Şimdi Ara

GREEDFALL TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
4.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık bu foruma ya nasılda translate yamalara kaldılar
    Ee meyve veren ağacı taşlarsanız olacağı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Ben ve özgün olmak son bir kaç ayda yaptığım destek olduğum çıkardığım ücretsiz yamaları görmeyip bir iki oyun aynı olduğu için bu tarz yorumu hakkediyorsam eyvallah kardeşim sende haklısın.

Alıntıları Göster

Yanlış anlamayın lütfen. Tsubası heyecanla bekliyorumGREEDFALL TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI 

• İsteyen istediği yamayı indirir hala boş siyaset peşindesiniz.

• Translate yama ile RPG oynamaya çalışmak. GREEDFALL TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI 

Umarım çevirmen bulunur da normal bir çeviri olur. Kolay gelsin başkan.

• Ücretli ekipler gittikten sonra artık çıtayı öyle bir düşürmüşsünüz ki greedfall gibi bir rpg oyunu için translate muhabbeti döndürüyorsunuz.Zaten size layık olan "düşman ben anonymous discord takip yama translate"formatında bir çeviri 😂😂😂good luck pennywise :)

• gerald008 G kullanıcısına yanıt

Nesi kötü güzel kardeşim söyle bakalım bana nesi kötü olabilir ne yapıyor adam paralı çevirmenlerin kafasına silah dayayıp çevirmeyecesiniz lan mı diyor adam bedava sunuyor parası olmayan adama parası olan sizin şu taptığınız paralı çevirmenlerden satın alıyor zaten piyasa serbest kimse kimseye köstek olmuyor kimse kimseye destek olmak zorunda değil zaten

• Anonymous yapıyor nasıl olsa %25 i de geçmiş bitince mis gibi oynarız. Dh yama forumunun hali de anony, apex, animus ucrew gittikten sonra içler acısı olmuş GREEDFALL TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 11 Ekim 2020; 15:47:59 >
  • Başarılar dilerim çevir ve ücretli olarak sat. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Ücretli ekipler gittikten sonra artık çıtayı öyle bir düşürmüşsünüz ki greedfall gibi bir rpg oyunu için translate muhabbeti döndürüyorsunuz.Zaten size layık olan "düşman ben anonymous discord takip yama translate"formatında bir çeviri 😂😂😂good luck pennywise :)

Beyefendi çıtayı yükseltiniz o vakit çıkın yama yapın sistemin adamı olmayın. ;)

• Yazık halinize, adamlar ne yapsa translate versiyonunu yapmaya çalısıyorsun, gerçekten kötü niyetlisin...

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Yazık halinize, adamlar ne yapsa translate versiyonunu yapmaya çalısıyorsun, gerçekten kötü niyetlisin...

Özelden yardım isterken iyi burdan normal çeviri çıkarmaya çalışırken kötü.Siz iyisiniz ben kötüyüm anladık.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Bu mu ettiğin yardım? Burdan bile belli kötü niyetli olduğun...

(Not: Bunu yardım ettim diyip etmediği için değil yardım isterken iyi şimdi böyle mi oldu ayağı yapıldığı için attım.)

GREEDFALL TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 11 Ekim 2020; 23:42:4 >
  • quote:

(Not: Bunu yardım ettim diyip etmediği için değil yardım isterken iyi şimdi böyle mi oldu ayağı yapıldığı için attım.)

Art niyetli olan sensin. Adam sana dosyayı atayım demiş sen bulduğunu söyleyip teşekkür etmişsin adam kibarca rica ederim deyip sorusunu yenilemiş ve resmi çeviri içinmi demiş sen cevap bile vermemişsin adama.

Şimdi kalkmış birde utanmadan tereyağı gibi üste çıkıp adamı kötülüyorsun.

Her seferinde çıkıp ölücülerin olduğu foruma bir daha uğramam diyerek tatava yapıyor sonra hep aynı ekip toplaşıp insanların konularına salça oluyorsunuz.

İşinize bakın kardeşim sizene kim neyi isterse onu çevirir.

• quote:

Takdir ettiğim çalışmaların var oyunlara resmi yama gelmesi için sana sinirlenip kötü laflar etmiyeceğım.

• Kolay gelsin,konuya salça olanlara bakmayın:))

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Eskiden benimde seni taktir ettiğim çalışmaların vardı ama şuan saçma ve oyuncuların yararına olmayan bir savaşa girdiğini düşünüyorum...

• Oyuncuların yararına derken?her oyuncu yamalara para vermek zorunda degil!translate de olsa az buçuk hikayeyi anlasam yeter yeter artar bana.bi rahat bırakmadınız gitti.
    Hayır anlamıyorum buradaki ücretsiz yapılan bir yama,kime hangi yönde ne zararı var?
    Acaba tek yama olsun,herkez para versin mantıgımı var?

• Prosouls kullanıcısına yanıt

Türk oyuncuların sorunu bunun gibi kanserlerdir. Bunlar olduktan sonra ne resmi yama gelir, ne de Türkiye'ye önem verilir. Bunların temizlenmesi lazım, neyse ki Denuvo korsanın iliğini kurutuyor bunun gibi kendini oyuncu sanan .... kesim de kalıyor yalvarıyor translate yamacılara.

• quote:

Orijinalden alıntı: herkul5

Oyuncuların yararına derken?her oyuncu yamalara para vermek zorunda degil!translate de olsa az buçuk hikayeyi anlasam yeter yeter artar bana.bi rahat bırakmadınız gitti.
    Hayır anlamıyorum buradaki ücretsiz yapılan bir yama,kime hangi yönde ne zararı var?
    Acaba tek yama olsun,herkez para versin mantıgımı var?

Kardeşim karın ağrıları belli bir kesime yaranmak. Burda çıkaracağımız ücretsiz translate olan yada olmayan yama keyiflerini kaçırıyor bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.