Şimdi Ara

Green Hell 30 Lira (Türkçe + Co-op)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir istek listemde olan, daha önce malum yollarla edinip biraz oynayıp bıraktığım oyun 40 liradan 30 liraya düşmüş. çok sık indirime giren bir oyun değil, düştüğü en düşük fiyat 28 lira zaten. Almak isteyen olursa, ormanda geçen bir survival oyunu. crafting, basebuilding bol bol içeriyor. bir miktar gerilim de var.

30 nisan'a kadar indirimdeymiş, ben aldım bir tane.https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Oyunda yamyamlık ögeleri var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yureklibatur kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, henüz yeni başladım ama görmedim. Sanırım yok.

• Oynamak isteyen varsa ekleyebilir
    Terminator1905

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de çok oynamak istediğim bir oyun olduğu için aldım geçen hafta. Optimizasyon sıkıntısı ve co-op bugları olduğu hakkında çok yorum var. Benim laptop eski olduğu için düşük fps almam normal ama ne kadar ayarları düşürsem de 30'a bile çekemiyorum. The Forest'ı en az 50 ile oynuyordum. Bu oyundan mı kaynaklı benim bilgisayarım mı tam çözemedim. Updateler ile çözülür diye umuyorum.

Co-op deneyen ve iyi bilgisayarı olanlar varsa deneyimlerini yazabilir mi? fps ve buglar açısından. Ona göre arkadaşlarıma aldırmayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forever Support kullanıcısına yanıt
    Konuyu ilk açtığımda Türkçe yama son güncellemeyle gelmişti ve fps bayağı yerlerdeydi. 1050ti (laptop) ile 30 fps civarı alıyordum. Sonradan 2 update attılar fpsi yükselttiler gayet iyi oldu 40 50 arası alıyorum şu anda. Grafikleri de bayağı iyi bir oyun, çok da yüksek performans verebileceğini sanmıyorum açıkçası. Co op şu anda survival mode için geçerli. Fena değil ama oyuncuların oyun hakkında yeterli bilgiye sahip olması gerekiyor bence. Türkçe dili de bayağı kötü, umarım düzeltilir.

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
    Öğrenilir o sıkıntı değil de güzelce oynamak istiyordum oyunu, sanırım mümkün olmayacak. Teşekkürler cevap için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.