koyucaksın 1-2 yıllık paranı dilin olacak kendine güvenicen baktın tutunamadın döncen geri .

|
    |
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

3000-3500 arasında.

Alıntıları Göster
    Yeterli paran da varsa kesin olarak çıkmış sana hayırlı olsun. Mülakatı her türlü geçersin problem yok. Buradan gerçekten kurtulmak isteyen birine çıkmış bari sevindim. Yeşilkart foruma git orada her türlü bilgi mevcut. Geri kalan hayatının tadını çıkar hayatın şu saatten itibaren başlıyor

Ha ben korkuyorum ediyorum bana göre degil dersen ileride kafanı duvarlara vurursun haberin olsun çok net söylüyorum bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 6 Haziran 2020; 19:52:44 >

• Yarbay
    10752 Mesaj

Kardesım bı sakin ol. Vızeyı alırsam gıdecegım zaten, kalacagımı soylemedım kı. Sadece heyecan ve korku var gayet normal degıl mı ? Hıc tanımadıgım dilini bıle tam konusamadıgım bır ulkeye gıdıcem eger gıdebılırsem. Annem aglıyor cunku tek cocugum.

Edit: Para sorun degıl, bankada param var ve iş yerımız var.
    Edit 2: Amerıka da tanıdıgım ınsanlar var ama onlara yük olmak ıstemıyorum. Çok zorlanırsam yardım ısterım ama son çare olarak. Yapım geregı ınsanlara yük olmayı sevmıyorum ve utangac bırıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 6 Haziran 2020; 19:53:40 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Ornegin ; Plan yok , para yok , tanıdık yok , meslek yok greencard ciksada kurtulsak oyle bir ihtimal yok . Madem basvuruyorsun her seyi tartip bicicen parani , planini yapican sansini deniyeceksin . Yoksa boyle kivranirsin bana greencard cikti ne yapicam diye

|
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Yerinde olsam bir an once parami ayarlar , planimi yapar , dilimi gelistiririm annemide yanima almaya calisirim kardesim hakkinda hayirlisi olsun

|
    |
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

Ornegin ; Plan yok , para yok , tanıdık yok , meslek yok greencard ciksada kurtulsak oyle bir ihtimal yok . Madem basvuruyorsun her seyi tartip bicicen parani , planini yapican sansini deniyeceksin . Yoksa boyle kivranirsin bana greencard cikti ne yapicam diye
    Kenara koydugum sırf bu iş için beklettigim 27 bin dolar para var. Plan da yaptık, tanıdık da var elimizden tutucak orada, meslek de var ama anasını .... kart çıkmıyor.
  • Yarbay
    10752 Mesaj

Tesekkur ederım hocam.
    |
    |
    Matthew Murdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.