Şimdi Ara

GreedFall Türkçe yama çalışması (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
20
Favori
5.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyunun TR yamasını mutlaka yapmalısınız. Mükemmel bir çalışma olur. Yani çıkana kadar şahsen ben bu oyunu oynamayacağım. Çünkü oyun çok dialoglu ve güzel bir şeye benziyor.
  • bu tarz oyunlara türkce dil eklenmesi gerekiyor
  • Geliyor gönlümün efendisi :D
  • Çeviriye başlanılmadı mı henüz ?
  • yalan oldu yama bencede
  • Neden hiç haber yok yamadan iptal mi oldu ?
  • Sanırım şu anda dil dosyasında sıkıntı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes filan edildiği yok. 1.5 ay oyundaki çevirdiğimiz metinleri oyunun içine gömmeye uğraştık olmadı. Oyunun dil dosyalarının değiştirmek imkansız ha çıksın bir baba yiğit misal sen çık öğren programlama gel oyunun dosyalarını değiştir pes etmezsin ya...

Arkadaşlar oyunu çevirsek de bu oyunu Türkçe oynayamayacaksınız malesef çok uğraştık dil dosyalarını oyuna gömmeye ama imkansız. Oyunun yapımcısı nasıl paketlediyse aynı yöntemle paketlemek gerekiyor ama bunu biz yapamayız. Programcı abilerle çok uğraştık yapamadık. Teknik sorunlar aşılmıyor ve zaten yamaya başlarken dedim ki sizlere bu oyunu ben sadece kendi ingilizcemi tazelemek iyileştirmek için çeviriyorum diye ve bahsettim umarım teknik sorunları aşarız da sizlere sunarız diye. Yani olayın özeti ben kendim için çeviriye başladım sizlere bir söz verdiğini hatırlamıyorum. Sorunları aşarız çeviriye devam ederiz diyenler olursa oyunun dil dosyalarını tablo halinde veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 23 Ekim 2019; 18:15:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En azından denediniz uğraşınız için teşekkürler.
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Tool yapan belli başlı kişiler vardı onlara ulaşsak ücret karşılığında yapamaz mıyız
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabri Talay -- 25 Ekim 2019; 13:45:15 >
  • Sabri Talay S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Uğurlu Olsun Virüs'ünüz :D
  • 4T1LL4 kullanıcısına yanıt
    umarım değildir yaklaşık 1 saate kadar ekran görüntüsünü atarım atamazsam bilin ki virüstür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Talay

,
    Arkadaşlar sakın indirmeyin, hatta siteye bulaşmayın bile. Bu site için onlarca konu açıldı, yamaları virüslü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 25 Ekim 2019; 13:39:55 >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben bişey buldum ve bunu paylaştım eğer yanlış bir şey ise silin yorumu sadece yardımcı olabilmek için üye olup paylaştım
    Mesajının sağ tarafında, daha kısmında, mesaj silme butonu var. Eğer iyi niyetliysen, o butona basıp silersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 25 Ekim 2019; 13:41:39 >
    silemedim değiştirdim oldumu hocam bir iyilik yapalım dedik elimize yüzümüze bulaştırdık
    İyilik yapmadan keşke biraz araştırsaydın. Yamayı umarım kurmamışsındır. Yoksa sana da geçmiş olsun diliyorum.
    yamayı iş yerimdeki pc ye kurdum bir virüsle karşılaşmadım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.