Şimdi Ara

''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
4.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- Türkçe yama setup dosyasını rar dosyasının içerisinden çıkardıktan sonra kurun...

- Dosya içerisinde bulunun talimatları okumadan yamayı kesinlikle kurmayın.

- Oyuna erken erişimdeyken sahip olan arkadaşlar mutlaka save kayıt dosyalarını silin diğer türlü oyun kaydetmesinde sıkıntı yaşarsınız...

- Oyunun final bölümünde iki türlü son bulunmaktadır. Aynı yerleri tekrar oynamamak için oyunu kaydedeceğiniz yerlere dikkat edin...

- Herkese iyi oyunlar.

''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)''Green Hell Türkçe Yama Çalışması V1.0 ''(YAYINLANDI)

- Kısa Türkçe oynanış videosu; https://www.youtube.com/watch?v=FShuAr1P3Y4&t=431s

- Türkçe yama indirme linki :https://gameover9.game.blog/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAME_OVERR -- 23 Kasım 2019; 3:30:22 >

• Kolay gelsin
  • Sağol kardeşim.
  • Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vito Scaletta21 V kullanıcısına yanıt
    Sağol Kardeşim
  • Allahım Sonunda Yapan Cıkdı Be Helal Olsun Sana Sonuna Kadar Destek Veririm. Allah Kolaylık Versin
  • Oyun ERKEN Erisimi Artık Bitti Güncellemede hikaye Modu Gele Bilir Ve Multiside Gelcek Basarılar Dilerim Kardesim
  • cemalsönmez C kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim
  • Hocam desteklenmeyen Türkçe karakter var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an için yok kardeşim.
  • GAME_OVERR kullanıcısına yanıt
    Peki hocam kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın Dibisin Adam Adam Valla Üzülüyordum Türkcesi Gelmicek Diye Allah Senden Razı Olsun..
  • Yapımcı Türkce Dil Ekleme Adam Arıyordu Bildirendireyim Resmi Türkce Dil Destegi Getire Bilirsin Facebook Bazen Konusuyom Yapımcıyla İstersen İletisime Gec
  • Gelisme varmı kardesim
    Kardeşim oyunun full sürümü 24 ağustosta felan çıkıcak eğer bir erteleme olmazsa.Benim o zamanlarda ne işim olur programım ne olur bilmediğim için iletişim kurmadım yapımcıyla şuan için mevcut oyunu çevirmeye devam ediyorum daha sonrası için durum neyi gösterir bilmiyorum belki bir ekip kurulup ortak bir şeyler yapılabilir.Eğer var ise çevirecek başka arkadaşlar yapımcıyla iletişime geçebilir ve oyunda TR yama olarak resmi olarak çıkmış olur.
  • Tm Dır Hikayesini Cevirmesende Olur 0.54 sürüm güncellensin
    gerisi Allah Kerim Kolay Gelsin Hocam Allah Yardımcın Olsun İyi Ceviriler Beklemedeyiz
    Eyvallah reis
  • ...

• Test Asaması Derken Bittimi Yoksa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.