Şimdi Ara

GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (2017>) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
46
Favori
23.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli Confirmation Number hatalı diyor üstelik bana gelen o zaman başvuru yaptığım kodu kopyalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Sürekli Confirmation Number hatalı diyor üstelik bana gelen o zaman başvuru yaptığım kodu kopyalıyorum.

numaradaki sıfırları silerek yaz, bende de aynı sorun olmuştu.
  • Hayırlı olsun hocam takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprklt

İlginç o kadar sürüyorsa ve illa orda olması gerekmiyorsa adanaya gelin burada bir haftada olursunuz gidersiniz. Ben daha agır hastalıklarla karşılamadım fakat işlemler de çok uzun sürmedi

Hocam talep azdir o yuzden cabuk hallediliyordur.

Konu aahibine birsey soracagm green card cekisi kac ayda bir yapiliyor ?

• Her sene ekim aylarında yapılıyor hocam. Mayıs başında da sonuçlar açıklanıyor.

• Mülakata girdin mi?
  • DS-260 formunu online doldurup gönderdikten min. 3 hafta sonra mülakat tarihi belli oluyor hocam, henüz doldurmadım ben. Bugün yarın halledicem uzun bir form çünkü.

• 27.06.17
    - Bugün formu doldurup gönderdim. Case numaram düşük olduğu için tahminen Ağustos ortalarında açıklanacak mülakat tarihim. O zamana kadar ise yazın tadını çıkarıcaz : D
    GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (2017>)
  • Yeni hayatında başarılar, takip edelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı olsun. 2 sorum olacaktı:

1) Yeşil kart alınca amerikan pasaportu alınabilirmi?

2) Doğum yeri önemlimidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yacatisma kullanıcısına yanıt
    Yeni greencard basvurusu ne zaman yapilcak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımhaber kullanıcısı

Hocam hayırlı olsun. 2 sorum olacaktı:

1) Yeşil kart alınca amerikan pasaportu alınabilirmi?

2) Doğum yeri önemlimidir?

amerikan pasaportunu vatandaş olduğunuz zaman alabiliyorsunuz. bu her ülke için geçerli bildiğim kadarı ile.
    bu soruda neyi kastediyorsunuz tam anlamadım ama random olarak seçiliyorsunuz ilk aşamada, dolayısıyla doğum yeri önemli değil.

@9600_G_T
    her sene ekim aylarında yapılıyor çekiliş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yacatisma -- 28 Haziran 2017; 0:53:40 >
  • Hayırlısı olsun, banada çıktı. Mülakat tarihini bekliyorum, case numberım 21k bakalım ne zaman vericekler bekliyorum.
    Orada ablanın olması cok büyük avantaj, bakalım ben de bağlantı kurmaya calısıyorum. Alışma süreci nasıl geçicek görücez. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

hangi siteden başvuracağız ekim ayında ? bedava mı yoksa bir ücret yatırmalı mıyız ?

https://www.dvlottery.state.gov/

bu siteden üzerinden ve kesinlikle hiç bir ücret olmadan yapılıyor başvurular.

@34Kurşun
    size de hayırlı olsun. nereye gitmeyi, ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
  • Hocam bu bankada para gösterme işi nedir? Bankada 15bin dolar göstermen gerekiyor falan diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Hocam bu bankada para gösterme işi nedir? Bankada 15bin dolar göstermen gerekiyor falan diyorlar

Minimum 15 bin.

Oraya gittiğinizde düzen kurana kadar sizi idame ettirecek bir miktar para gerekiyor. Eğer sponsorunuz varsa gerek yok hesapta para göstermeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yacatisma -- 20 Temmuz 2017; 21:5:57 >
  • işi nasıl hallediceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

quote:

Hocam bu bankada para gösterme işi nedir? Bankada 15bin dolar göstermen gerekiyor falan diyorlar

Minimum 15 bin.

Oraya gittiğinizde düzen kurana kadar sizi idame ettirecek bir miktar para gerekiyor. Eğer sponsorunuz varsa gerek yok hesapta para göstermeye.

Kime göre minimum 15 hocam? Bankada 7bin doları olup giden adam da var, o nasıl gitti minimum 15se?
  • Yacatisma kullanıcısına yanıt
    Başvuru ne zaman açılıyor hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

quote:

Minimum 15 bin.

Kime göre minimum 15 hocam? Bankada 7bin doları olup giden adam da var, o nasıl gitti minimum 15se?

paranın dışında, taşınır/taşınmaz varlıklarınızı da gösterebiliyorsunuz. bahsettiğiniz kişi 7 bin dolar + ev tapusu göstermiş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.