Şimdi Ara

GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (2017>) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
46
Favori
23.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın ama özele bile gitse kaç paraya gidiyor onu söyle 10.000 dolar mı veriyor kaç para veriyor abdde tamamen özel ve 50 dolar falan değil uçuk rakamlara muayene oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

Yok kesinlikle kötülemek değil ama durum ortada american dream diye çıkanlar californiada sokakta yatıyor. Sağlık eğitim vs hepsi böyle.

Siyasal olarak Trump seçildi, obama demokratlar ve clinton kaybetti. Bu da beyaz ve amerikan değilsen sana büyük dezavantaj çıkaracak.

Hindistan, ortadoğu ülkeleri siyasal, demokrasi ama en önemlisi para yönünden göç ediyor, orada pizzacılık yapıp harcamasan burada ev dikersin mantıken (tabi orada ömür boyu anca alırsın)

Amerikan diyorsunda Abdde amerikali mi var her irktan var ha kastetdigin abd vatandasligi ise green cartin varsa abdde 5sene yaşadiktan sonra abd vatandasi oluyorsun

• Şimdi birazdan kıskançlıktan ABD'yi kötüleyen çomarlar gelcek niye açtın bu konuyu

EDİT : İntikal etmişler bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernos2 -- 16 Mayıs 2017; 19:18:41 >
  • recaimamut R kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim trump daha yeni seçildi ve 3 ayda yaptıkları bunlar, daha 7 sene var

• quote:

Haklısın ama özele bile gitse kaç paraya gidiyor onu söyle 10.000 dolar mı veriyor kaç para veriyor abdde tamamen özel ve 50 dolar falan değil uçuk rakamlara muayene oluyorlar.

onlardada sigorta var anlamiyormusun ha yine daha pahali olabilir fakat abartma

• quote:

Güzel kardeşim trump daha yeni seçildi ve 3 ayda yaptıkları bunlar, daha 7 sene var

butun gocmen karsiti yaptiklari kararnamelerin hepsi mahkemelerce iptal edildi bari gundem arastir

• quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Şimdi birazdan kıskançlıktan ABD'yi kötüleyen çomarlar gelcek niye açtın bu konuyu

EDİT : İntikal etmişler bile

ameriga cok gotu grdesim hdf 2023

• recaimamut R kullanıcısına yanıt
    Hayır martta tekrardan kabul edildi. 7 ülke suriye ırak libya yemen somali ve iran göçmen olmayanlar ihraç edildi, vatandaşlık almaya hususunda banlandı.

• quote:

Hayır martta tekrardan kabul edildi. 7 ülke suriye ırak libya yemen somali ve iran göçmen olmayanlar ihraç edildi, vatandaşlık almaya hususunda banlandı.

ulan he dicem gecicem abd davet ediyo yok yollucaklar beyin tak gel

• Yacatisma kullanıcısına yanıt
    Hocam bi duzeltme yapayim devlet hastanesi mr icin 3 hafta degil 3 ay gün atiyor

• takip.

konu sahibine yeni hayatında başarılar.

• quote:

Abdde vatandaşlar otomatik olarak sigortalı olmuyor hatta geçen gün manken açıklama yaptı sağlık lükstür herkese verilemez diye. işin varsa maaşından 200dolar kesiyorlar ve sen her muayenede ödüyorsun.

Ama işin yoksa sigortan olmuyor dolayısıyla kendin sigortalarsan çok paraya, bir kaç katına mal oluyor hele gene sigortasız isen uçuk rakamlara en basit tedavileri oluyorsun

Orda şehir devlet hastanesi yok. Hepsi özel

Hocam bizden kesilmiyor mu? Hani su GSS prim borcu?..

Confirmation number'i nasıl alıyoruz hocam

• Oğlum devlette yeni yapılan helikopter pistli hastanede bile acilde 4 saat sıra bekledim bademcik ameliyatımı devlette oldum 6 ay sonraya vakit vermişlerdi skolyoz hastasıyım 2021 e veriyorlar o zamana kadar zaten hastalığım ilerliyor ameliyatım ve iyileşme sürecim zorlaşıyor tek faydası ücretsiz olması ben özel hastane tercih ediyorum o yüzden devlet çekilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E35D290C4 -- 16 Mayıs 2017; 21:5:40 >
  • Çok şanslısın hocam hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahkurt93tr

quote:

Abdde vatandaşlar otomatik olarak sigortalı olmuyor hatta geçen gün manken açıklama yaptı sağlık lükstür herkese verilemez diye. işin varsa maaşından 200dolar kesiyorlar ve sen her muayenede ödüyorsun.

Ama işin yoksa sigortan olmuyor dolayısıyla kendin sigortalarsan çok paraya, bir kaç katına mal oluyor hele gene sigortasız isen uçuk rakamlara en basit tedavileri oluyorsun

Orda şehir devlet hastanesi yok. Hepsi özel

Hocam bizden kesilmiyor mu? Hani su GSS prim borcu?..

200dolar ile 30 dolar bile etmeyen tlyi kıyaslıyorsun türkiyede lobicilik özel hastanecilik yok az mantıklı olun yahu burası sosyal devlet ülkesi

Kaldı ki eğitimden tek kuruş alınmıyor üniversite dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 16 Mayıs 2017; 21:23:17 >
    Şu bir mr'a 3hafta ameliyata 5 ay muhabbetinden sıkılmadınız mı ? Arkadaşım Adanada yaşıyorum devlet hastanesinde akşama yatış yapıp sabaha Ameliyat oluyorum bütün filmler tahliller vs diğer gün elinde çok zor olmadıkça. Buradan siyasete bağlamayın sakın ben olanı söylüyorum yaşadığımı

• MR için Ankara'da iki hafta içinde sıra bulabilirseniz çok iyi. Kaldı ki ameliyat gibi acil durumlarda her yerde tahliller illaki çabuk çıkıyor, çıkmak zorunda.

• Şansa bak ya biz hala neyse
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.