Şimdi Ara

Green Lantern Corps (19 Haziran 2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
12
Favori
5.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bilgiler eklenecektir.

Ryan Reynolds tekrar Green Lantern olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 20 Ocak 2016; 14:28:31 >

• Henry Cavill malum Mİ6'da Tom Cruise'la calıştı. Geçenlerde instagramda Tom Cruise'u övücü bir yazı yazdı. Yazının sonunda onunla bir gün tekrar uçacağı konusunda kendini şanslı hissettiğine dair bir şeyler demiş. Ben bu konuda bir şeyler olabilir mi acaba diye düşündüm.

Black Adam olacak Dwayne Johnson da Tom Cruise ile aynı filmde oynamak istediğini söylemiş aynı günlerde.

Tom'un kankisi Mcquarrie de yönetmen koltuğuna oturacak gibi. Sanki Hal Jordan rolü gidecek gibi Tom Cruise'a.
  • Hocam bu filmler şimdi resmileşti mi ?
  • Evet hocam, resmileşti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Evet hocam, resmileşti.

• Çok iyi haberler gelmiş bugün.
  • Flash'ı dizideki çocuk canlandırır heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Flash'ı dizideki çocuk canlandırır heralde.

Dizilerle filmler ayrı evren olacak.
  • Flash'a iyi bir oyuncu gerek.Yoksa iyi olmaz.Onun dışında Flash ile GL niye olmuş anlamadım
  • Umarım, GL Hal Jordan olur. John falan karıştırmasınlar. Ama bu haberden yola çıkarsak muhtemelen Hal olacaktır. Sonuçta ikisi sıkı kankalar. John ve Flash alakasız ve saçma olur.
  • Bütün konuları açmışsın la @Batman

Eğer Flash dizideki çocuk olursa kas yapmalı, bi de kostüm değişmeliki degisir zaten. Bide dizi biter mi acaba o zamana...

@bLackMumbLe
    Yiğit eğer dizideki elemanı alırlarsa Geoff yazar filmi, ona karışmazlarsa o kesin Hal'ı getirir Sonuçta herif GL yazmaya baslar baslamaz Rebirth'ü yazmıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flashın olmasına üzüldüm.Şahsen ben ayrı bir GL olmasını isterdim.Flash işin içine girerse olası bir pre-light war göremicez.Tabi ne kadar çizgi romana bağlı kalacaklar orasıda muamma ama şahsen ben parallax tarfından enfekte bir Hal jordan görmek isterdim.SOnra ölümü ve geri gelişi ardından En karanlık gece veya ışığın savaşı serileriyle JL filmi bile çekebilirlerdi.

GLnin içini dışını bildiğimden size filmin senaryosunu söyleyebilirim.
    Flash içinde olcağı için iki faktör var ya bunlar filme önceden tanışmış olarak başlayabilir new 52 JLde olduğu gibi yada film içnide tanışıabilirler.Ama önceden tnaışmaları daha olanak sahibi.Çünkü bu iki karakteri bira raya getiricek birşey yok.Filmde anadüşman GL evreninden seçilcek.O kişi sinestro olucak başka türlü ilk filmden tutupta duygu yaratıklarının birleşim yaptığı biriyle dövüştürmezler.Diğer düşmanlarda nekron,krona DC evreninin en güçlü krakterlerinden biri.Dediğim gibi bu ikisi avengers 3 te nasıl thanos geldiyse DC JL filmindede bu ikisinden biri gelicek en kötü ihtimal darkseid veya anti-monitör gelir.Filmde Yellow Corp dünyaya saldıramsı söz konusu olmıcak çünkü böyle bir oalyda süperman ve batmande işin içine giricektir.O yüzden bireyse tehtitler olucak.Savaşlar dünya ve dünya dışında gerçekleşicek.Benim düşüncem Flashın blue lanter olması bu seride.

Eğerki yine bu olmadı o zamanda geriye sadece flashın düşmanı Grod kalıyor.Ona karşı bir ortalşa mücadele olur.Ama böyle birşey yaparlarsa alay konusu olurlar izleyici kaybederler parayı çıkaramazlar.

Oyuncu sçeimlerinde ise Ryan bence iyi bir Hal Jordan oldu.Ben beğeniyordum.Şuan Holywooda Hal Jordan olarakta kimseyi görmüyorum.Gerçekten Ryan çok iyi bir Hal Jordan olmuştu.Tabi film bu kadar kötü olması onuda gölgeledi.Yani kosakoca parallaxı güneşe at ölsün.Kronayıda parallaxla birleştir oldu dahda nasıl saçmalayabilirler merak ediyorum.

• Death52 kullanıcısına yanıt
    Ben diziyle bağlantılı olacağını hiç ama hiç sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

İnsallah... Wally olur belki :D

Hal + Wally = #*!|*$\+£_*

• quote:

Değil zaten. Sinema ve dizi evreni farklı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death52

quote:

Geçenlerde forum da okumuştum sanırım Flash Wally olacak yazıyordu o zaman seyret şamatayı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Death52

quote:

Geçenlerde forum da okumuştum sanırım Flash Wally olacak yazıyordu o zaman seyret şamatayı

Siyahi yapiyolarmis :(

Yapmazlar tabi de yani Wally dedikce aklima o gelmeye basladi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Değil zaten. Sinema ve dizi evreni farklı olacak.

Stephen Amell fena zorluyor
  • Tv filmi olacağına dair söylentiler var.
  • Flash'ı kim oynayacağı hakkında bir fikrim yok ama GL rolüne Ryan Reynolds'ın çok yakıştığını düşünüyorum - o berbat GL filmine rağmen- Bence devam edilmeli R.Reynolds ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Flash'ı kim oynayacağı hakkında bir fikrim yok ama GL rolüne Ryan Reynolds'ın çok yakıştığını düşünüyorum - o berbat GL filmine rağmen- Bence devam edilmeli R.Reynolds ile

Değişecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.