Şimdi Ara

Green Lantern Corps (19 Haziran 2020) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
12
Favori
5.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi baktım da adam Vampire Diaries'te oynuyormuş. Sırf bu yüzden oynamasın lütfen. Oradan getireceği hayran kitlesini düşünemiyorum. Tüm evrenin içine ederler.
  • Evrene niye bisey olsun ya hayranları gelir filmi izler dc sinematik popülaritesi artar. Ne açıdan öyle dedin anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergen kitlesinin yapabileceklerini düşünemiyor musun ? Arrow'da Felicity gibi bir karakteri nasıl mahvettiklerini görmedik mi ? Tamam Zack falan ergenleri dinleyecek değil ama ben sosyal medyada fan sayfalarında "Arkadaşlar ben Green Lantern ile Lois Lane'in sevgili olmasını çok istiyorum. Sizce de çok yakışmıyorlar mı? Ay çok tatlılarrr <3" gibi yorumlar görmek istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Ergen kitlesinin yapabileceklerini düşünemiyor musun ? Arrow'da Felicity gibi bir karakteri nasıl mahvettiklerini görmedik mi ? Tamam Zack falan ergenleri dinleyecek değil ama ben sosyal medyada fan sayfalarında "Arkadaşlar ben Green Lantern ile Lois Lane'in sevgili olmasını çok istiyorum. Sizce de çok yakışmıyorlar mı? Ay çok tatlılarrr <3" gibi yorumlar görmek istemem.

yok bee bisey olmaz yazarlar tabi her zaman olur öyle şeyler ama cw nin çöp yönetmenleri nerdeee, zack snyder nerdee. hiç bi sıkıntı olmaz. zack bildiğini okur

• Ian da çok yakışıyor role Matt'te. Keşkem ikisinden biri olsa
    Ian olursa wampir lobisinden iyi seyirci gelir

• quote:

Ergen kitlesinin yapabileceklerini düşünemiyor musun ? Arrow'da Felicity gibi bir karakteri nasıl mahvettiklerini görmedik mi ? Tamam Zack falan ergenleri dinleyecek değil ama ben sosyal medyada fan sayfalarında "Arkadaşlar ben Green Lantern ile Lois Lane'in sevgili olmasını çok istiyorum. Sizce de çok yakışmıyorlar mı? Ay çok tatlılarrr <3" gibi yorumlar görmek istemem.

Ergen kitlesine uygun filmleri marvel yapıyor. DC nin ciddiyeti ve zack in epikliği ergenlerin seveceği şeyler değil. DC epik ve ciddidir.

• aynen bro bakınız Watchmen
  • quote:

+1
  • Söylentiye göre film Lethal Weapon'ın uzayda geçen haliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 28 Kasım 2015; 8:27:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Söylentiye göre film Lethal Weapon'ın uzayda geçen haliymiş.

güzel olur filmin ismi de zaten destekliyor bu teoriyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 28 Kasım 2015; 8:55:04 >
  • sürpriz bir haber değil ama hal jordan ve john steward film için onaylanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

sürpriz bir haber değil ama hal jordan ve john steward film için onaylanmış.

acaba baslarda hal jordani oldurecek (yuzugun john'a gecmesi icin boyle bir sey uydurdum) da sonra john ve corps o kotunun pesine mi gidecek?

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    John'un GL olması için Hal'ın ölmesine gerek yok ki. Hal ve John'un yüzüklerinin de birbirleri ile alakası yok. Hal'in yedeği Guy Gardner'dır.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Dogrudur; ben oyle biliyorum diye onu dedim

• DC evrenini tam takip edemeyen biriyim. Justice League animasyonlarında Green Lantern bazen John bazen Hal oluyor bazen de Kyle, nedeni ne bunun? Aynı şey Barry ve Wally için de geçerli. Değişmelerinin nedeni ne açıklamıyorlar bir de.
  • Kyle'ı neden çıkardılar bilmiyorum ama John'u sırf "DC, zenci ırkçısı" demesinler diye çıkardıkları belli. Wally'de zenci oldu zaten maalesef.

Flash'larda farklı olmasının sebebi basit aslında. Belli bir tarihe kadar Barry ünlüydü. Sonra bir ara Barry öldü ve yerine Wally'i geçirdiler. Uzun bir süre Wally kullanıldı. Şimdi ise Barry tekrar ön planda.
  • Dan Amboyer - GL

Green Lantern Corps (19 Haziran 2020)
  • JL tutarsa gelir bu film yoksa bu elemana film çekmeyi riske etmezler zaten patlayan bi GL filmi var üstüne popülaritesi sıfır bir oyuncu ile yeniden başlangıç pek düşüneceklerini sanmıyorum JL tutulursa gelir anca.

Ayrıca Ian Somerhalder dedikodusu vardı bence çok yakışırdı role bu GL makara bi elemanmıș zaten. Neyse ki tip olarak uyuyor attığınız resimlere bakarsak

• Film zaten büyük bir ihtimalle hikayeyi en baştan almayacak. Zira filmde John Stweart'ta var. Filmin adı da "Corps" zaten. Hatta bana kalırsa DCEU'daki hiçbir film köken hikayesi olmayacak gibi.

Ayrıca 2020'de çıkmasının nedeni de bence o rezil GL filmi. Üzerinden uzun bir zaman geçsin ki insanlar unutsun diye düşünüyor olabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.